Editörler : crops35

Kapalı
21 Kasım 2013 11:14

3 Aralık 2013 Tarihi 2012 ÖMSS Puanıyla Atama Bekleyenler İçin Son Bir Şans Diyoruz

3 Aralık dünya engelliler gününün özellikle salı gününe denk gelmesi sizler açısından iyi bir fırsat sunmaktadır. Özellikle parti gurub toplantıları salı günü yapıldığı için bütün siyasi parti liderleri mecliste olacaktır. başbakana derdinizi anlatabilme adına böyle bir fırsatı bir daha bulamayabilirsiniz.İnanıyorumki başbakan sizleri alıp dinleyecektir. Gereken ne ise bu özel günde kendisine iletebilir gerekli istek ve arzularınızı dile getirebilirsiniz.Bu nedenle ankarada bulunacak ekip bu tarihe odaklanıp güzel birde sunum yapabilirse istediğinizide koparabilirsiniz. Orada nasıl bir yol izleriz sorunuza gelince özelime mesaj atarsanız ne yapılmalı yönünde gerekli bilgiyide vermiş olurum...

ajann
Kapalı
21 Kasım 2013 11:28

Hayırlı gelişmeler bekliyoruz inşallah. Allah utandırmasın.

DELNİL
Memur
21 Kasım 2013 11:48

allah razı olsun senden tedş kardeş ınanıyorum yapars ancak sen yaparsın tesekurler

deniz65
Şube Müdürü
21 Kasım 2013 13:35

Allah razı olsun bize yardım ettğin için bi umut kapası araladğın için.herşey için..

derderbo
Yasaklı
21 Kasım 2013 15:52

Çok güzel bir fırsattır 3 aralık.Öncelikle organize bir birliktelikle ne istiyeceğini bilen bir ekiple o gün mutlaka başbakanın gurup toplantısına katılmanız şartır.

bu organize için Ankara,daki engelli stk larla görüşmeniz faydanıza olacaktır.İnanın ben ankarada olsaydım önayak olurdum.

Eğer başbakana ulaşabilirseniz ÖMSS ile son bir atamanın olması kolay olur. ALLAH yardımcınız olsun.

Bu konuda editörümüze güvenimiz tamdır.Ayrıca iyi niyetinden dolayı tedaşı kutluyorum.

kale1971
Şube Müdürü
21 Kasım 2013 17:03

26 kasım 2013 salı günü Ankara Aşti de ilk buluşma noktamız,atama olmasını isteyen herkes orada bulunsun irtibat Fatih Uğur 05443015392 buluşma programı öncelikle sayın Ilimdar Boztaş öncülüğünde yürütülecektir oradan mecliste görüşme yapılacaktır.Davetimize herkesi bekliyoruz.Birlikten güç doğar,kendimizi göstermeliyiz arkadaşlar,biz burdayız diyebilmeliyiz.Saygılarımla.

Eminedeaf
Aday Memur
21 Kasım 2013 21:41

inşallah başbakanlık 2 .atama yapacağız dedi biz beklemeyi istemiyoruz

tedas_1980
Kapalı
21 Kasım 2013 22:25

bir çok guruba bakıyorumda bir kaç kişi dışında bir hareket ve kıvılcım oluşturacak sohbetler söz konusu değil. Şunu kendinize soruyormusunuz hiç? ömss ile iki atama yapılmaması için ne kadar mücadele veriyoruz. bakın atama için demedim. atama olmaması için dedim. siz bu atamayı istemiyorsunuz...isteyen kana kana su isterdi bu başlığı açmamıza rağmen özelime bu konu için sadece kale1971 rumuzlu arkadaş yazdı. lütfen gelip burada isyan etmeyin.ankarada bulunacak heyete sahip çıkmayacaksanız bizdende fedakarlık beklemeyin. ANKARADA BULUNACAK ARKADAŞLARA DESTEK VERMELİSİNİZ....

mimar23
Şef
21 Kasım 2013 22:37

Tedaş editörümüz aklı ankarada kaç arkadasımız var ıstanbulda kactane var bu yakın illerde 100 Tane sınava gıren engelli yokmu ya neden hep başkalarının bızler ıcın bırseyler yapmasını beklıyoruz ne olur yanı 1 gun calısmayın fedakarlık yapın bız gelemıyoruz 1000 km uzaklıktayız ve gelmek cok buyuk bır sorun 2 . 3 saatlık yol olsa özel taksız tutar yıne gıderdım arkadaşlar elınızı tasın altına koyun bırazcık gayret guzel seyler getırecekk

IIpasaII
Aday Memur
21 Kasım 2013 22:40

Sayın editör dediğiniz gibi ben trabzondayım burdan ben ne yapabilirim twitterdan bimere mesaj atıyorum burdan bana ne yapabilecegımi soylersınız trabzonda yardımcı olabılırım...

tedas_1980, 10 yıl önce

bir çok guruba bakıyorumda bir kaç kişi dışında bir hareket ve kıvılcım oluşturacak sohbetler söz konusu değil. Şunu kendinize soruyormusunuz hiç? ömss ile iki atama yapılmaması için ne kadar mücadele veriyoruz. bakın atama için demedim. atama olmaması için dedim. siz bu atamayı istemiyorsunuz...isteyen kana kana su isterdi bu başlığı açmamıza rağmen özelime bu konu için sadece kale1971 rumuzlu arkadaş yazdı. lütfen gelip burada isyan etmeyin.ankarada bulunacak heyete sahip çıkmayacaksanız bizdende fedakarlık beklemeyin. ANKARADA BULUNACAK ARKADAŞLARA DESTEK VERMELİSİNİZ....

kale1971
Şube Müdürü
22 Kasım 2013 13:36

Yerden göğe kadar haklısınız editörüm,sözüm ona herkes atama olsun diyor ama ne yazıkki kimse destek vermiyor.Herşey sadece lafta kalmış.Burada Ankarada toplanacağız diyoruz ama herkes aynı bahanelerin arkasına gizleniyor,uzak olmasa gelirim,imkanım olsa gelirdim,bayan olmasam gelirdim....vs..bu önemli günde yanımızda,bizimle olmayacaksanız eğer bu toplantı olumlu sonuç verip atama olduğunda ve atandığınızda vicdanınız rahat edecek mi?Herkesi ne olursa olsun 26.11.2013 salı günü Ankarada yapılacak olan toplantıya bekliyoruz.Fatih Uğur 05443015392.

tedas_1980, 10 yıl önce

Eminedeaf
Aday Memur
22 Kasım 2013 18:59

çok sabırlı ol ALLAH yardımcı olun . sevap ol

canpolat99
Daire Başkanı
22 Kasım 2013 22:11

tedaş editör allah razı olsun çok güzel deginmiş konuya inşaalh 3.atama olur sizlerde atanırsınız biz elimizden ne gelirse yapmaya razıyız 3 aralık tatil olursa ben gelirim kardeşlerim nereye dersenizcebim tedaş editörüm de var arasın yeter inşaalah sizler de atanırsınız kardeşlerim

savasgencel
Aday Memur
23 Kasım 2013 04:42

Salı günü için buluşma saatini bana haber vermeyi unutma Fatih kardeş saat 10 gibi işten çıkıyorum saat en geç 12 gibi Ankarada olurum.

kale1971, 10 yıl önce

Yerden göğe kadar haklısınız editörüm,sözüm ona herkes atama olsun diyor ama ne yazıkki kimse destek vermiyor.Herşey sadece lafta kalmış.Burada Ankarada toplanacağız diyoruz ama herkes aynı bahanelerin arkasına gizleniyor,uzak olmasa gelirim,imkanım olsa gelirdim,bayan olmasam gelirdim....vs..bu önemli günde yanımızda,bizimle olmayacaksanız eğer bu toplantı olumlu sonuç verip atama olduğunda ve atandığınızda vicdanınız rahat edecek mi?Herkesi ne olursa olsun 26.11.2013 salı günü Ankarada yapılacak olan toplantıya bekliyoruz.Fatih Uğur 05443015392.

kpklky
Şef
23 Kasım 2013 11:07

rabbim bu yolda yapılan işleri mübarek eyler inşallah. bizler yıllardan beri kamuya bizlere verilen hak doğrultusunda girmeye çalışyoruz. bizlere her iki bakanın da sözü vardır. söz yutulmaz söz tutulur. bizler elimizden gelenin fazlasını yapıyıruz. ve bu mücadeleden de vazgeçmeyeceğiz.

kale1971
Şube Müdürü
23 Kasım 2013 14:55

Savaş kardeşim,26.11.2013 salı günü sabah en geç 07.00 de Aşti terminalinde buluşacağız ilk durağımız Etimesgut Teday Ilimdar Boztaş beyin orda en geç sabah saat 08.00 de oradan sevislerle meclise hareket edeceğiz programını buna göre yaparsan gerekirse izin alabilirsen iyi olur ama mutlaka aramızda bulun kardeşim ve diğer arkadaşlarıda bekliyoruz.Bu son umut son çare sınav öncesi genel atama olmasını isteyen tüm arkadaşların telefonunu bekliyorum Fatih Uğur 05443015392.

savasgencel, 10 yıl önce

Salı günü için buluşma saatini bana haber vermeyi unutma Fatih kardeş saat 10 gibi işten çıkıyorum saat en geç 12 gibi Ankarada olurum.

kımse0444
Aday Memur
23 Kasım 2013 19:10

arkadaşlar mücadeliniz için tebrik ederim gitmeden sizden twittir ve mail bombasi içinde bi mücadele başlatalim yarin yada pazartesi 50 kişi int üzerinde ayni saat buluşup 1-mehmet şimşek maliye bakanı bütçeden sorumlu 2-yalçın akdoğan başbakanın siyasi baş danışmani 3-hüseyin çelik akp sözcüsü 3-bülent arınç BU farkılı kişilere twittir atalım çünkü fatma sahin faruk çelik günde 200 kişi atıyor soru soruyor kulak arkasi etiyor bu söylediğim bakanlara ayni anda farkli 50 kişi 50 twittir kampanyasi yapsak yeter not: nick sercan0444 engelendim memurlar net tarafından ama mücaledeyi bırakmadım sizde bırakmayın arkdaşlar bir olalım.

deniz65
Şube Müdürü
27 Kasım 2013 21:40

Arkadaşla,r editörümüz bu başlığı açtı ama başlık kayboldu.editörümüznde dediği gibi 3 aralık bizim son şansımız.lutfen bu başlıkta toplanıp 3 aralık gunu için neler yapacağız onları paylaşalım..

kale1971
Şube Müdürü
28 Kasım 2013 11:00

Arkadaşlar 3 aralık bizim açımızdan çok önemli bir avantaj,o gün içinde tekrar bir olalım Ankarada buluşalım meclis ve grup toplantılarına gidelim vekilleri bakanları görelim gelebilecek arkadaşların mesajını bekliyorum sadece gelebilecek olan arkadaşlar burada hepinizi bekliyorum bu sefer her şey bizim açımızdan daha iyi olacak daha olumlu olacak zamanımız az bir şeyler yapabiliriz.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi