Editörler : Pangaea
11 Eylül 2019 19:03

Van'a Atananların Dikkatine!

Arkadaşlar Van İl MEM güvenlik soruşturması şimdilik biten adayların listesini paylaşmış ve bu liste güncellenmeye devam edecekmiş.Ben tesadüfen gördüm şimdi,belki haberi olmayanlar vardır diye paylaşmak istedim.

https://van.meb.gov.tr/www/guvenlik-sorusturmasi-ve-arsiv-arastirmasi-sonuclanan-sozlesmeli-ogretmenlerimizin-listesi/icerik/1964

mehmeting
Aday Memur
11 Eylül 2019 20:25

Teşekkürler hocam. İsmim bu kısımda henüz yok ama takipte kalacağım.

egitimfakültesiii
Aday Memur
11 Eylül 2019 20:30

Benim de yok ne yazık ki,beklemeye devam edeceğiz.Bu arada 5 iş günü içinde sözleşmeyi imzalamamız ve göreve başlamamız gerekiyormuş.Ben 15 gün diye biliyordum,karmaşık duygular içindeyim.

mehmeting, 5 yıl önce
Teşekkürler hocam. İsmim bu kısımda henüz yok ama takipte kalacağım.

mehmeting
Aday Memur
11 Eylül 2019 21:28

Evet bu durum benim de gözümü korkuttu. Çıktığında arasam da pek birşey farketmez sanırım. 5 günde gelin derler. Hayırlısı olsun.
egitimfakültesiii, 5 yıl önce

Benim de yok ne yazık ki,beklemeye devam edeceğiz.Bu arada 5 iş günü içinde sözleşmeyi imzalamamız ve göreve başlamamız gerekiyormuş.Ben 15 gün diye biliyordum,karmaşık duygular içindeyim.

Emresinif
Aday Memur
12 Eylül 2019 16:06

Bu olumlu sonuçlananları Van MEM'den aradılar mı acaba? Birde açıklanan bu listeler il il mi ?

Emresinif
Aday Memur
12 Eylül 2019 17:13

Ben Ağustos 20'de teslim ettim. Bu güvenlik soruşturması biten arkadaşlar zaman teslim ettiniz ?

egitimfakültesiii
Aday Memur
12 Eylül 2019 18:18

Hocam ikinci listeyi de paylaşmışlar,o liste "Konya olumlu gelen" şeklinde adlandırılmış.İlk listede böyle bir bilgi yok ya da ben göremedim.Muhtemelen il il paylaşılacak ama bu il sıralaması neye göre yapılıyor bilmiyorum.

mehmeting
Aday Memur
13 Eylül 2019 10:00

Ona ben de dün dikkat ettim. İlk listeye tekrar baktım. Van olumlu sonuclananlar diye yazılmış. Sanırım il il tamamlanıp gelen evraklara gore açıklayacaklar. Emre hocamın dediğini ben de merak ediyorum. Mem aradı mı aramadı mı? Bu arkadaşlar aramızda yok heralde.

Hocam ikinci listeyi de paylaşmışlar,o liste "Konya olumlu gelen" şeklinde adlandırılmış.İlk listede böyle bir bilgi yok ya da ben göremedim.Muhtemelen il il paylaşılacak ama bu il sıralaması neye göre yapılıyor bilmiyorum.

egitimfakültesiii
Aday Memur
13 Eylül 2019 10:13

Hocam soruşturması tamamlananlar 5 iş günü yüzünden taşınma telaşına düşmüşlerdir.Malum zaman kısıtlı yapılacak iş çok.Buraya bakıp cevap yazacak fırsatları yok galiba.

Ceren3140
Aday Memur
13 Eylül 2019 18:10

Arkadaşlar merhaba, bugün belgelerimi aldım Van MEM den. Dediğiniz gibi il olarak geliyor ama sıralama neye göre bilmiyorum. Ben istediğimde konyadan gelenler diye ayırmışlardı belgeleri. İsmim yayınladığında van mem den soruşturmanız tamamlanmıştır öğretmen atama bölümünden belglerinizi alabilirsiniz diye mesaj geldi. Arama olmadı.
mehmeting, 5 yıl önce
Ona ben de dün dikkat ettim. İlk listeye tekrar baktım. Van olumlu sonuclananlar diye yazılmış. Sanırım il il tamamlanıp gelen evraklara gore açıklayacaklar. Emre hocamın dediğini ben de merak ediyorum. Mem aradı mı aramadı mı? Bu arkadaşlar aramızda yok heralde.

egitimfakültesiii
Aday Memur
13 Eylül 2019 19:56

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam,hayırlı olsun. :)

Ceren3140, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba, bugün belgelerimi aldım Van MEM den. Dediğiniz gibi il olarak geliyor ama sıralama neye göre bilmiyorum. Ben istediğimde konyadan gelenler diye ayırmışlardı belgeleri. İsmim yayınladığında van mem den soruşturmanız tamamlanmıştır öğretmen atama bölümünden belglerinizi alabilirsiniz diye mesaj geldi. Arama olmadı.

Ceren3140
Aday Memur
13 Eylül 2019 20:04

Rica ederim hocam inşallah herkes en kısa zamanda başlar:)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam,hayırlı olsun. :)

egitimfakültesiii
Aday Memur
13 Eylül 2019 21:49

Hocam 5 iş günü kati mi?Göreve başlamak için 15 günlük bir süremiz olacak diye biliyordum ancak 5 iş günü ibaresi var.Siz bugün belgelerinizi almışsınız herhangi bir bilgi verildi mi bununla alakalı?

Ceren3140, 5 yıl önce
Rica ederim hocam inşallah herkes en kısa zamanda başlar:)

Ceren3140
Aday Memur
13 Eylül 2019 21:53

Evet hocam tarih veriyorlar mesajda 12 ve 17 arası yazmışlar bana

Hocam 5 iş günü kati mi?Göreve başlamak için 15 günlük bir süremiz olacak diye biliyordum ancak 5 iş günü ibaresi var.Siz bugün belgelerinizi almışsınız herhangi bir bilgi verildi mi bununla alakalı?

egitimfakültesiii
Aday Memur
13 Eylül 2019 21:56

Çok teşekkürler hocam,Allah yardımcınız olsun.

Ceren3140, 5 yıl önce
Evet hocam tarih veriyorlar mesajda 12 ve 17 arası yazmışlar bana

Ceren3140
Aday Memur
13 Eylül 2019 21:58

Teşekkürler :)

Çok teşekkürler hocam,Allah yardımcınız olsun.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi