Editörler : F16 Gökçen

erenyal
Aday Memur
03 Temmuz 2019 15:16

Arkadaşlar 35 mat. 25 tr. 44 öbp ile bilgisayar öğretmenliği gelir mi acaba fikriniz var mı

himeros91
Şef
03 Temmuz 2019 16:25

Hukukun açık ara farkla en yüksek puanlarla kapattığını ve ODTÜ, Boğaziçi gibi üniversitelerin bölümlerinin bile hukukun yanında geri kaldığını düşünürsek bence olur =)

erenyal, 5 yıl önce

Arkadaşlar 35 mat. 25 tr. 44 öbp ile bilgisayar öğretmenliği gelir mi acaba fikriniz var mı

hasyaren.6
Yasaklı
03 Temmuz 2019 17:20

Arkadaşım yazdığın ünv. ve bölümlerin taban puanlarınıda yazarsan daha sağlıklı olur.2018 göre netler bu sene mi daha yüksek olur ?

Sınav bitti Transfer ve futbol,tatil,dizi,film keyfi başlasın

himeros91, 5 yıl önce

Hukukun açık ara farkla en yüksek puanlarla kapattığını ve ODTÜ, Boğaziçi gibi üniversitelerin bölümlerinin bile hukukun yanında geri kaldığını düşünürsek bence olur =)

hasyaren.6
Yasaklı
03 Temmuz 2019 17:26

Benim bu sene 96-100 RASI NETİM VAR GİBİ :) Bana yeter Kuzey Akademideki çalışmalarımı hep 90 üstü olarak hedeflemiştik ve yapabildim:) Sınıf arkadaşlarımın iksi 100 neti geçti onlar ODTÜ ve Boğaziçi istiyorlar

damlaberen57, 5 yıl önce

100 net yapan çok fazla görmedim 90-100 arası yığılma olacak gibi ....100 neti yapan istediği bölümü ve ünv.tercihlerinde rahat yazabilir.Sizlerin fikirleri nedir?

hasyaren.6
Yasaklı
03 Temmuz 2019 17:38

Yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil bende dershanemizin katkısını çok çok hissettim sınavda hatta etüt Hocamla ve hocalarımla çözdüğümüz birçok soru benzerdi.15 -20 net rahat artırmıştır bana.

karacauzmez, 5 yıl önce

Kim ne derse desin kim ne yazarsa yazsın....Kendi kalbinizi ve beyninizi dinleyin LÜTFEN...

Bende dönem başında dershaneye gitme konusunda kararsızdım şimdi sınav bitince anladım ne kadar doğru karar verdiğimi.98-102 arası netim var şükür.Kuzey Akademi disiplinli ve sistemli çalışması,birebir etütleri ile benim netlerimi ve belki de hayatımı değiştirdi:) Şimdi tatil ve kafa dinleme zamanı ....

karakedi4466
Yasaklı
03 Temmuz 2019 17:44

Kuzenim gibi bu dönem sınavı atlatan tüm arkadaşlarımıza yüksek net ve puanlar diliyorum.Kuzenim 95 net alt limit olarak söyledi darısı diğer arkadaşlarımıza.Ankara Kuzey Akademi ile hazırlanmıştı ve iyi ki dershaneye yazdırmışız.

farklimemur
Aday Memur
03 Temmuz 2019 19:09

Yine bot troll hesaplar reklam yapıp insanları kandırmaya başladı, Ankara'daki kuzey akademiye usulsüz reklam yapmaktan dava açmak gerek. Bunlar başka yoldan anlamıyorlar.
farklimemur, 5 yıl önce

Ankara Kuzey Akademi'nin ucuz viral reklam çalışması sebebiyle o dershaneye kaydolmayı düşünen 3 4 arkadaşımın vazgeçmelerini sağladım. Bu sitelerdeki sahte troll hesaplar vasıtasıyla bilgi akışını kirletip saçma sapan reklamlar yapan hesapların adminler vasıtasıyla silinmesi gerekmektedir. Hem foruma hem de bilgilenmeye çalışan insanlara zarar veriyorlar. Kuzey akademinin ucuz reklam politikasını kınıyorum.

04 Temmuz 2019 00:06

ulan kuzey akademi, bazen acaba gerçekten sen değil de rakiplerin mi, bu ucuz radyo reklamı gibi reklamları yaptırıp imajını zedelemeye çalışıyor diye düşünmüyor değilim! Yarın karanfilde işlerim vardı zaten, gidip konuşacam, hakkaten siz mi yaptırıyonuz yoksa rakipleriniz sizi yiyor haberiniz olsun diyecem.

karakedi4466, 5 yıl önce

Kuzenim gibi bu dönem sınavı atlatan tüm arkadaşlarımıza yüksek net ve puanlar diliyorum.Kuzenim 95 net alt limit olarak söyledi darısı diğer arkadaşlarımıza.Ankara Kuzey Akademi ile hazırlanmıştı ve iyi ki dershaneye yazdırmışız.

ali2018
Aday Memur
04 Temmuz 2019 00:54

Kuzey akademiden nefret ettim

ali2018
Aday Memur
04 Temmuz 2019 00:55

45 45 yaptım kuzey akademiye gitmedim

Camunas
Aday Memur
04 Temmuz 2019 15:58

Ben hem 2015e hem bu seneye girdim. Bence de denk gibiydi. Bu sene amaçsız girdim. 2015te tr de ilk yüze girmiştim, marmara hukuktayım şu anda.. ama hukuktaki halim içler acısı :(

ahkalin
Aday Memur
04 Temmuz 2019 16:48

marmara hukuku tavsiye eder misiniz sadece sınavlara girecek olan birisi olarak hangi okulu veya nereyi tavsiye edersiniz tecrübelerinizden yararlanalım
Camunas, 5 yıl önce
Ben hem 2015e hem bu seneye girdim. Bence de denk gibiydi. Bu sene amaçsız girdim. 2015te tr de ilk yüze girmiştim, marmara hukuktayım şu anda.. ama hukuktaki halim içler acısı :(

Camunas
Aday Memur
04 Temmuz 2019 17:14

Ne istiyorsanız sorun cevap vereyim.. marmara hukuk zor. Ama vakit ayırılırsa yapılır.. Ben de sadece sınavlara gidiyorum.. motive olamıyorum, sıkıntı oluyor. Tr sıralamanıza göre yazacaksınız hocam.. tercih etme şansınız olursa büyük lüks.. dgs de tepedeki herkes adaletten gelenler çünkü.
ahkalin, 5 yıl önce
marmara hukuku tavsiye eder misiniz sadece sınavlara girecek olan birisi olarak hangi okulu veya nereyi tavsiye edersiniz tecrübelerinizden yararlanalım

ahkalin
Aday Memur
04 Temmuz 2019 17:24

dersleri nasıl takip ediyorsunuz ayroca kaç ders muaf sayıyorlar ve ne kadar zamanda bitirebiliyorsunuz
Camunas, 5 yıl önce
Ne istiyorsanız sorun cevap vereyim.. marmara hukuk zor. Ama vakit ayırılırsa yapılır.. Ben de sadece sınavlara gidiyorum.. motive olamıyorum, sıkıntı oluyor. Tr sıralamanıza göre yazacaksınız hocam.. tercih etme şansınız olursa büyük lüks.. dgs de tepedeki herkes adaletten gelenler çünkü.

Camunas
Aday Memur
04 Temmuz 2019 17:42

3 dersten mi ne muaf olmuştum ben.. onlar da eften püften dersler. Dönemlik değil yıllık sistem var. 4seneden önce bitmez. Dersleri takip işi de şöyle oluyor, derste ses kaydı yapıp o ses kaydından not çıkarıp satan yerler var, alıp sınavlara hazırlanıyorsunuz.. böyle oluyor..
ahkalin, 5 yıl önce
dersleri nasıl takip ediyorsunuz ayroca kaç ders muaf sayıyorlar ve ne kadar zamanda bitirebiliyorsunuz

ahkalin
Aday Memur
04 Temmuz 2019 18:10

teşekkür ederim
Camunas, 5 yıl önce
3 dersten mi ne muaf olmuştum ben.. onlar da eften püften dersler. Dönemlik değil yıllık sistem var. 4seneden önce bitmez. Dersleri takip işi de şöyle oluyor, derste ses kaydı yapıp o ses kaydından not çıkarıp satan yerler var, alıp sınavlara hazırlanıyorsunuz.. böyle oluyor..
04 Temmuz 2019 21:19

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun,sizin adınıza çok sevindim.Bende inşallah çnümüzdeki dönem sizler gibi güzel haberlerimi burada paylaşırım.Dershaneme ve kendime güvenim çok

hasyaren.6, 5 yıl önce

Benim bu sene 96-100 RASI NETİM VAR GİBİ :) Bana yeter Kuzey Akademideki çalışmalarımı hep 90 üstü olarak hedeflemiştik ve yapabildim:) Sınıf arkadaşlarımın iksi 100 neti geçti onlar ODTÜ ve Boğaziçi istiyorlar

04 Temmuz 2019 21:23

Aklımdasınız ve sizi ekleyeceğim,sorularım olursa inşallah soracağım:) İstanbul mu? Ankara mı? yazayım sizce.

Camunas, 5 yıl önce
04 Temmuz 2019 21:26

2020İçin bende erken kaydımı oldum:) İnşallah 100 e yakın ve üstü net hedefliyorum.Bu dönem arkadaşlarımın netleri genelde 90 üstü çoğu arkadaşım çok mutlu ve büyük bir yükü üzerlerinden attılar.Kuzey Akademi Ankara için gidilebilecek çok sistemli bir dershane gerçekten.

karakedi4466, 5 yıl önce

poyrazadaliii
Yasaklı
04 Temmuz 2019 21:56

Dershane sizi çalışmaya teşvik edecektir,siz yeter ki uyumlu olun,günlük çalışmanızı eksik etmeyin,birebir etüt Hocalarınızı sistemli takip edin başarı gelecektir eminim.Kuzey Akademi ile kardeşim bu sene şükür net yaptı.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

2020İçin bende erken kaydımı oldum:) İnşallah 100 e yakın ve üstü net hedefliyorum.Bu dönem arkadaşlarımın netleri genelde 90 üstü çoğu arkadaşım çok mutlu ve büyük bir yükü üzerlerinden attılar.Kuzey Akademi Ankara için gidilebilecek çok sistemli bir dershane gerçekten.

Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi