Editörler : E.Kayı Han

Kriminal27
Şef
22 Eylül 2021 00:21

Sen cok boş konuşuyorsun haberin olsun..
Abbas KILKUYRUK1, 3 yıl önce

Tek tek hepinize cevap vermekten bıktım. İşinize bakın. Klavye delikanlıları. Daha da yazmam.

mengenlix
Şef
22 Eylül 2021 08:50

:)))))))))
Kriminal27, 3 yıl önce
Anan baban kucukken seni hic sevmedi dimi...

1992resta
Aday Memur
23 Eylül 2021 17:03

Niye oxford dan mı mezun oldun arkadaşım.?

Zoruna mı gitti. Benim tahsilimi bilmeden bana çakma imam nitelemesi yapan sende gaflete düşmüşsün. Sende işine bakabilirsin yeğen.

İcraMeemuru
Aday Memur
25 Eylül 2021 13:04

küstün mü sen abboş

Tek tek hepinize cevap vermekten bıktım. İşinize bakın. Klavye delikanlıları. Daha da yazmam.

1992resta
Aday Memur
25 Eylül 2021 17:47

Ay küsmüş kıyamam ya ponçik :)))

İcraMeemuru, 3 yıl önce
küstün mü sen abboş

mengenlix
Şef
27 Eylül 2021 16:46

Noldu susturdular mı seni YEĞEN :)))

okkibbyes
Aday Memur
27 Eylül 2021 18:58

Promosyon yatan adliye var mı

pro1907
Daire Başkanı
27 Eylül 2021 19:36

ayın 1 inden sonra başlar yatmaya

okkibbyes, 3 yıl önce

Promosyon yatan adliye var mı

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2021 20:57

Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. - https://forum.memurlar.net/konu/246993

hedefapron
Aday Memur
15 Kasım 2021 22:32

İşe bu ay başlayanlara promosyon verilecek mi?

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
15 Kasım 2021 23:52

Üç ay çalışmanız lazım. Sonra alırsınız.

hedefapron, 2 yıl önce

İşe bu ay başlayanlara promosyon verilecek mi?

hedefapron
Aday Memur
16 Kasım 2021 06:41

Teşekkür ederim

Kayıhan2020, 2 yıl önce

Üç ay çalışmanız lazım. Sonra alırsınız.

MionelLessi
Aday Memur
29 Kasım 2021 16:07

arkadaşlar memur olmak için müslüman olma şartı koşuluyor muydu ? ben mi yanlış biliyorum ? burası din ve devlet işlerinin birbirinden ayrıldığı yani laik bir ülke değil miydi ?

promosyon dağıtımı konusunda 150 bin personeli olan adalet bakanlığının uğradığı mağdurluğu konuşmak ve tartışmak için açılan bir başlıkta neden dini konulara giriliyor? bu gericilik needen?

promosyonun caiz olup olmadığını senin vereceğin akıl fikir fetva vs vs ile öğrenmek isteyen kim ?

almak istemiyorsan promosyonunu almazsın burada başka birşey konuşuluyor tartışılıyor. bunu idrak edememen ortadayken gelip caiz miş haram mış bunun tavsiyesini senden almak isteyen beyni kıt insanların olduğunu düşünmüyorum ! sen kendi işine bak. insanlar aç aç.

lakkidi
Şef
29 Kasım 2021 16:09

insanlar konuyla ilgili hassasiyetlerini tartışmış, bunun sana ne zararı var? niye zoruna gitti onu anlamadım. alan alır almak istemeyen parayı birine verir, isterse sobada yakar ne yaparsa yapar. bunun tartışılması ile milletin aç olmasının ne alakası var?

cevherdudayev1
Daire Başkanı
29 Kasım 2021 16:45

madem laiklik var diyanet işleri başkanlığı diye bir kurum olmaması lazım dimi madem laik bi ülke cami imamlarının parasını devlet vermemesi lazım dimi beni konuşturma

MionelLessi, 2 yıl önce

arkadaşlar memur olmak için müslüman olma şartı koşuluyor muydu ? ben mi yanlış biliyorum ? burası din ve devlet işlerinin birbirinden ayrıldığı yani laik bir ülke değil miydi ?

promosyon dağıtımı konusunda 150 bin personeli olan adalet bakanlığının uğradığı mağdurluğu konuşmak ve tartışmak için açılan bir başlıkta neden dini konulara giriliyor? bu gericilik needen?

promosyonun caiz olup olmadığını senin vereceğin akıl fikir fetva vs vs ile öğrenmek isteyen kim ?

almak istemiyorsan promosyonunu almazsın burada başka birşey konuşuluyor tartışılıyor. bunu idrak edememen ortadayken gelip caiz miş haram mış bunun tavsiyesini senden almak isteyen beyni kıt insanların olduğunu düşünmüyorum ! sen kendi işine bak. insanlar aç aç.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2021 16:57

Laiklik ile üyenin görüşlerini bildirmesi arasında nasıl bir bağ kurdunuz gerçekten anlamsız.

Laiklik din ve devlet işlerinin birbirine karışmaması demektir İslam düşmanlığı demek değildir.

MionelLessi, 2 yıl önce

Kemall4567
Şef
29 Kasım 2021 20:34

Arkadaş tam olarak nerde islam düşmanlığı yapmış ? Hangi cümlesinden çıkardınız islam düşmanlığını ?

Kayıhan2020, 2 yıl önce

Laiklik ile üyenin görüşlerini bildirmesi arasında nasıl bir bağ kurdunuz gerçekten anlamsız.

Laiklik din ve devlet işlerinin birbirine karışmaması demektir İslam düşmanlığı demek değildir.

Kemall4567
Şef
29 Kasım 2021 20:38

Konuyu dağıtacağım özür dilerim de ekonomimiz bile iktisat bilimini bir kenara bırakılıp nas suresi midir mas suresi midir her neyse bu ayetlerle yönetiliyorsa burası nasıl laik bi ülke oluyor ?

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2021 20:51

İşte din düşmanlığı bu cümlesinde. Dini bir şekilde yaklaşıma gericilik demiş.

Kemall4567, 2 yıl önce

Arkadaş tam olarak nerde islam düşmanlığı yapmış ? Hangi cümlesinden çıkardınız islam düşmanlığını ?

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2021 20:55

Nas suresi midir mas suresimidir demeniz uygun olmamış. Nas Suresi Kur'an-ı Kerim'in 114. Suresidir.

Bu nedenle uyarı verdim. Art niyetli olmadığınızı düşünüyorum.

Ayrıca nas suresinden bahsedilmedi.

Nas = Delil manasında bir kelime kullanıldı.

Kemall4567, 2 yıl önce

Konuyu dağıtacağım özür dilerim de ekonomimiz bile iktisat bilimini bir kenara bırakılıp nas suresi midir mas suresi midir her neyse bu ayetlerle yönetiliyorsa burası nasıl laik bi ülke oluyor ?

Toplam 194 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi