Editörler : Pangaea
«141516171819202122232425»

Dark.N
Kapalı
18 Şubat 2019 19:22

Doğru söylüyorum trollük yapmıyorum. Bugün aradım ve mart sonu açıklanacak dedi insan kaynakları görevlisi

crank_1907, 5 yıl önce

geldi troll... bari bu sayfaya salça olmasaydın...

MümkünseMühendis
Aday Memur
18 Şubat 2019 19:55

Kardeşim bizde aradık. Tarih vermeden yakın zaman diyorlar. Tesadüfe bak ki sana tarih veriyorlar. Bir şeyi merak ediyorum. Buradaki insanların sana küfür etmesi beddua etmesi hoşuna mı gidiyor? Yapma yazık günah. Belli bir yaşa gelmiş ve muhtemelende meslek sahibi birisin. Ama burada iki üç hesap açıp trollük yapma. Yaşının ve mesleğinin olgunluğunu göster. Mümkünse yeni bir hesap aç ve trollük yapmadan güzel bir şekilde bu forumu kullanmaya çalış. Muhtemelen başaracaksın. İnanıyorum.
Dark.N, 5 yıl önce

Doğru söylüyorum trollük yapmıyorum. Bugün aradım ve mart sonu açıklanacak dedi insan kaynakları görevlisi

Dark.N
Kapalı
18 Şubat 2019 20:12

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Dostum tek bir hesabım var ve sadece bu. İkincisi, bugün aradım ve Mart sonu açıklanacağını söyledi net tarih belirtmedi zaten çünkü tam tarihi o da bilmiyor yalnızca Mart sonu denmiş ona da ve öyle iletti, bu konuda niye yalan söyleyeyim ki? İnanıp inanmamak size kalmış ve kesin güvenilir birinden duydum bunu

MümkünseMühendis, 5 yıl önce
Kardeşim bizde aradık. Tarih vermeden yakın zaman diyorlar. Tesadüfe bak ki sana tarih veriyorlar. Bir şeyi merak ediyorum. Buradaki insanların sana küfür etmesi beddua etmesi hoşuna mı gidiyor? Yapma yazık günah. Belli bir yaşa gelmiş ve muhtemelende meslek sahibi birisin. Ama burada iki üç hesap açıp trollük yapma. Yaşının ve mesleğinin olgunluğunu göster. Mümkünse yeni bir hesap aç ve trollük yapmadan güzel bir şekilde bu forumu kullanmaya çalış. Muhtemelen başaracaksın. İnanıyorum.

Bvrbzyl
Aday Memur
18 Şubat 2019 20:33

kesin ve güvenilir diye inandırmaya çalışma insanları hadi uzaklaş burdan

Dark.N, 5 yıl önce

Dostum tek bir hesabım var ve sadece bu. İkincisi, bugün aradım ve Mart sonu açıklanacağını söyledi net tarih belirtmedi zaten çünkü tam tarihi o da bilmiyor yalnızca Mart sonu denmiş ona da ve öyle iletti, bu konuda niye yalan söyleyeyim ki? İnanıp inanmamak size kalmış ve kesin güvenilir birinden duydum bunu

maivera
Memur
18 Şubat 2019 20:59

Ben burada kesin bilgi vs diyerek yada başka konularda yalan söyleyen insanlara şunu söylemek istiyorum. Burası evet sanal bir ortam ama bu sanallık sizin kim olduğunuz ve yalan söylediğiniz gerçeğini değiştirmez. Eğer müslümansanız yalanın hiç bir şekli müslümana yakışmaz bunu trol vs diyerek masumlastırmaya da çalışmayın. Yalancı cobana dönüyorsunuz böyle sonra kimse size inanmıyor.

Ares66
Kapalı
18 Şubat 2019 21:20

Dark burada 4 tane trol hesap kullanıyor. Eğlenecek başka yer bul birader.

Dark.N
Kapalı
18 Şubat 2019 21:27

İnanıp inanmamak size kalmış ben sadece aldığım bilgiyi paylaştım sizlerle. Artık yaşayarak görürsünüz
maivera, 5 yıl önce

Ben burada kesin bilgi vs diyerek yada başka konularda yalan söyleyen insanlara şunu söylemek istiyorum. Burası evet sanal bir ortam ama bu sanallık sizin kim olduğunuz ve yalan söylediğiniz gerçeğini değiştirmez. Eğer müslümansanız yalanın hiç bir şekli müslümana yakışmaz bunu trol vs diyerek masumlastırmaya da çalışmayın. Yalancı cobana dönüyorsunuz böyle sonra kimse size inanmıyor.

Colandor
Memur
19 Şubat 2019 03:18

Herkese selam. Bana troll demeyiniz tek hesabım budur. Ayrıca fotoğrafım, kişisel bilgilerim açık. Sizde fotoğraf yok ve profiliniz gizli ve troll ben mi oluyorum? Neyse bunları aştık artık. Sizden ricam çok ekstra absürt bir mesaj değilse kimseye dislike vermemeniz. Teşekkürler.

atestahsin500
Aday Memur
19 Şubat 2019 08:19

Günaydınlar arkadaşlar.Umarım bugün sonuca dair olumlu bir gelişme olur.

crank_1907
Kapalı
19 Şubat 2019 08:33

günaydınlar efendim.... umarım beklediğimiz güzel haberleri bugün alırız...

atestahsin500, 5 yıl önce

maivera
Memur
19 Şubat 2019 09:34

Günaydın. İnsaAllah hocam hayırlısıyla..

atestahsin500, 5 yıl önce

delo
Aday Memur
19 Şubat 2019 09:58

Günaydın arkadaşlar telefon etmeye devam baskı olmazsa süreç uzar

destroyer.34
Aday Memur
19 Şubat 2019 10:04

Günaydın arkadaşlar. Değerlendirme yapılıyormuş tarih söylemediler.

delo, 5 yıl önce

Günaydın arkadaşlar telefon etmeye devam baskı olmazsa süreç uzar

delo
Aday Memur
19 Şubat 2019 10:09

Umarım işin içine torpil girmez

Dark.N
Kapalı
19 Şubat 2019 11:00

Ben dün sordum ve oldukça güvenilir biri oradaki insan kaynaklarında çalışan bir abi. Mart sonunu bulur daha önce bekleme dedi
destroyer.34, 5 yıl önce

Günaydın arkadaşlar. Değerlendirme yapılıyormuş tarih söylemediler.

Vito28
Aday Memur
19 Şubat 2019 11:48

Dark.N yaşıyorsun bu hayatı.
Dark.N, 5 yıl önce
Ben dün sordum ve oldukça güvenilir biri oradaki insan kaynaklarında çalışan bir abi. Mart sonunu bulur daha önce bekleme dedi

Aaa umay
Kapalı
19 Şubat 2019 11:54

Vito38 muhattap olma iskiyle alakası yok sadece trol

Dark.N
Kapalı
19 Şubat 2019 12:19

Sizler cidden sorunlusunuz yemin ediyorum ki. Güvenilir bir kaynağa sordum ve aldığım cevabı iletiyorum, bu konuda niye yalan söylemek isteyeyim? Aşağı yukarı 1 ay sonra açıklanacağı neredeyse kesin aldığım bilgiye göre ve 1 aydan önce açıklanmasının mümkün olmadığını da söylüyorum edindiğim çok sağlam bir bilgi neticesinde bana teşekkür edeceğiniz yerde abuk sabuk ithamlarda bulunuyorsunuz. Sebebi nedir? Kusura bakmayın sizin duymak istediğinizi söylemedim diye mi?
Aaa umay, 5 yıl önce

Vito38 muhattap olma iskiyle alakası yok sadece trol

Blablabaa
Kapalı
19 Şubat 2019 13:16

Bu Mart sonu diyen arkadasin dogru soyleme ihtimali nedir ? Arayacaklar Mart sonu meselesini sorsun

destroyer.34
Aday Memur
19 Şubat 2019 14:02

sende aramayı dener misin ne kadar çok kişi ararsa o kadar iyi .

Blablabaa, 5 yıl önce

Bu Mart sonu diyen arkadasin dogru soyleme ihtimali nedir ? Arayacaklar Mart sonu meselesini sorsun

Toplam 3580 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi