Editörler : crops35

Kapalı
14 Eylül 2017 12:30

İçişleri bakanlığına büro yönetiminden yerleşenler

Merhaba arkadaşlar. Büro Yönetiminden yerlesenler bu paylaşımda bilgi verirseniz tahmini olarak önümüzden kaç kişi gittiğini bilelim. Şu sistem artık yapılsa da açıktan alımlarda gidenler de güncel sıralamaya dahil olsa. İşimiz hep üçü beşi hesaplamak :/

14 Eylül 2017 13:37

hocam bıldıgım 5 kısı var yanlıs olmsın

birmemurolsam
Aday Memur
14 Eylül 2017 19:05

Önümüzden gitti sayılmazlar merkeziden tekrar tercih yapan olacaktır. TSE kadrolu ama o yüzden önümüzden 6 kişi silebiliriz.

munotr
Kapalı
14 Eylül 2017 19:15

Istanbulu kazanip gitmeyecek olan var mi acaba ya

smrclk
Kapalı
17 Eylül 2017 14:24

Bende bi face grubunda 3 kişi gördüm ama sizin bildiklerinizden olabilir onlar

Memur adayi12, 7 yıl önce

hocam bıldıgım 5 kısı var yanlıs olmsın

smrclk
Kapalı
17 Eylül 2017 14:26

Mutlaka yapmayan olacaktır. Bu içişleri alımında birçok kişi memleketini yada bulunduğu şehri yazdı. Farklı bir ile gitmektense kalmak isteyen olacaktır. Ben memleket yazdım çok pişman oldum sıralamaya giremedim 84 civarı puanimla. Nasip değilmiş

birmemurolsam, 7 yıl önce

Önümüzden gitti sayılmazlar merkeziden tekrar tercih yapan olacaktır. TSE kadrolu ama o yüzden önümüzden 6 kişi silebiliriz.

sbey83
Aday Memur
17 Eylül 2017 15:28

Benim puan 85.52 büro mezunuyum. Memleketimde iç işlerini kazandım. Merkezi atamalarda tercih yapmayacağım.

Cengiz abi
Genel Müdür
17 Eylül 2017 15:52

branş sıralaması güncellendikten sonra önümdekilerin isterse hepsi açıktan sözleşmeli olarak atansın ben şahsen hiç kimseye güvenmiyorum.ben yazmayacağım diyenlerin dahi bir zorunlulk durumunda yazacağını düşünüyorum.elbette yazmayan da olur ama kaç kişi bilemeyiz.ben yazmayacğım diyip sonra gizlice yazanlar da olacaktır, adama memleketinde kadro açılırsa niye sözleşmeli kalsın ki?başkasının lafına güvenirsek hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Cengiz abi
Genel Müdür
17 Eylül 2017 16:02

Herkesi tenzih ediyorum lise önlisans lisans hepimiz için geneli için yazdım.keşke alımlar kadrolu olsa da böyle bir sıkıntı olmasa.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi