Editörler : Pangaea
«165166167168169170171172173174175176»

YtüMühendis23
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:16

Burada yapılan yorum sürece nasıl zarar veriyor merak ettim de? Sayın İmamoğlu buradaki yorumlara bakarak mı karar verecek?
bimühendisss, 5 yıl önce
ozaman şunu söyleyebilirim kendi ayağınıza sıkıyorsunuz yanlış bir yoldasınız yaptığınız yorumlar süreci destekleyici değil kesinlikle farkına varın istedim

YtüMühendis23
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:19

Arkadaşlar herkes istediği bilgiye söylentiye habere inanıp inanmama özgürlüğüne sahip. Eğer mesaj yazan arkadaşın iptal olma haberine inanmıyorsanız (ki ben de inanmıyorum) hiç önemsemeyin gülüp geçin. Niye bu kadar üstüne düştünüz eğer iptal olmayacağından bu kadar eminseniz. Adam bir haber almış paylaşmış ne içinden çıkılmaz hale getirdiniz. Teşekkür edip siz yine inandığınıza İnanın. Adam sözlünün adını söyle kontrol edelim demiş ya :)

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:25

Siz çok yaşayın :))
YtüMühendis23, 5 yıl önce
Burada yapılan yorum sürece nasıl zarar veriyor merak ettim de? Sayın İmamoğlu buradaki yorumlara bakarak mı karar verecek?

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:28

Hanimefendinin soyledigi noktaya odaklanip toplu birseyler yapalim ptesi istanbulda olan arkadaslar lutfen bizler adina da gidip bir bilgi edinmeye calissin sonrasinda soyle hareket edelim denirse biz de ona uyalim

gizemtrb, 5 yıl önce
Siz çok yaşayın :))

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:28

oluşturduğu algı açısından süreci etkilediğini anlamak zor olmasa gerek

YtüMühendis23
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:37

Kardeşim hanımefendi böyle bir haber aldım dedi. İnanan inanır inanmayan inanmaz. Bak ne güzel birileri bir şeyler yapalım diyor. Bundan mutlu olsana. Bu kadar kazanamayan bir umut bir şekilde sürece zarar vermenin yollarını ararken kazanan biri bir haber almaya bir umut sağa sola başvurunca mı sürece zarar verecek. Yapma Allah aşkına. Bırakın insanlar uğraşsın. Bu kadar korkma. Aman sürece zarar gelmesin! Nasipte varsa alınacağız zaten böyle beklemek çok daha zor
bimühendisss, 5 yıl önce
oluşturduğu algı açısından süreci etkilediğini anlamak zor olmasa gerek

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:42

benim öylece durduğumu nerden çıkardınız hanımefendiye verdiğim cevaplardan mı? hanımefendinin yazdığı mesaj bana samimi gelmedi kusura bakmayın ki sözlüsünün adını verdi diye bu düşüncem değişmedi.
Kardeşim hanımefendi böyle bir haber aldım dedi. İnanan inanır inanmayan inanmaz. Bak ne güzel birileri bir şeyler yapalım diyor. Bundan mutlu olsana. Bu kadar kazanamayan bir umut bir şekilde sürece zarar vermenin yollarını ararken kazanan biri bir haber almaya bir umut sağa sola başvurunca mı sürece zarar verecek. Yapma Allah aşkına. Bırakın insanlar uğraşsın. Bu kadar korkma. Aman sürece zarar gelmesin! Nasipte varsa alınacağız zaten böyle beklemek çok daha zor

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:44

buarada demişsiniz ya kazanamayanlar bir umut bir şekilde süreci baltalamaya çalışıyor diye hah işte tamda bu noktada hanımefendinin onlara umut ılığı olduğunu düşünüyorum mesajlarıyla bukadar uzatmaya bile gerek yoktu gerçekten

YtüMühendis23
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:47

Dedim ya üstadım bana da mantıklı gelmedi. Ben de inanmadım. Ama aldığı haberi paylaşmış bu kdar tepki verecek bir şey Yok. Sen ben emin miyiz iptal edilmeyeceğinden. Başkasının ne dediğinin önemi Yok. Sizde eleştirdiğim nokta herkesin sürece zarar vereceğinden korkuyorsunuz. Bırakın insanlar bir şeyler yapsın. En azından Sizin kadar :) hayırlı akşamlar. Farketmeden kırdıysam affola
bimühendisss, 5 yıl önce
benim öylece durduğumu nerden çıkardınız hanımefendiye verdiğim cevaplardan mı? hanımefendinin yazdığı mesaj bana samimi gelmedi kusura bakmayın ki sözlüsünün adını verdi diye bu düşüncem değişmedi.

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
27 Eylül 2019 23:03

soruşturmalar toplu mu açıklanacak. Haydi herkes iş başına mı oluyor iski'de ? Ne zaman belli olur duyumu olan var mı ?

dogan3441
Kapalı
27 Eylül 2019 23:09

Sözüm ona süreçte sağlıklı bilgi vermeye çalışan birileri vardı. Küfürler savurdunuz. Şimdi trollerin verdiği uydurma haberlere balıklama atlıyorsunuz. :))))))))))))

unicorn351
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:22

bizi asıl trolleyen bahsettiğiniz arkadaş oldu bence :)

dogan3441, 5 yıl önce

Sözüm ona süreçte sağlıklı bilgi vermeye çalışan birileri vardı. Küfürler savurdunuz. Şimdi trollerin verdiği uydurma haberlere balıklama atlıyorsunuz. :))))))))))))

powerofdark
Memur
27 Eylül 2019 23:39

Bilgi verdiği için mi küfürler savurdular senin deyiminle.

Kendisi millete nasıl davranıyorsa millete ona öyle karşılık verdi bir noktadan sonra.

Niye saptırıyorsun konuyu. Ayrıca yazdığınin sonuna niye bu kadar gülücük koyuyorsun. Bu kadar komik olan ne.

Troll dediğin kişi sözlusunun adını yazmış. İnsaat mühendisi ilkermis. Ulaşın bu arkadaşa durumu sorun gizem senin nişanlin mı diye. Kazanan biri de durumu sabote edecek değil herhalde.

dogan3441, 5 yıl önce

Myfulka
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:48

Yalan söylüyorsa eğer yaptığı en büyük yanlış çift isimli sosyal medyada çok kolay bulunabilecek ismi vermiş olması. Hadi bakalım göreceğiz.

Field Engineer
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:49

Eylül de memuruz diyen arkadaş verdiği bilgiden değil, uslubundan dolayı eleştirildi. Bir de anlamadığım nokta kendisini neden kendisi değil de başkaları savunuyor!

Iptal ihtimaline gelince iski kanununa göre bunu sadece belediye meclisi yapabilir, ki bu durumda bile yargı yolu açık. Yonetim kurulu ise genel kurul kararlarını kısıtlayıcı kararlar alamaz.

Kültür bakanlığı icin tercih süresi 9 Ekim e kadar. Insallah bu süreye kadar iski ile ilgili surec sona erer.

Myfulka
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:50

He tabi bi tanıdığı da olabilir.

Myfulka
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:54

Ama bunların amacı İSKİ yi kazanan elemanları korkutup kültüre de başvuru yapmasını sağlayıp İSKİ dekiler atandıktan sonra mülakata daha az kişi gelmesini sağlayıp atanma ihtimalini yükseltmek..

powerofdark
Memur
27 Eylül 2019 23:56

Baktım İlker Trabzonlu gizem de Trabzonlu. Bun da kuşku yok. İlkere ulaşıp aldığı bilgiyi teyit etmek lazım. Gelsin paylaşsın burda detaylarını

YtüMühendis23
Aday Memur
27 Eylül 2019 23:59

En doğru tespit :)
unicorn351, 5 yıl önce

bizi asıl trolleyen bahsettiğiniz arkadaş oldu bence :)

obeytas
Aday Memur
28 Eylül 2019 00:08

İstanbul Büyük Şehir Belediye Meclisi, İSKİ Genel Kurulu olarak görevli ve yetkilidir.

Genel Kurulun toplanma ve çalışma esasları:

Madde 5 ? (Değişik: 7/2/1983-KHK 56/3 md.; Değiştirilerek kabul: 23/5/1984 - 3009/3 md.)

İstanbul Büyük Şehir Belediye Meclisi, İSKİ Genel Kurulu olarak bu Kanunda yazılı yetki ve görevleri görüşüp

karara bağlamak üzere her yıl Mayıs ve Kasım aylarında özel gündemle toplanır.

Genel Kurulun toplanma ve çalışma esaslarına ilişkin olarak bu Kanunda düzenlenmemiş hususlarda; 1580 sayılı

Belediye Kanununun hükümleri uygulanır.

Kurulun görevleri:

Madde 6 ? (Değişik: 7/2/1983- KHK 56/4 md.; Aynen kabul: 23/5/1984 - 3009/4 md.)

Genel Kurulun görevleri şunlardır:

a) Beş yıllık yatırım planını karara bağlamak, (1)

b) Yıllık yatırım programlarını inceleyerek karara bağlamak,

c) Bütçeyi inceleyerek karara bağlamak, (1)

d) Personel kadrolarının ihdas, değiştirilme ve kaldırılmasına karar vermek, (?) (2)

Toplam 3580 mesaj
«165166167168169170171172173174175176»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi