Editörler : crops35
25 Kasım 2021 16:25

İkm göreve ne kadar süre içerisinde çağırılıyor ?

Arkadaşlar sonuçlar açıklandı başarılı asil olarak atandık fakat üzerinden 4.5 5 ay geçmesine rağmen bi gelişme olmadı . Her hafta başı komisyonu arıyoruz evraklar tamamlanıyor süresi belli değil gibi cevaplar alıyoruz. En son aradığımda da 1 hafta önce bakanlığa gönderildi dosyalarınız onay bekleniyor dendi . Ortalama bu süreç ne kadar sürecek. Beklemekten harap olduk ha çağırdılar çağıracaklar diye işe de giremiyoruz zaten alan da olmuyor çıkıcağımızı bilerek .Daha önce İKM ye atanmış veya konu hakkında bilgisi olan kesin birşey söylüyebilir mi

megaronides
Aday Memur
25 Kasım 2021 16:40

Ben Antalya İKM için konuşayım.

Benim bi duyumum vardı Antalya Cezaevinde görev yapan bir İKM personele sormuştum Şubat ayına kalır dedi pek inanmadım aslında inanmak istemedim erken gidelim diye..

Dün komisyonu aradım her zaman ki hanımefendi çıktı ve dedi ki çalışmalarımızda sona geldik. Daha önceden hep belli değil derdi :) az bi zaman kaldığını söyledi ben de dedim ki bir duyum aldım yılbaşından sonraya olacakmış diye o da muhtemelen öyle olur çağırılmanız gelmeniz o zamana kalır dedi. Diğer adliyeleri bilemem tabi.

Mesela geçen haftalarda Afyon için konuşuyorum 140 personeli çağırmışlar bekleyenlerde var tabi ki.

tolgagokalp
Aday Memur
25 Kasım 2021 17:05

Bu kadar uzun olacağını hiç tahmin etmemiştim ben valla. Haziran başı mülakata girdik temmuz ortasında sonuçlar açıklandı . temmuz 16 sından beri bekliyoruz . İnş bir an önce çağırırlar da hayırlısıyla başlarız göreve.

megaronides, 2 yıl önce

Ben Antalya İKM için konuşayım.

Benim bi duyumum vardı Antalya Cezaevinde görev yapan bir İKM personele sormuştum Şubat ayına kalır dedi pek inanmadım aslında inanmak istemedim erken gidelim diye..

Dün komisyonu aradım her zaman ki hanımefendi çıktı ve dedi ki çalışmalarımızda sona geldik. Daha önceden hep belli değil derdi :) az bi zaman kaldığını söyledi ben de dedim ki bir duyum aldım yılbaşından sonraya olacakmış diye o da muhtemelen öyle olur çağırılmanız gelmeniz o zamana kalır dedi. Diğer adliyeleri bilemem tabi.

Mesela geçen haftalarda Afyon için konuşuyorum 140 personeli çağırmışlar bekleyenlerde var tabi ki.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi