Editörler : oto-danisman-expert
24 Haziran 2019 22:10

Muvazzaf astsubay ön kayıt işlemi

Arkadaşlar deniz kuvvetleri ile hava kuvvetleri bildiğiniz üzere ön kayıt için işlem yapacaklar. İşlemler bittikten sonra tekrar evlerine dönebilecekler mi? Daha sonraki tarih içerisinde mi teslim olacaklar ?

Can bakacı
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:38

Merhaba bende havayı kazandım bunu bende merak ediyorum ön kayıt yapıp geri mi geleceğiz?

Gökbörü0
Kapalı
24 Haziran 2019 22:43

Açıklamada yazanı okuduğum kadarıyla eğtim tarihini orda söylüyolarmış muhtemelen eve dönüyoruz tam net bilgi bilen varsa yazabilirmi

Gökbörü0
Kapalı
24 Haziran 2019 22:44

26 sında ankarada demi deniz için kardeşim

zeqAniex
Aday Memur
24 Haziran 2019 22:57

ilanı okursaniz katılış işlemlerine kadar hiç bir sebeple adayların eğitim birliği nde kalmasına müsaade edilmeyecektir yaziyior

konyalibela
Aday Memur
24 Haziran 2019 23:04

evet kardeşim Ankara dikimevi. internetten baktım bir yer gösteriyor mamakta ama inşallah doğru adrestir.

Gökbörü0, 5 yıl önce
26 sında ankarada demi deniz için kardeşim

konyalibela
Aday Memur
24 Haziran 2019 23:06

Bence de kayıt yaptıktan sonra bizi eve gönderecekler. Ön kayıt sırasında da şu yerde şu tarihte ol diyecekler diye düşünüyorum.

zeqAniex, 5 yıl önce
ilanı okursaniz katılış işlemlerine kadar hiç bir sebeple adayların eğitim birliği nde kalmasına müsaade edilmeyecektir yaziyior

Gökbörü0
Kapalı
24 Haziran 2019 23:39

9-10 gibi gitsek sabah sorun olurmu acaba kardeşiö biliyomusun
konyalibela, 5 yıl önce

evet kardeşim Ankara dikimevi. internetten baktım bir yer gösteriyor mamakta ama inşallah doğru adrestir.

konyalibela
Aday Memur
25 Haziran 2019 03:34

Kardeşim 16.30 a kadar gidip kayıt işlemlerini yaptırman gerekiyor.

Gökbörü0, 5 yıl önce
9-10 gibi gitsek sabah sorun olurmu acaba kardeşiö biliyomusun

Gökbörü0
Kapalı
25 Haziran 2019 11:39

Kardeşim taahitnnamyi ön kayıta götürmücez demi eğtim için o deniz ön kayota götürcez mi
konyalibela, 5 yıl önce

Kardeşim 16.30 a kadar gidip kayıt işlemlerini yaptırman gerekiyor.

Gökbörü0
Kapalı
25 Haziran 2019 12:34

+

konyalibela
Aday Memur
25 Haziran 2019 16:03

Kardeşim ön kayıtta istemiyorlar asıl kayıtta isterler bence. Ama ben yinede bir fotokopisini çıkardım. Ne olur ne olmaz isterlerse hemen orada noter bulur hallederiz.

Gökbörü0, 5 yıl önce
Kardeşim taahitnnamyi ön kayıta götürmücez demi eğtim için o deniz ön kayota götürcez mi

Gökbörü0
Kapalı
25 Haziran 2019 16:57

Tamam kardeşiö sağol
konyalibela, 5 yıl önce

Kardeşim ön kayıtta istemiyorlar asıl kayıtta isterler bence. Ama ben yinede bir fotokopisini çıkardım. Ne olur ne olmaz isterlerse hemen orada noter bulur hallederiz.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi