Editörler : "eskiyara"Pangaea

ashil13
Genel Müdür
14 Haziran 2021 10:01

yeter be artık sıktı şu reklamların

git sitende takıl, ne burada reklam yapıyorsun

sinelt
Genel Müdür
14 Haziran 2021 12:14

Bununla ilgili Bi şey söylenmedi henüz hocam. Ama ben sorumluluk sınavlarını yaparız sadece diye düşünüyorum. Tabi ne olacağı hiç belli olmaz her şey son anda belli oluyor.
b3rn4, 3 yıl önce

2 temmuza kadar devam edecek zaten. Ama 18 haziran öncesi gibi canlı ders ve yüzyüze karma düzen normal ders programı mı olacak yoksa farklı bir program mı gönderilecek.

b3rn4
Müsteşar
14 Haziran 2021 12:24

İlkokul ve ortaokullarda sorumluluk sınavı yok

sinelt, 3 yıl önce
Bununla ilgili Bi şey söylenmedi henüz hocam. Ama ben sorumluluk sınavlarını yaparız sadece diye düşünüyorum. Tabi ne olacağı hiç belli olmaz her şey son anda belli oluyor.

sinelt
Genel Müdür
14 Haziran 2021 14:30

Ben kendi okulumdan örnek verdim hocam. Bilemiyorum artık nasıl olacak.
b3rn4, 3 yıl önce

İlkokul ve ortaokullarda sorumluluk sınavı yok

jajacoelho
Genel Müdür
14 Haziran 2021 15:32

insan neslinde yeni türler ortaya çıkıyor 21.yy da maalesef kürsel iklim değişikliği sonucu

ahmet5678
Yasaklı
14 Haziran 2021 15:35

muhahhahha bayağı güldürdün beni..Allah'da seni güldürsün..

jajacoelho, 3 yıl önce

insan neslinde yeni türler ortaya çıkıyor 21.yy da maalesef kürsel iklim değişikliği sonucu

rodiva
Genel Müdür
14 Haziran 2021 17:02

merhabalar,

arkadaslar yönetmelik prosedür iyice takip etmeye devam edenler varsa nasıl olacak acep biri beni aydınlatabilir mi ?

spesifik sorularım şöyle:

1) ben tatil yapmak istiyorum (mümkünse) , ne yapmam lazım?

2) çalışmak zorunlu ise uzaktan mı yoksa yüyüze mi olacak. yani şu haberi görmedim değil: https://www.memurlar.net/haber/975644/telafide-ben-de-varim-programinda-ogretmenler-resen-gorevlendirilebilir-mi.html?utm_source=headlines

hatta burdan anlıyorum ki zorunlu DEĞİL ama sadece tatil yapmak için bişey yapmam lazım mı ondan emin olamadım (?)

zamanayenik
Aday Memur
14 Haziran 2021 17:22

Yaz boyu okulda telafi yapacaklar! için iki hafta boyunca plan yapılacak bunun için okula gitmek zorunlu değil ama mecburi..

b3rn4
Müsteşar
14 Haziran 2021 18:01

2 temmuzdan sonra siz istemediğiniz sürece okula gitmezsiniz. Merak etmeyin öğrencinin falan da geleceği yok. Yurtdışı çıkışlarda idareye bildirmek gerekiyordu en son. Onun dışında yurt içi istediğiniz yerde istediğiniz kadar yapın tatilinizi.

rodiva, 3 yıl önce

merhabalar,

arkadaslar yönetmelik prosedür iyice takip etmeye devam edenler varsa nasıl olacak acep biri beni aydınlatabilir mi ?

spesifik sorularım şöyle:

1) ben tatil yapmak istiyorum (mümkünse) , ne yapmam lazım?

2) çalışmak zorunlu ise uzaktan mı yoksa yüyüze mi olacak. yani şu haberi görmedim değil: https://www.memurlar.net/haber/975644/telafide-ben-de-varim-programinda-ogretmenler-resen-gorevlendirilebilir-mi.html?utm_source=headlines

hatta burdan anlıyorum ki zorunlu DEĞİL ama sadece tatil yapmak için bişey yapmam lazım mı ondan emin olamadım (?)

rodiva
Genel Müdür
14 Haziran 2021 18:07

çok teşekkür ederim hocam , doğrusu evet yurtdışı olarak ben bu yıl hacca gitmeyi de düşünmedim değildi veya umre ama...suudi arabistan bu yıl almayacakmış. bakalım sınavlar felan da engel olmazsa belki başka bişeyler çıkar en olmadı annemle belki köye gideriz , annem annesini görmek istiyordur diye düşünüyorum.

çok sağolun hocam bu yorum çok makbule geçti.

b3rn4, 3 yıl önce

2 temmuzdan sonra siz istemediğiniz sürece okula gitmezsiniz. Merak etmeyin öğrencinin falan da geleceği yok. Yurtdışı çıkışlarda idareye bildirmek gerekiyordu en son. Onun dışında yurt içi istediğiniz yerde istediğiniz kadar yapın tatilinizi.

TTYigido
Aday Memur
16 Haziran 2021 17:31

yemişim müfredatı
Millennium, 3 yıl önce

eee müfredat bitti ne anlatacağız? Gelecek yılın konusuna mı geçeceğiz şimdi?

fb88
Şube Müdürü
16 Haziran 2021 19:05

Bu gün 2 temmuz sonrası için gönüllü öğretmen yoksa en az bir tane öğretmeni yazacağız dedi idare

derrida
Şube Müdürü
16 Haziran 2021 19:45

Zorla kimseyi yazamaz.
fb88, 3 yıl önce

Bu gün 2 temmuz sonrası için gönüllü öğretmen yoksa en az bir tane öğretmeni yazacağız dedi idare

b3rn4
Müsteşar
16 Haziran 2021 21:02

Çok biliyormuş idareniz. Öğretmen yoksa milli eğitime bildirecek onlar da ücretli öğretmen bulacak.

fb88, 3 yıl önce

hasanpoy2007
Aday Memur
16 Haziran 2021 22:32

O idare önce kendisi alsın telafiyi.

fb88, 3 yıl önce

b3rn4
Müsteşar
16 Haziran 2021 23:14

Resmi yazılar geldi. Liselerde sorumluluk sınavları yapılacak. Ortaokul ve ilkokullarda okul duruma ve yerel şartlara göre okul yönetimleri akademik fiziksel kültürel vb şeklinde düzenleyecek.

Yani olacağı şu hiçbir okul şu salgın döneminde öğrenci toplayıp izini osu busu uğraşmak istemeyecek akademik olarak yüzyüze ve canlı ders şeklinde normal derslere devam edecek.

Kuzey2259
Şef
17 Haziran 2021 00:29

Yüz yüze olabilir ama canlı derslere devam edemezler,sadece akademik ders, tekrar ya da telafi demiyor.

b3rn4, 3 yıl önce

Resmi yazılar geldi. Liselerde sorumluluk sınavları yapılacak. Ortaokul ve ilkokullarda okul duruma ve yerel şartlara göre okul yönetimleri akademik fiziksel kültürel vb şeklinde düzenleyecek.

Yani olacağı şu hiçbir okul şu salgın döneminde öğrenci toplayıp izini osu busu uğraşmak istemeyecek akademik olarak yüzyüze ve canlı ders şeklinde normal derslere devam edecek.

b3rn4
Müsteşar
17 Haziran 2021 00:31

Okulumuzun şartları buna müsait diyen her okul aynı ders programını devam ettirir hocam yazı o esnekliği vermiş. Kazanım anlatın demez de çocuklara online oyun oynatın der en fazla.

Kuzey2259, 3 yıl önce

Yüz yüze olabilir ama canlı derslere devam edemezler,sadece akademik ders, tekrar ya da telafi demiyor.

okuryazar3
Müsteşar
17 Haziran 2021 00:58

2 temmuza kadar okuldan kaçış yok,öğrenci bulabilenler ders,eğlence,oyun,kültürel etkinlik vs..sayaç dolduracak.

Öğrenci bulamayan da çayını içer keyfine bakar.Ha çay içene ek ders yok bir bardak soğuk su ikramı olabilebilür:)

Dostlar bizi mezarda değil pazarda görsün gırla devam..

maarif99
Aday Memur
17 Haziran 2021 13:06

kafası karışanlar ancak yazıyı okuyunca kafa karışıklığından çıkar...Herkese selamlar...

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi