Editörler : E.Kayı Han
«23242526272829303132333435

mrtalkn35
Aday Memur
14 Ocak 2019 19:44

laflarına dikkat et ben kmsenin yancisi degilim her şeye - atılıyor zaten bana da atsınlar cok umrumda buraya isteyen istediğini yazar ama linc edilecek bir durum yok kimse bisey yazmasa neden kimse yazmıyor derdiniz madem daha iyi biliyorsunuz gidin siz sorun bakalım ne cevap alacaksınız

Arda.H, 5 yıl önce
kardeş burda ikmadayi hariç kimse anonim hesap değil sen burak adlı arkadaşın yancisi gibi davrandığın için eksi yiyorsun onun da neden eksi yediğini çok merak ediyorsan geçmiş paylaşımlarına bakarak anlayabilirsin

Arda.H
Memur
14 Ocak 2019 20:04

ben laflarima dikkat ediyorum zaten sen kafana takma ben kimseye neden yazıyorsun demedim demem de kimseye laf atacak yapıda biri de değilim eğer öyle bir insan olsam Burak arkadaşımız 13 Aralık'ta bu cuma açıklanacak dediğinde bunu yapardım. hatta o tarihte aciklanmadiginda 23 gibi tekrar yazmış bu cuma yada önümüzdeki hafta içi açıklanacak dediğinde sazı elime alırdım burda kimse kimseye anonim diyemez dersen bende sana sen bu Burak arkadaşın üst üste verdiği tarihler patladığında ortaya çıkmışsın ve konuya direk ona destek vererek girmişsin sen büyük ihtimalle Burak'ın açtığı bir anonim hesapsın derim senin yaptığın şey mantık olarak bu başka bişey değil sen kalkmış anonim hesaplar var eksi verip duruyor diye dert yanamazsin çünkü 2_3 kere tarih vermiş yanılmış bu tutumunda da ısrarcı olduğu için millet doğal olarak yaptığı yorumu - verecek tabi konu bundan ibaret umarım anlaşılır olmuştur
mrtalkn35, 5 yıl önce

laflarına dikkat et ben kmsenin yancisi degilim her şeye - atılıyor zaten bana da atsınlar cok umrumda buraya isteyen istediğini yazar ama linc edilecek bir durum yok kimse bisey yazmasa neden kimse yazmıyor derdiniz madem daha iyi biliyorsunuz gidin siz sorun bakalım ne cevap alacaksınız

mrtalkn35
Aday Memur
14 Ocak 2019 20:25

benim ismim listelerde var kardesim gidip bakabilirsin ben eski gönderilere baktım bazılarına tahminini yazmıs bazıları tutmamıs fakat sende anlamıyorsun burda bi kitle var boş boş - atıyor diyorum yukarıdaki mesajlara bakarsan anlarsın benim umrumda degil sahsen zaten - atılınca bisey olmuyor sonucta anonim dedigim söyle ismi yazılı olmayan hesaplaraydı onun dısında bi sorunum yok kimseyle benim

Arda.H, 5 yıl önce
ben laflarima dikkat ediyorum zaten sen kafana takma ben kimseye neden yazıyorsun demedim demem de kimseye laf atacak yapıda biri de değilim eğer öyle bir insan olsam Burak arkadaşımız 13 Aralık'ta bu cuma açıklanacak dediğinde bunu yapardım. hatta o tarihte aciklanmadiginda 23 gibi tekrar yazmış bu cuma yada önümüzdeki hafta içi açıklanacak dediğinde sazı elime alırdım burda kimse kimseye anonim diyemez dersen bende sana sen bu Burak arkadaşın üst üste verdiği tarihler patladığında ortaya çıkmışsın ve konuya direk ona destek vererek girmişsin sen büyük ihtimalle Burak'ın açtığı bir anonim hesapsın derim senin yaptığın şey mantık olarak bu başka bişey değil sen kalkmış anonim hesaplar var eksi verip duruyor diye dert yanamazsin çünkü 2_3 kere tarih vermiş yanılmış bu tutumunda da ısrarcı olduğu için millet doğal olarak yaptığı yorumu - verecek tabi konu bundan ibaret umarım anlaşılır olmuştur

Tugbakarapinar
Aday Memur
15 Ocak 2019 08:38

İzmir adliyesi bekliyenler bugün hazır olsunlar büyük gün.

Detaylı bilgi için adliyeyi arıyabilirsiniz.

özkan2009
Şef
15 Ocak 2019 09:24

Madem bu kadar eminsin, detaylı bilgiyi bize sen ver de bizi aramakla uğraştırma.

Bu site de iyice troll doldu.

Tugbakarapinar, 5 yıl önce

katipadayi35
Aday Memur
15 Ocak 2019 10:00

geçen haftada bunu yazmışsın bu adliye bitek sen arayınca bilgi veriyo heralde

Adliyeyi aradım umarım verdikleri tarihte açıklanır sonuçlar.

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 10:02

Ikmadayının yan hesabı itibar etmeyin.

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 10:03

Karaktersiz haysiyetsiz, suratına tükürülecek şeref eksikliği olan mahlukatların eglencesi olduk. Seninde alacağın olsun İzmir bizi ne duruma getirdin

Aysegulsal
Şef
15 Ocak 2019 10:30

Ikmadayinin muadili bu :))) no seref yes ....

NOUMAN
Aday Memur
15 Ocak 2019 11:11

İzmir ne kadar çok uzadı ya.. Açıklasa da insanlar önüne baksa... Başka işlere müracaat etmek için bekleyenler var. Sonuçlar açıklanmadığı için başka işe de başvuramıyorlar belki olur düşüncesiyle.

RakunRoll
Aday Memur
15 Ocak 2019 11:51

Adliyeyi bugün arayan oldu mu?

mrtalkn35
Aday Memur
15 Ocak 2019 17:04

bu haftada beklemeyin arkadaslar teyit ettik

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 17:12

Kimden teyit ettiniz?
mrtalkn35, 5 yıl önce

bu haftada beklemeyin arkadaslar teyit ettik

mrtalkn35
Aday Memur
15 Ocak 2019 17:19

adliye personelinden

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 17:28

Burak Yavuz arkadaşımı saygı ve çok saygıyla anıyorum o zaman :)
mrtalkn35, 5 yıl önce

adliye personelinden

Tugbakarapinar
Aday Memur
15 Ocak 2019 17:32

Bende bu konuya kesin bilgiyi almak için ikmadayi1 nickli arkadaşımızı davet ediyorum. Lütfen bize ne zaman açıklanacağına dair güncel ve kesin bilgiyi aktarsın.

mrtalkn35, 5 yıl önce

adliye personelinden

mrtalkn35
Aday Memur
15 Ocak 2019 17:53

https://i.hizliresim.com/Rr1rB6.png ben aracıyım valla :))

Katipoloji, 5 yıl önce
Burak Yavuz arkadaşımı saygı ve çok saygıyla anıyorum o zaman :)

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 17:54

O gitsin Facebook gruplarında karı kıza yürüsün
mrtalkn35, 5 yıl önce

https://i.hizliresim.com/Rr1rB6.png ben aracıyım valla :))

kfdjjkdfgfjg
Aday Memur
15 Ocak 2019 18:07

1)Böyle bir şeyi neden gruplarda yapayım

2) Bunu kanıtlarsan adamsın kanıtlayamazsan adam değilsin

3) "Karı" değil kadındır o.

her şey bitti kız mevzusuna mı döndün brom valla bi salmıyosun

Katipoloji, 5 yıl önce
O gitsin Facebook gruplarında karı kıza yürüsün

Katipoloji
Şef
15 Ocak 2019 18:14

Sen kimsin? Genede söyleyeyim, zabıt katipligi ve Ikm katip mubasir bilgi paylaşımları isimli grupları takip eden varsa yorumlara bakarak görebilir. Mesele Kadın, Bayan mevzusu değil meselemiz belli. O da bana saygılarını iletmiş, saygı iletmekle yorulmasın facebookta Hanımefendi arkadaşlarla yorumlassın
kfdjjkdfgfjg, 5 yıl önce

1)Böyle bir şeyi neden gruplarda yapayım

2) Bunu kanıtlarsan adamsın kanıtlayamazsan adam değilsin

3) "Karı" değil kadındır o.

her şey bitti kız mevzusuna mı döndün brom valla bi salmıyosun

Toplam 692 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi