Editörler : supporters.
«67891011121314151617»

Mzlmshn
Aday Memur
15 Ekim 2018 17:49

ÜAK tan sözlü olarak öğrendim yedek jüri asgari den sıkıntı çıkarmış bundan sonraki süreç nasıl işliyor arkadaşlar dbs de halen jürilerde gözüküyor

DocAdayıı
Aday Memur
15 Ekim 2018 19:24

bugün üak ile görüştüm. 1-2 güne kadar bilginiz olur dediler. Gerçi geçen hafta da aynı şeyi söylemişlerdi. İyice sallamaya başladılar bizi...

Mzlmshn
Aday Memur
15 Ekim 2018 22:33

Arkadaşlar komisyon ne zaman toplanacak bilgisi olan varmı bu ay toplandı mı

mobiolcell
Aday Memur
16 Ekim 2018 08:43

komisyondan çıkan karar olumlu ise tekrar juri surecine giriyorsunuz kurulu beklemeye gerek olmadan. juri sonucu gelince kurula girip acıklanıyor.

bein, 6 yıl önce

Hocam itiraz komisyonlarında alınan kararlar yönetim kurulundan tekrar geçiyor mu bilginiz var mı?

mobiolcell
Aday Memur
16 Ekim 2018 08:45

Bu ay 5 Ekimde toplandı. Kasım komisyonu ilk hafta toplanacakmış.

Mzlmshn, 6 yıl önce
Arkadaşlar komisyon ne zaman toplanacak bilgisi olan varmı bu ay toplandı mı

mobiolcell
Aday Memur
16 Ekim 2018 08:47

Kargo ile komisyon kararı size bildirilecek. sonrası gerekçeli juri raporuna göre değerlendirme gerekiyor.

Mzlmshn, 6 yıl önce
ÜAK tan sözlü olarak öğrendim yedek jüri asgari den sıkıntı çıkarmış bundan sonraki süreç nasıl işliyor arkadaşlar dbs de halen jürilerde gözüküyor

ozgurdoc
Aday Memur
16 Ekim 2018 08:50

Hocam benim anlayamadığım, bazı asgari şart denen kişilere bildirim yapılarak savunma isteniyor, bazılarına ise hiç bildirim yapılmadan süreç devam ediyor.Neye göre bu ayrım yapılıyor bilginiz varmı?yada bilgisi olan bilgi verebilirmi bu konuda?

mobiolcell, 6 yıl önce

Kargo ile komisyon kararı size bildirilecek. sonrası gerekçeli juri raporuna göre değerlendirme gerekiyor.

Üye1110
Aday Memur
16 Ekim 2018 09:29

Benim jürilerden biri ders verme koşulunu sağlamadığımı söyleyip asgari şart demiş. Ancak bundan hiç haberim olmadı, komisyon direk konuyu karara bağlayıp asgari şartları taşıdığıma karar verip jüriden tekrar değerlendirme istemiş. Çünkü 10 yıldır üniversitede çalılıyorum. Bu arada benim sistemde hep jüri süreci yazıyordu.
ozgurdoc, 6 yıl önce

Hocam benim anlayamadığım, bazı asgari şart denen kişilere bildirim yapılarak savunma isteniyor, bazılarına ise hiç bildirim yapılmadan süreç devam ediyor.Neye göre bu ayrım yapılıyor bilginiz varmı?yada bilgisi olan bilgi verebilirmi bu konuda?

adonis0
Aday Memur
16 Ekim 2018 09:59

arkadaslar juri askeri şart dediği zaman komisyona giriyor komisyon juri haklı bulursa başvurunuz iptal ediliyor sizi haklı bulursa jüriye tekrar değerlendirilmesi için süre veriliyor juri asgaridiye diretirse juri üyeniz düşürülüp yeni jüri atanıyor

ozgurdoc
Aday Memur
16 Ekim 2018 10:51

Hocam ben bir jürimin asgari dediğini dolaylı olarak bir hoca aracılığı ile duydum.Ama sistemde hala jüri sürecinde görünüyor.Durumum komisyon tarafından görüşülüp jüriye tekrar karar için süre verildiğini mi anlamalıyım?Jürinin asgari şart diye sisteme eylül ayında yüklediğini biliyorum sadece...

adonis0, 6 yıl önce

arkadaslar juri askeri şart dediği zaman komisyona giriyor komisyon juri haklı bulursa başvurunuz iptal ediliyor sizi haklı bulursa jüriye tekrar değerlendirilmesi için süre veriliyor juri asgaridiye diretirse juri üyeniz düşürülüp yeni jüri atanıyor

adonis0
Aday Memur
16 Ekim 2018 10:56

evet siz buyuk bir ihtimalle hakli bulunmussunuzdur basvuru döneminiz hangisi

ozgurdoc, 6 yıl önce

Hocam ben bir jürimin asgari dediğini dolaylı olarak bir hoca aracılığı ile duydum.Ama sistemde hala jüri sürecinde görünüyor.Durumum komisyon tarafından görüşülüp jüriye tekrar karar için süre verildiğini mi anlamalıyım?Jürinin asgari şart diye sisteme eylül ayında yüklediğini biliyorum sadece...

ozgurdoc
Aday Memur
16 Ekim 2018 11:01

Nisan 2018 dönemi ama benim jürilerde tek dosya olduğunu biliyorum.yani son süreleri 13 eylüldü hocam

adonis0, 6 yıl önce

evet siz buyuk bir ihtimalle hakli bulunmussunuzdur basvuru döneminiz hangisi

Mzlmshn
Aday Memur
16 Ekim 2018 11:26

Arkadaşlar size sormak istediğim birşey var yedek jüri asgari demiş sözlü öğrendim komisyona girecekmiş aklıma 2 ihtimal geliyor 1- yazılarımdan biri published online dı tarih volume sayfa vardı 2- eğitim olarak eğitim araştırmadayım ben kendi asistanımız YÖK cerrahi asistanlarına 5 ders verdim onu yollamıştım Bu ikisinden birine itiraz etmiş olabilir bilginiz varmıdır bu ikisi kriterleri karşılamaz mı

DocAdayıı
Aday Memur
16 Ekim 2018 11:48

Üak'ın uyuşukluğu sebebiyle ekim başvurularını yüksek ihtimalle kaçıracağız. İtiraz komisyon toplandı ve halen sonuçları açıklamıyorlar.

adonis0
Aday Memur
16 Ekim 2018 12:39

nisan gurubunun asgari sart durumlari daha komisyonda gorusulmemis olabilir bilim alaninuzla ilgili dahiliden bilgi almaya calisin durumunuzu soyliceklerdir iptal edilmusse basvurunuz soylerler degilse gecistirirler

ozgurdoc, 6 yıl önce

Nisan 2018 dönemi ama benim jürilerde tek dosya olduğunu biliyorum.yani son süreleri 13 eylüldü hocam

adonis0
Aday Memur
16 Ekim 2018 12:42

17 ekimde bir komisyon toplantisi daha olacakmis tahminime gore 5 ekimdeki toplantida gundem yogun oldugu icin butun itirazlari gorusememis olabilir ve bu yuzden aciklanmiyor olabilir yani 5 ekimin bazilari 17 e sarkmis olabilir ve hepsini bir acuklayacaklar sanirim

mobiolcell
Aday Memur
16 Ekim 2018 13:00

Hocam 17 Ekim kurul olabilir. Komisyon ayda 1 defa ve genellikle her ayın ilk haftası, Kurul ise Her ayın 3 ve ya 4. haftası yine 1 defa toplanıyor.

adonis0, 6 yıl önce

17 ekimde bir komisyon toplantisi daha olacakmis tahminime gore 5 ekimdeki toplantida gundem yogun oldugu icin butun itirazlari gorusememis olabilir ve bu yuzden aciklanmiyor olabilir yani 5 ekimin bazilari 17 e sarkmis olabilir ve hepsini bir acuklayacaklar sanirim

mobiolcell
Aday Memur
16 Ekim 2018 13:01

Doçentlik sınav komisyonu asgari şart kararını inceliyor juriyi haklı burlursa başvuru iptal ediliyor. haklı bulmazsa süreç devam ediyor

ozgurdoc, 6 yıl önce

Mzlmshn
Aday Memur
17 Ekim 2018 11:04

arkadaşlar benim jürilerden biri minumum kriter demişsözlü öğrendim komisyona girecekmiş. beni psdikopoya çevirdi kaç gündür inceliyorum kritrlerden tutmayan bişey bulamadım. mesela ne demiş jüri daha çok nerden kriterlerin tutmadığı söylenmiş. örnek verebilirmisiniz

DocAdayıı
Aday Memur
17 Ekim 2018 11:20

Bugün itiraz komisyonu toplandı mı acaba? Bilgisi olan var mı?

Toplam 2687 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi