Editörler : F16 Gökçen
28 Kasım 2018 16:32

2. el gelinlik giyer miydiniz?
Gelinlik bütçeniz kısıtlıysa 2. el gelinlik satın alır mıydınız?

Bu ankete 7 günde, 22 kişi oy kullandı ve 05/12/2018 16:32 tarihinde sona erdi.

Sos hiz uzmanı
Kapalı
02 Aralık 2018 00:34

Giyerdim tabi ne olmuş yani, zora sokacaksa damadı , zaten bir ton masraf yapıyo biraz anlayışlı olmak lazım .

MEBAK
Daire Başkanı
02 Aralık 2018 10:06

benim esim giydi.ve hala sakliyor.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
02 Aralık 2018 19:09

Gelinlik kiralanıyordu, satın alınmıyordu zaten bizim evlendiğimizde ";)

Arda Atalay
Aday Memur
03 Aralık 2018 07:22

Ben ikinci el gelinlik giymem diye tutturan bir hatun ile evlenmemek lazım zaten... Hatun dediğin tutumlu olacak, aile bütçesini düşünecek.

PerrierWater
Kapalı
03 Aralık 2018 13:25

İngiltere presensesi değilseniz neden olmasın . Bence bu evlilik olayını orta gelirli aileler biraz abartıyor gibi aşağılık kompleksinden mi yoksa başka nedenlerden mi bilmem ama gelinlik yerine gidip evinize 2 3 eşya daha alsanız daha makul. Tabi zengin aileler için demiyorum ama hayallerde yaşamayın kızlar.

dsn1
Kapalı
03 Aralık 2018 15:42

Dünyada bile(burada geliri bizden yüksek ülkeleri kastediyorum) insanlar gelinliklerini çeşitli yardım kuruluşları aracılığıyla kiralayıp gelinlikleri kullanıp, tekrar iade ediyorlar böylece gelinlik iyice kullanılmaz hale gelen kadar yardım kuruluşları bundan bir gelir elde ediyor. İnsanlar tanımadığı insanlar için böyle yardımsever oluyorsa bizim insanlarımız da sevdiğini söylediği, kötü gününde yemin edeceği insanın durumunu bir miktarda olsa rahatlatmak için böyle bir fedakarlık yapmalı. Ki bence böyle bir para gelinlik denen kıyafete gömüleceğine ev ihtiyaçlarına yada durumları iyiyse daha kaliteli bir balayına harcanmalı.

23 Aralık 2018 23:30

Zaten çoğunlukla kiralanıyor gelinlikler yani kim bilir kaçıncı eldir o. Saçma soru
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi