Editörler : oto-danisman-expert

erdem1212
Aday Memur
02 Kasım 2019 22:30

zor bence

ulrich2019, 4 yıl önce

gidişat onu gösteriyor ama öyle olmamalı.

ceyg001
Aday Memur
03 Kasım 2019 02:09

Arkadaşın birisi cuma konusunda hep cuma açıklıyorlar demişti. Haftaya kaldı gibi...

ylmzgll
Aday Memur
04 Kasım 2019 13:13

Merhaba arkadaşlar. Fyt sınavına bize belirlenen tarihten sonra gitsek bir sorun olur mu. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba

ceyg001
Aday Memur
04 Kasım 2019 13:35

O konuda bir bilgim yok dostum.

ylmzgll, 4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar. Fyt sınavına bize belirlenen tarihten sonra gitsek bir sorun olur mu. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba

İlteriş Han
Aday Memur
04 Kasım 2019 13:46

Subay mülakatı biter astsubaylık öyle başlar.veya subay mülakatının son iki üç günü astsubaylık başl

Ftrist
Aday Memur
04 Kasım 2019 18:47

Geçen sene arayıp değiştirenler olmuştu. Bu sene nasıl olur bilmiyorum pertem i arayın isterseniz
ylmzgll, 4 yıl önce

ylmzgll
Aday Memur
04 Kasım 2019 19:36

Teşekkürler hocam
Ftrist, 4 yıl önce
Geçen sene arayıp değiştirenler olmuştu. Bu sene nasıl olur bilmiyorum pertem i arayın isterseniz

ylmzgll
Aday Memur
04 Kasım 2019 20:24

Arkadaşlar sağlık mezunuyum. Kendi alanımı tercih ettim ama sistemde aynı zamanda aöf işletme mezunu olarak da gözüktüğüm için o bölümleri de tercih ettim ama mezun olamadım. Bir sorun olur mu acaba kendi alanımda ki tercihlerim de mi iptal olur. Bilginiz var mı veyahut bu durumu daha önce yaşayan var mı

ulrich2019
Şef
04 Kasım 2019 23:20

mezun olamadığın bölümlerden ataman olmaz sadece.

ylmzgll, 4 yıl önce
Arkadaşlar sağlık mezunuyum. Kendi alanımı tercih ettim ama sistemde aynı zamanda aöf işletme mezunu olarak da gözüktüğüm için o bölümleri de tercih ettim ama mezun olamadım. Bir sorun olur mu acaba kendi alanımda ki tercihlerim de mi iptal olur. Bilginiz var mı veyahut bu durumu daha önce yaşayan var mı

ylmzgll
Aday Memur
04 Kasım 2019 23:23

Çok teşekkür ederim hocam
ulrich2019, 4 yıl önce

mezun olamadığın bölümlerden ataman olmaz sadece.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi