Editörler : E.Kayı Han
08 Mart 2019 10:41

Olası bir alım

herkese hayirli gunler. ben 83.6 puanla hem cte saglik memurluguna hemde adliye zabit katipligine basvurmak istiyorum. mumkunmu acaba her ikisinede ayni anda basvuru yapmam.

Sorula
Aday Memur
08 Mart 2019 11:13

Ben de merak ediyorum acaba ilan yayınlanınca farklı komisyonların hem ikm hem bilgisayar teknisyeliği unvanları için başvurabilir miyim

brhtmldhvr
Kapalı
08 Mart 2019 11:35

Arkadaşlar cezaevinde herhangi bir ünvan ile adliyede herhangi bir ünvana ayrı ayrı başvurabiliyorsunuz aynı veya ayrı şehirlerde. Cte ayrı bir ilan adliye alımları ayrı.

Murat1384
Memur
08 Mart 2019 11:41

arkadaşlar merhaba;

ilan yayınlanınca farklı komisyonlarda başvuru yapabilirsiniz diye biliyorum. yani A komisyonu için ikm B komisyonu için bilgisayar yada başka bir branş başvuru yapılabilir.

sadece şu olmaz birden fazla komisyona aynı branş tercihi yapamazsınız. yani ikm için hem A hem B komisyonuna başvuru yapılamaz. farklı branş olursa yapılabilir. benim öğrendiğim bilgi bu yönde değişen bişe olmazsa eğer şimdilik bu bildiğim

Murat1384
Memur
08 Mart 2019 11:46

bu arada alımlar ayrı arkadaşımızın dediği gibi başvuru yapabilirsiniz. ben farklı bir açıdan bakıp yazdım oda geçerli inşallah olur istediğiniz

08 Mart 2019 11:52

sağlık memurluğu bende 83.5 puanla başvuracağım sizce ilk alimda mülakata kalma şansımız var mı hangi şehir düşünüyorsunuz

Zkry51
Şef
08 Mart 2019 13:57

ben doguda bi ilde yasiyorum ve burasi icin dusunuyorum. 83.6 ile att olarak mulakata kalma sansim yuksek.
Ortogrtmhems, 5 yıl önce
sağlık memurluğu bende 83.5 puanla başvuracağım sizce ilk alimda mülakata kalma şansımız var mı hangi şehir düşünüyorsunuz
08 Mart 2019 14:55

bende doğudayım ama başka şehir yazacağım bende hemşirelik mezunuyum
Zkry51, 5 yıl önce
ben doguda bi ilde yasiyorum ve burasi icin dusunuyorum. 83.6 ile att olarak mulakata kalma sansim yuksek.
08 Mart 2019 14:56

sizin virgül kısmı benden daha yüksek yazmiyim diye sordum bende doğudayım
Zkry51, 5 yıl önce
08 Mart 2019 14:59

çünkü branş ayrımı yapılmıyor att veya hemşire diye sadece kpss puanına gore sıralanıyor
Zkry51, 5 yıl önce

Zkry51
Şef
08 Mart 2019 19:03

anladim sizi . bitlisten basvurcam
Ortogrtmhems, 5 yıl önce
çünkü branş ayrımı yapılmıyor att veya hemşire diye sadece kpss puanına gore sıralanıyor
08 Mart 2019 19:12

anladim farkli yerlere baswuracakmisiz hakkımızda hayırlısı olsun ben 4 sene olacak mezunum insAllah sıralamaya gireriz okadar çok istiyorum ki
Zkry51, 5 yıl önce
anladim sizi . bitlisten basvurcam

Zkry51
Şef
08 Mart 2019 22:53

ben kendi bolumumden saglik bakanligi atanmak isterdim ama imkansiz gibi. o yuzden adalet bakanligi ni deneyecem artik zabit katibi veya saglik memurlugu kismet nerdense ordan nasibimiz cikacak .hayirlisi olur insallah
Ortogrtmhems, 5 yıl önce
anladim farkli yerlere baswuracakmisiz hakkımızda hayırlısı olsun ben 4 sene olacak mezunum insAllah sıralamaya gireriz okadar çok istiyorum ki

Hemsire6637
Aday Memur
08 Mart 2019 22:56

evet mümkün bende 82 ile hem sağlığa hem ikm ye vericem
09 Mart 2019 07:33

Ben geçen sene de başvurdum 3 kişiyle sıralamaya giremedim aynen nasipse bu yıl olacak değilse artık yapacak birşey yok ama insAllah sıralamaya gireriz en azından bir umudumuz olur
Zkry51, 5 yıl önce
ben kendi bolumumden saglik bakanligi atanmak isterdim ama imkansiz gibi. o yuzden adalet bakanligi ni deneyecem artik zabit katibi veya saglik memurlugu kismet nerdense ordan nasibimiz cikacak .hayirlisi olur insallah

Zkry51
Şef
09 Mart 2019 08:48

artik herseyin hayirlisi diyorum.
Ortogrtmhems, 5 yıl önce
Ben geçen sene de başvurdum 3 kişiyle sıralamaya giremedim aynen nasipse bu yıl olacak değilse artık yapacak birşey yok ama insAllah sıralamaya gireriz en azından bir umudumuz olur
09 Mart 2019 08:57

aynen hayırlısı rabbim bizede bir kapı acar insAllah
Zkry51, 5 yıl önce
artik herseyin hayirlisi diyorum.
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi