Editörler : swat3410
12345678910111213»

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 12:57

adalet çoktan ölmüş cenazesini kaldıran yok
30 eyllül., 5 yıl önce
Hadi buradan buyurun Hani ADALET nerede. ..FACE ALINTIDIR. Arkadaşlar ohal komisyon kararında ea kodu ve. 30 agustos 2014 de bylok kullandınız diyor ama ben kesinlikle kullanmadımve şimdiye kadar ifade dahi vermedim 677 khklıyım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kaderdaşlar...allah yardımcımız olsun sagolun

26nsnn
Şef
30 Mart 2019 13:26

Allah hakkımızı bırakmasın bunlara. Artık hiçbirşey e şaşırmıyorum
30 eyllül., 5 yıl önce
Hadi buradan buyurun Hani ADALET nerede. ..FACE ALINTIDIR. Arkadaşlar ohal komisyon kararında ea kodu ve. 30 agustos 2014 de bylok kullandınız diyor ama ben kesinlikle kullanmadımve şimdiye kadar ifade dahi vermedim 677 khklıyım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kaderdaşlar...allah yardımcımız olsun sagolun

Ezan Bayrak
Memur
30 Mart 2019 14:18

devrem AD dışında olan olumlu kodlamalardan da iade duyduk. E ve G gibi. AD kodlarına mı iade olur diyorsun
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre boş ver artık nasılsa belli oldu komisyonun ad dışındaki kodlamalara ret vereceği. en azından onbeş ay daha beklemekden kurtulduk idare mahkemesinde sıraya geçeriz artık yol uzun.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 14:41

devre E demek zaten ayrı dünya görüşüne sahip fetö ile hiç bir zaman alakası olmayan demek. benim demek istediğim ea,say, sayv gibi kodlamalar dı. bunun dışında ad,E,G,Edl gibi kodlar kabul alır zaten bunuda iade olan arkadaşların kod bilgisinden anlıyoruz ad E Edl gibi kodlama ları var zaten.
Ezan Bayrak, 5 yıl önce
devrem AD dışında olan olumlu kodlamalardan da iade duyduk. E ve G gibi. AD kodlarına mı iade olur diyorsun

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 14:42

Amin devrem.
26nsnn, 5 yıl önce
Allah hakkımızı bırakmasın bunlara. Artık hiçbirşey e şaşırmıyorum

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 15:40

Arkadaşlar bir iki sorum olacak malum ret aldık görev yaptığım yerden taşındım daha sonra komisyona suan bulunduğum adresi göstermiştim yanlız komisyon sayfasını takip ettiğimde en son görev yaptığım adres duruyordu tebligat suan bulunduğum adrese mi gelecek yoksa en son görev yaptığım yere mi Diğer sorum da şu idare mahkemesine dava açmak için avukat tutmalımıyız yoksa kendimiz mi basvuralım ne yapmak gerek

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 16:17

Devre komisyona gönderdiysen adresini son adresine gelir sistemden görülmemesine takılma.yinede son çalıştıgın yere ara sıra tel ile sor. Şu an beklemede kal avukat tutma derin eğer avukatın yoksa.benim avukat var teblig gelsin bana ben bu sayfadan yardımcı olacagım.
Sürgün65, 5 yıl önce
Arkadaşlar bir iki sorum olacak malum ret aldık görev yaptığım yerden taşındım daha sonra komisyona suan bulunduğum adresi göstermiştim yanlız komisyon sayfasını takip ettiğimde en son görev yaptığım adres duruyordu tebligat suan bulunduğum adrese mi gelecek yoksa en son görev yaptığım yere mi Diğer sorum da şu idare mahkemesine dava açmak için avukat tutmalımıyız yoksa kendimiz mi basvuralım ne yapmak gerek

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 16:26

Devre boşuna avukata para verme avukatın yoksa yapacagımız iş komisyonun gerekçesine savunma yapıp bulundugumuz ilin adliyesinden ankara idare mahkemesi (18.19.20.21.24 ) ne verilmek üzere diye verecegiz ordan dava açılacak benim avukat var dedigim gibi karar gelsinde ben size detaylı bilgi verecegim bu sayfadan.
Sürgün65, 5 yıl önce

Ata2309
Memur
30 Mart 2019 16:41

Arkadaşlar kriter olarak sadece EA Olup da ohal den Red alan var mı?

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 16:57

Var devre biri benim arkadaş bir kaç tanede face de gördüm.
Ata2309, 5 yıl önce
Arkadaşlar kriter olarak sadece EA Olup da ohal den Red alan var mı?

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 17:48

Sagol devre Allah razı olsun
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre boşuna avukata para verme avukatın yoksa yapacagımız iş komisyonun gerekçesine savunma yapıp bulundugumuz ilin adliyesinden ankara idare mahkemesi (18.19.20.21.24 ) ne verilmek üzere diye verecegiz ordan dava açılacak benim avukat var dedigim gibi karar gelsinde ben size detaylı bilgi verecegim bu sayfadan.

Ezan Bayrak
Memur
30 Mart 2019 17:51

devrem. komisyon kararı gelip de orada mı yazıyor kodu ea diye başkaca da gerekçe olmadan
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 17:51

Devre sendende.sayfanın amacı zaten idare mahkemesi sürecinde birbirimize desdek olmak.Bizi zaten bizden başkası anlamaz devre.
Sürgün65, 5 yıl önce
adalet çoktan ölmüş cenazesini kaldıran yok

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 17:53

Devre diger gerekçede malum kurum kanaatı.arkadaşın başka bir şeyide yoktu.adli dava falanda yok yani.
Ezan Bayrak, 5 yıl önce
devrem. komisyon kararı gelip de orada mı yazıyor kodu ea diye başkaca da gerekçe olmadan

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 17:55

Zaten ea say sayv gibi kodlara bizim kurumdan tabii dayısı yoksa olumlu görüş beklemek imkansız.
30 eyllül., 5 yıl önce
Devre diger gerekçede malum kurum kanaatı.arkadaşın başka bir şeyide yoktu.adli dava falanda yok yani.

Ezan Bayrak
Memur
30 Mart 2019 17:59

devre olumlu kodlara kurum olumsuz kanaat bildirebilir mi
30 eyllül., 5 yıl önce
Zaten ea say sayv gibi kodlara bizim kurumdan tabii dayısı yoksa olumlu görüş beklemek imkansız.

joak06
Daire Başkanı
30 Mart 2019 18:01

bildirmesi zor emniyette kurum kanaati denen şey garson fişlemesi.

Ezan Bayrak, 5 yıl önce
devre olumlu kodlara kurum olumsuz kanaat bildirebilir mi

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 18:35

Aynen devre doğru bildiremez.
joak06, 5 yıl önce

bildirmesi zor emniyette kurum kanaati denen şey garson fişlemesi.

Ata2309
Memur
30 Mart 2019 18:47

Devram Allah hakimizda hayırlısını nasip etsin.Birilerinin bize hain demesiyle iftira atmasıyla hain olunmuyor. Ben babalar gibi milletimi devletimi bayragimi hep savundum sevdim seviyorum da ölene kadar da seveceğim. Burası benim ülkem benim toprağım benim bayaragim.Bu ülkede dürüst olmak başa beladır ama o bela başımızın tacıdır.Sehit muhsin yazıcıoğlu
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 18:54

Aynen devre çok haklısın.
Ata2309, 5 yıl önce
Devram Allah hakimizda hayırlısını nasip etsin.Birilerinin bize hain demesiyle iftira atmasıyla hain olunmuyor. Ben babalar gibi milletimi devletimi bayragimi hep savundum sevdim seviyorum da ölene kadar da seveceğim. Burası benim ülkem benim toprağım benim bayaragim.Bu ülkede dürüst olmak başa beladır ama o bela başımızın tacıdır.Sehit muhsin yazıcıoğlu
Toplam 1875 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi