Editörler : swat3410

DevletPolisi
Kapalı
25 Ekim 2021 13:10

EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI MENSUPLARI KIYAFET YÖNETMELİĞİ'ni etkilemiyor şu an için

Kayıhan2020, 2 yıl önce

Danıştay kararı yönetmeliğe işlendi zaten. Saç hususunda herhangi bir sıkıntı kalmadı. Sakal ile ilgili de karar verildi ama henüz yönetmeliğe işlenmedi.

ozerrrr
Şube Müdürü
25 Ekim 2021 13:45

Sen ne saçmalamışsın
babapolis, 2 yıl önce
Bak şimdi sen eğer kazitmadan önce amirine müdürüne her neyse komserine benim şu şekilde bir saçımda problem var sağlık amaçlı kazittirmam gerekiyor buna mecburum diyerek den izinle yapmış olsaydın sıkıntı yoktu .isyanı temsil ettiği söylenir bizim oralarda o nedenden dolayı böyle kazittirip da gelemezsin idare mahkemesinde iptal ettirebilirsin belki yada etmezler onu bilemem ancak bu ne olursa olsun bir isyan olarak görülür yada psikolojik sıkıntı olarak algılanır emniyette.ayrica yanlış anlamayın ama gerçekten saçı dökülen eyw zaten toplasan 1000 bulmaz teskilatra tm kel insan :)) sende 1001 olunca hediyeni vermişler .birazda galiba üslup davranis olarak amirlerince sevilmeyen birisin galiba o nedenden dolayı ugrasmislardir.

Yigido1983
Aday Memur
25 Ekim 2021 17:16

bu kılık kıyafet, saç-sakal ıvır zıvır hepsi sadece erkekler için. kadınlara SERBEST HERŞEY!!!

Karabela 34
Aday Memur
25 Ekim 2021 23:39

Ne kadar güldüm yarıldım resmen :)) süperdi bu
Marlek, 2 yıl önce
Şaka yaptım dermisin

bylmsn
Memur
26 Ekim 2021 14:40

İdare mahkemesine dava açarsan cezan iptal olacaktır %99...

OOP.008
Şef
26 Ekim 2021 19:36

:)
bylmsn, 2 yıl önce
İdare mahkemesine dava açarsan cezan iptal olacaktır %99...

EL CHAPO
Genel Müdür
27 Ekim 2021 03:15

3 gunluk maas kesimini karakoldaki vermez

il emniyet verir .

ceza olayi da komik . son girenlerde sacinin onunu boyatan mi ararsin .

ismail yaka gibi uzatip on taraflari spreyle elvis presley gibi yapanlar mi ararsin . bunlarin basinda hic mi amir sef yok

kazitanda tam alman dazlaklar gibi yapmis heraldeki dikkat cekmis . bari 2 numaraya falan vursaydin

mustafakoçak, 2 yıl önce
Muhtemelen polis merkezinde çalışıyorsun. Orada ceza vermek kolay. Polis merkezi amiri kendisi soruşturma açar kendisi ifade alır kendisi ceza verir. Bu şekilde olduğunu tahmin ediyorum. Soruşturmayı kim açtı savunmanı nasıl aldılar son savunma alındı mı ceza tebliğ edildi mi ve ceza da gerekçe nedir. Bu cevapları alabilirsek yardımcı olabiliriz. Böyle garip bir olay ancak karakolda olur.

EL CHAPO
Genel Müdür
27 Ekim 2021 03:17

cok dogru

sozde kilik yonetmeligi var . yazin kadinlarin kimi kisa kol kimi uzun kol giyiyor

hani nerde teklik ????

Yigido1983, 2 yıl önce

bu kılık kıyafet, saç-sakal ıvır zıvır hepsi sadece erkekler için. kadınlara SERBEST HERŞEY!!!

EL CHAPO
Genel Müdür
27 Ekim 2021 03:19

keltos babana kos .

kilda keramet olsa gotte cikmaz

driverart, 2 yıl önce
hey kel, kendine gel

Abbyleix
Memur
27 Ekim 2021 05:59

Bu başlığı açan Marstan mı Jüpiter mi kimse milletle dalga geçiyor. Polis olduğunu düşünmüyorum. Şayet Polisse de kalıbı mı basarım böyle bir ceza yemediğine. Yok bi de kel diyene dava açacakmış. Herkes te ciddi ciddi cevap veriyor.

m.aydın
Şef
27 Ekim 2021 23:39

Ben de doğuştan kelim,deseydin.Yahu bu emniyet teşkilatı tam laşka.İtiraz bile etme git adli ve idari mahkemeye ver.
29 Ekim 2021 22:15

İsyan-başkaldırı simgesidir yıllardır bilinir kaşınmışsınız (doğru olsun olmasın bu böyledir)

jack007
Daire Başkanı
30 Ekim 2021 01:45

İlahi gece gece güldürdün Allah'ta seni güldürsün kardeşim

driverart, 2 yıl önce
hey kel, kendine gel

jezzy51
Aday Memur
01 Kasım 2021 09:33

Mevzuata saçın uzunluğu konusu geçer mevzuata bak bölge idare mahkemesine dilekçe ver

KontMont
Memur
03 Kasım 2021 16:57

Ver bölge idare mahkemesine saçlarım azıcık uzayınca rahatsız oluyorum kafam kaşınıyor bunalıyorum de. Bozulur. Polislik şartlarında saçlı olması diye bir kural yok. Doğal kelliğin çözümü var peruk. Onlara peruk takmayı zorunlu kılamayan sanada saç uzatmayı şart koşamaz. Saçları kestirmek utanç veren, paspallıkla kılık kıyafetin düzensizliği veya kirliliği ile alakalı değildir. Öyle olsaydı askerlerin saçları niye kazıtılıyordu. O zaman onlar bu ülkenin gurur kaynağı değil utanç kaynağıydılar.

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi