Editörler : "eskiyara"Pangaea
29 Mart 2013 11:52

Ösym Görevli İşlemleri Sistemi - Güncelleme

Ösym Görevli İşlemleri Sistemindeki bilgilerimi okul değişikliğinden dolayı güncellemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

aksamsefası
Aday Memur
29 Mart 2013 16:08

Hocam ayrıldığınız okuldaki idarenin sizi ÖSYM görevli işlemlerinde pasif duruma getirmesi ya da silmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla. Bu işlem gerçekleştikten sonra yeni okulunuzdaki idareniz sizin oraya yeniden girişinizi yapacak. Okuldaki web kameradan fotoğrafınızı çekecek. Güncel bilgilerinizi işleyecek. Bende de aynı durum söz konusuydu. Süreç bu şekilde ilerlemişti.

Z.Sadi_KULA
Müsteşar Yardımcısı
29 Mart 2013 17:09

Eski okulu

jiggly
Şef
29 Mart 2013 17:37

il değiştirenlerde aynı şekilde mi yapıyor?

kelikuputis
Şube Müdürü
29 Mart 2013 19:42

Hocam yeni okulda ösym başvuru sistemi yok... Ama görev alan arkadaşlar var... Nasıl yapmışlar bilmiyorum.

aksamsefası, 11 yıl önce

Hocam ayrıldığınız okuldaki idarenin sizi ÖSYM görevli işlemlerinde pasif duruma getirmesi ya da silmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla. Bu işlem gerçekleştikten sonra yeni okulunuzdaki idareniz sizin oraya yeniden girişinizi yapacak. Okuldaki web kameradan fotoğrafınızı çekecek. Güncel bilgilerinizi işleyecek. Bende de aynı durum söz konusuydu. Süreç bu şekilde ilerlemişti.

kelikuputis
Şube Müdürü
01 Nisan 2013 01:32

Kimse güncelleme yapmıyor demkki cevap verilmemiş hemen hemen

asaygin
Müsteşar
01 Nisan 2013 07:15

Demekki başka bir okuldan kayıt olmuşlar, hiç etik değil

kelikuputis, 11 yıl önce

Hocam yeni okulda ösym başvuru sistemi yok... Ama görev alan arkadaşlar var... Nasıl yapmışlar bilmiyorum.

burkas
Daire Başkanı
01 Nisan 2013 13:09

hocam okadar uzun değil kendisi mebbiste yeniokulunda gözüküyorsa oradan güncelleyecek

aksamsefası, 11 yıl önce

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi