Editörler : F16 Gökçen
16 Ekim 2008 01:04

Yapı Kredi Emeklilik / Bireysel Sigorta Hakkında

ulash
Genel Müdür
16 Ekim 2008 10:37

güncel.

deeppassion
Kapalı
16 Ekim 2008 14:07

valla benimde bugun mulakata gitmem gerekiodu gitmedim...saf gibi hemen gelirim dedim sonrada aramadım..hayırlısı bakalım...

bozkan86
Memur
23 Ekim 2008 15:40

bende bugun arandım yarın görüşme için ama gidemicem.

kurumsal satış işi olduğu söylendi.nasıl bir iştir,ortamı nasıldır,imkanları,sundukları nelerdir bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

efefigen
Aday Memur
30 Ekim 2008 23:04

selam arkadaşlar bende yarın son görüşmeye gidicem aslında çok kararsızdım ama hep istekli gibi konuştum mülakatlarda. 3 ay eğitimi var boğaziçi ünv. hocalrı ders veriyomuş 2 ay sonra sahaya çıkılıyo uzmanlarla. maaş veriyolarmış eğitimdede ama ne kadar bilmiyorum yemek parası yol parası zimmetine laptop telefon veriyolar. kota yok yani sattığından prim alabiliyosun aslında ben banka istiyodum ama en azından tecrübe olur diye düşünüyorum umarım yanlış karar vermemişimdir. herkes gönlüne göre bir iş bulur inş.

eddie
Kapalı
06 Kasım 2008 18:14

merhabalar aslında bu pozisyon ve ilan hakkında bilgim olmamasına rağmen bir kariyer sitesi aracılığıyla cv me ulaşıp bu iş hakkında mülakata alındım. kota doldurma gibi bir durum söz konusu değil. prim sistemi geçerli tabii ki. 3 aylık bir eğitim söz konusu ve ilk sözleşme 6 ay süreliğine yapılıyormuş. müşterileri kendiniz ayarlamanız gerekiyor. pazarlama-satış konusunda kendine yol çizenler için uygun olabilir.

fate_
Aday Memur
06 Kasım 2008 19:47

mERHABA ARKADAŞLAR BENDE BÜTÜM MÜLAKATLARA KATILDIM EN SONUNCUSU ÇOK İYİ GEÇMİŞTİ TEKLİF İÇİN ARICAZ DEDİLER.

Dün ben aradım olumsuz dedler anlamadım şok oldum ozman neden 4 kere çağırdınız dicektim.Aolumlu olan varmı bütün görüşmeleri?Hatta evrak ayarlamaya başlayan varmı?crette ne dediler en merak ettiğmde bu!!!!!!

ozgesozduyan
Aday Memur
19 Aralık 2008 13:18

merhaba arkadaşlar bende bugün yapı kredi emeklilikle görüştüm herşey hakkında bilgi verdiler ama ücret hakkında kimse bişey söylemedi bilgisi olan varsa eğer yardımcı olabilirmi şartlar nedir?

alemdar7
Aday Memur
09 Şubat 2009 22:27

arkadaşlar merhaba.

bir emeklilik firmasında banada teklif geldi.ama "finansal güvence danışmanı" olarak.Bu da aynı şeymi.detayını yazmamışlar.Acaba satış pazarlama işimi.yani kapı kapı dolaşacakmıyız.

tavlasss
Aday Memur
03 Mart 2009 19:06

yapı kredi emeklilik için mülakata çağırıldım, neler soruyorlar süreç nasıl oluyor bilen varsa yardımcı olsun ltfn

tavlasss
Aday Memur
05 Mart 2009 18:16

gncl...

lovely55
Aday Memur
07 Mart 2009 19:28

merhabalar banada bugün davet geldi.sunacağı imkanlar nasıl acaba bilen varmı ?nasıl bir meslek acaba?

karakartal190320
Aday Memur
08 Mart 2009 11:31

bnede yarın görüşmeye gideceğim.maaş ne kadar acab bilgisi olna var mı?

tavlasss
Aday Memur
08 Mart 2009 17:23

ben 2 mülakata girdim ama maaş hakkında bişi sölemediler bu hafta belli olacakmış bekliyorum

lovely55
Aday Memur
08 Mart 2009 19:44

mülakatlarda nler soruyorlar bana yardımcı olurmusunz?

tavlasss
Aday Memur
11 Mart 2009 22:29

çok fazla detay yok sadece işi yapıp yapamayacağınızı anlamaya çalışıyorlar

cansu_35
Şef
14 Ağustos 2009 10:40

arkadaşlar ege bölge için çağrılan oldumu bu hafta??

alaattinguler
Aday Memur
14 Ağustos 2009 16:24

Merhabalar Beni Kadı kÖy Bölgesinden çağırdılar pek bilgimiz yok ama bakalım hayırlısı bu iişsizliktede gidecez istanbula insallah dolu bişeydir ya bosu bosuna cağırmazlar insallah.

alaattinguler
Aday Memur
20 Ağustos 2009 02:55

merhaba arkadaslar gittiğime deymeni.Pek ümitlenmeyin kalıcı bi iş değil.Saha dısında o müsteri senin bu müsteri benim kosusturacaksınız.Mülakatlarda sacma sapan konu öneriyolar.Cok istiyosan bu işi konuscan baska bişey yapmana gerek yok.Hele ki bayansan fiziğin düzgün azda yüzün güzelse hemen cağırırlar yani anlıcan ey arkadasım işsiz kaldık yinee :((((((

fate_
Aday Memur
10 Eylül 2009 19:03

arkadaşlar ben bes için 5 mülakatına gittim evet kapı kapı müşteri arıcaksınız ben satış delisiyim yaparım dedim işi ama son mülakatta para konuşulmaya safhasoında yani 6. da elendim deli oldum tabiki neden die ama sonuç bulamadım....

şimdide yapı kre. de call centerdayım zor ama çok değil keyifli aldığım parada sektöre göre çok iyi tavsiye ederim.

m.alper.alp
Aday Memur
17 Ekim 2009 21:30

arkadaslar bugun benı de aradılar bır sıte uzerınden cv mı bırakıp basvuru yapmıstım.fortıs için ıskenderundakı subelerden sorumlu olacak elemanlar aranıyor falan dedıler.bıraz anlattı ıste egıtım verılecek sınava tabı tutulacak bes sertıfıkası almaya hak kazananlar calısmaya baslıcak cart curt calısmak ıstermısınız dedıler bnde eet dedım ama ısle ılgılı bılgım de yoktu acıkcası. buradan okudugum kadarıyla gozu kapalı tavsıye edılen bı ıs degıl bırazda pazarlama ıle esdeger gıbı duruyo ama banka ıcın baslangıc amaclı gıdılebılır sanırım.bılmıyorum cok kararsızım yaa..gorusme ıcın sıze donucez daha sonra dedıler..

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi