Editörler : crops35
16 Ekim 2019 13:15

İnfaz koruma memuru güncel

açiklama yapan i̇ller

arayip bi̇lgi̇ alinan adli̇yelerden edi̇ni̇len haberler

açiklanan başari li̇steleri̇ hakkinda yorumlar

kazandiktan sonraki̇ süreç

i̇şe başladiktan sonra yaşananlar

maaş ve lojmanlar hakkinda bi̇lgi̇

ve bu meslekle i̇lgi̇li̇ bütün konular

görüş i̇stek ve şi̇kayetleri̇mi̇zi̇ bu başlik altinda paylaşalim

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 13:19

Evet arkadaşlar hepinizi bekliyorum

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 13:53

Arkadaşlar başarı listeleri kasım ayının 2-3 haftası itibarı ile yayınlanmaya başlar tecrübelerim doğrultusunda bunu söyleyebilirim

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:04

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.570,9 TL

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.539,4TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.598 TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.566,7 TL

Lisasn mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.621 TL

Lisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.583,5 TL

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:08

Geçen alımlarda 90 ların 85 lerin mülakkatta 20 alıp elenirken 70-75 lerin 90-100 alıp nasıl öne geçtiğini gördü bu gözler :)

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:10

Afyona başvuranlar arayan olursa lütfen ne dediklerini buraya da yazın...!

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:13

ALINTIDIR BU YAZDIKLARIMDAN EKSİK OLMAZ AMA YÜKSEK OLABİLİR :)

ADALETİN GÖZÜ, 5 yıl önce

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.570,9 TL

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.539,4TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.598 TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.566,7 TL

Lisasn mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.621 TL

Lisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.583,5 TL

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:16

Ankaraya başvuranlar si̇zi̇n ni̇hai̇ başari li̇stesi̇ açıklanmıyor tc ile giriş yapıp başarılı yada başarısız diye bakıyorsunuz kaç puan aldığınızı göremiyorsunuz bilginiz olsun.

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:20

Ankaraya başvuranlar sizin nihai başarı listesi açıklanmıyor.

Tc no ile giriş yapıp başarılı yada başarısız olduğunuzu görebiliyorsunuz. kaç puan aldığınızı göstermiyorlar bilginiz olsun.

(önceki msjda bi hata olmus okuyamayanlar için )

Aslankraliçe
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:26

Bayrampaşa cezaevi yıkılalı nerdeyse 10 sene olmuştur öyle bir cezaevi yok artik..Başlık iyi umarim tutar.

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 14:40

teşekkür ederim bilgi için umarım tutar arkadaşlardan bugün akşamdan itibaren sadece bu başlık altında toplanmasını bekliyorum bu form bu dönemlerde akşam uyurken çok güzel gidiyor ama durgunluk var bu başlıkla bu sorunu halletcez umarım.

Aslankraliçe, 5 yıl önce

Bayrampaşa cezaevi yıkılalı nerdeyse 10 sene olmuştur öyle bir cezaevi yok artik..Başlık iyi umarim tutar.

YUNUS76
Kapalı
16 Ekim 2019 14:47

Mülakat ve soruşturma sonucu ayrı mı açıklıyorlar? Yoksa ikisini tek seferde mi açıklıyorlar?

serenad42
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:03

Ne diye arayacaklar?

Afyona başvuranlar arayan olursa lütfen ne dediklerini buraya da yazın...!

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:04

İkisini tek seferde açıklanıyor bu durumda şuna sebep oluyor mülakattan mı kaldın soruşturmadan mı bilemiyorsun

YUNUS76, 5 yıl önce

Mülakat ve soruşturma sonucu ayrı mı açıklıyorlar? Yoksa ikisini tek seferde mi açıklıyorlar?

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:05

Ne zaman açıklanacak diye arayan bir tafya var baskı yapıp erken açıklamasını sağlayan o tafya ararsa afyon adliyesini adliyedekilerin ne dediğini yazsınlar demek istedim kusura bakma benim hatam özne eksikliği :)

serenad42, 5 yıl önce

Ne diye arayacaklar?

serenad42
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:07

Haberim yoktu o tayfadan o da iyiymiş :))

Ne zaman açıklanacak diye arayan bir tafya var baskı yapıp erken açıklamasını sağlayan o tafya ararsa afyon adliyesini adliyedekilerin ne dediğini yazsınlar demek istedim kusura bakma benim hatam özne eksikliği :)

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:19

her türlü psikopata sahibiz bu süreçte :))

serenad42, 5 yıl önce

Haberim yoktu o tayfadan o da iyiymiş :))

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:42

Başmemurluğa geçebilmek için en az 3 yıl görevde olmanız gerekmektedir. Sonra sınavına girme hakkınız olacak.
16 Ekim 2019 15:42

Arkadaşlar adliyeyi aradım mülakat sonuçları 2 ayı geçer dedi

serenad42
Aday Memur
16 Ekim 2019 15:43

Bence adliyede çalışanlarda senin benim kadar bilgiye sahip.

GGVNTRK, 5 yıl önce
Arkadaşlar adliyeyi aradım mülakat sonuçları 2 ayı geçer dedi
16 Ekim 2019 15:45

İnşallah öyledir bide şöyle bişe yapıldığı tarihten mi şuandan mı
serenad42, 5 yıl önce

Bence adliyede çalışanlarda senin benim kadar bilgiye sahip.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi