Editörler : crops35
«567891011121314151617

tuncay ülker
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 15:20

dolayaba arkadaşımız uygulanmayan mahkeme kararını anayasa mahkemesine taşıyacağını söylemişti.Kardeş haramy36 ile gözlemi artık onlar boş ver olmayan evrağı kime gönderirlerse göndersinler adı üstünde olmayan evrak delili olmayan hiç bir şeyin hükmü yoktur.

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 15:33

Tuncay kardeşim sende şu Umut Tacirlerinin ekmeğine yağ sürme.Ne evrağı ya.Biz evrak istemiyoruz.Sadece isim listesi istiyoruz.Şu unvan alan 13 kişinin adını istiyoruz.Evrak falan istemiyoruz.Şu sahtekarları havalara sokma.En büyük evrak senin elinde BİMER-SAVCILIK vs. Tek bir şey kaldı oda DPB lığının yazısı.Lütfen şu yalancılara evrak falan deme.

Diyeceksen sadece İSİM listesi de.Lütfen senden çok rica ediyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 15:46

Kardeş onlardan isim listesi dahi hiç bir şey isteme onlar bizlerle oynamak istiyorlar.Kardeş bizler oyuncak değiliz.

tuncay ülker
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 15:51

murat62 kardeşim benim yeni kurumumdan unvan alamayışım sebebleri haramy36 ve gözlem oldu böyle bizleri oyalıyarak.Bunlar benim günahıma girdiler ACABA ALLLAHA nasıl hesap verirler bilmem.

gözlem2015
Aday Memur
25 Kasım 2014 15:58

anlama özurlu sensın murat 62. bır daha burda bana hakaret edersen memeurlar yönetımıe bıldırcem. edebınle otur. evragı kımseye gondermıcem. anladınn.

gözlem2015
Aday Memur
25 Kasım 2014 16:00

senın becerıssızlıgın o tuncay ulker. evrak ıcın efe kardesım dıcek kadar ruhunuz satılık sızın. bır dahada yazma. sunu bılkı allah herkesın kalbıne göre veryo unutma tuncay ulker.

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:02

yıllarca adamın üfürmesini dinledik.artık yeter dedik.inanmıyoruz sana dedik.ipliğini pazara çıkardık.anlamadığım şey ise yandaş bulması.insan böyle birine yandaş olurmu.demekki olunuyormuş.d.p.b cevap geldiğinde kaçacak delik arayacaklar.

devamlı diyorum kocaman belli bir yaşa gelen insan yalan söylermi diye.ama yüzleri kızarmadan söylüyorlar.en sonki yalanı pazartesi saat 10 da yayınlacakları belge..ama ortada yine bişey yok.hiç bir zamanda olmayacak.madem yayınlamayacan neden yalan söylersin

Sevgili kardeşim bunlara beddua etmekle haklısın.böyle insanlar haklıyken haksız duruma düşürür.inşallah sonsuza kadar kaybolurlar.

tuncay ülker
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:17

Sevda seni efe sandığımız için demiştik efe olmadığını anladık.Sen bir bayan olarak satılık kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeyecek kadar patafalsız birisini olduğunu sergiliyorsun yazdıklarıyla anılır ben yazdıklarımızda hakaretli sözler kullanmadım.fakat bunu yazmak zorunda bıraktın ( gözlemin suçu ne ) insanlara inanmak beceriksizlikse eve ben beceriksizim.Sizler yalancısınız ispat edemiyorsunuz.Yalancı demek hakaret etmek değildir.iNSANLARI KANDIRARAK OYALAMAYIN

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:44

Nasıl zeytinyağ gibi üste çıktılar.Bunlarda utanma arlanma yok.Gurur hiç yok.

Haksızken haklı çıkmaya çalışıyor.Öbür adamda karabatak gibi arada çıkıp şunu gönderecem bunu gönderecem diyor.Aklı sıra eğleniyor.Bence kendine gülsün.Az kaldı.Bunlar buradan bir şekilde temizlenecek.

Ama daha öncede yazdım.Bir yolunu bulup geliyorlar.Gözlem denilen vatandaş sayısız bir şekilde yasaklanmadımı.??

Peki ben neden yasaklanmıyorum.Tuncay neden yasaklanmıyor.

Herkesin ne olduğu belli.Bu sitede Gözlemi her yerde bulabilirsin.Hemen her konuda akıl vermiş.Daha öncede dedim Akıl küpü.Ücretsiz avukat.Ne kadar yazsak azdır.

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:48

sevgili dava arkadaşlarım biz bu yola çıkarken herkesin mağdur olan herkesin adına çıktık yalan yanlış bilgi ile bir çok kişinin ekmeğiyle oynadınız ve halada oynuyorsunuz mahkeme kararı yok telekomun yazısı falan niye bekledik bizim gurubun tümü ünvan alsın diye bakın yüksek okul mezunu tek.yrd. maaşında 800 bin lira fark etti meslek lisesi mezunlarında 600 bin lira pazarertesi günü öğleden sonra bütün belgeler buradan yayınlayacak bu kadar bana şahsıma hakaret edenleri o zaman ALLAHA havale edeceğim o zaman anlayacaksınızki yıllardır telekom avukatlarıyla iş birliği yaparak sizlere dava kaybettiren bu insanları göreceksiniz bazarertesi günü bütün belgeler gözlemde olacak 1/maaş ilmühaberi 2/eski yeni bordro 3/mahkeme kararı 4/kurumnların gönderdiği başlama yazıları 5/personel daire başkanlığının başlama yazıları kurumlara gönderilen 6/800 tl fark bodrosu yanlız arkadaşlar acil dava açın çümkü danıştay yeni bir daire kuruyor kamu çalışanlarının mahkemelerine bakacak anlıyacağınız yakında ıargı iş verenin eline geçecek bu dava bitti buna kimse engel olamayacak pazarertesi günü en geç 10 da gözlemde olacak o zaman bakalım onların dedlilleri ne olacak

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:49

pazarertesi günü evraklar yayınlanıca bu kadar hakareti özür temizlermi bu kadar insanın ekmeğiyle oynamak yanlış dava açtırarark o zaman elinde telekomun verdiği belgeyi nereye saklayacaksınız bakın arkadaşlar belgeler pazarertesi günü afiş yapacağız bu hakaret eden insanlar sizlerin yüzüne nasıl bakacak sil baştan yeniden dava açacaksınız yanlış bilgi sonucu ynlış davalar açtınız yani anlayacağınız bu iki şahıs telekomun adamları kazanmayalım diye boşuna çırpındılar

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:51

Arkadaşlar arkadaşimiz pazartesi̇ demi̇şya bu 24.kasim 2014 deki̇ pazartesi̇ deği̇l.

2015-2016-2017...... bunlardan bi̇ri̇ndeki̇ pazartesi̇.sakin yalan söyledi̇ği̇ni̇ düşünmeyi̇n :)))

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:53

arkadaşlar dostlar evraklar gözlem hanımda bitmiş dava hakları ödenmiş dava personel paşkanlığı hikaye her hakkı ödenmiş dava yarın buradan yayınlayacak şimdi bunca yalanı düzerek sizi kandırarark her hakkınızı almanıza mani olan bu adam yarın size bunca yalanı için ne diyecek ünvan alamayan davası dönen arkadaşlar gözlemi arayın evraklar onda görün bakın ben anlatamadım haklı olan taraf biziz bir sürü arkadaşa bu belgeleri verdik doğru mahkemeyi araştırdık telekomda devlet personelde kurumlarımızda tıpış tıpış ünvanı verdiler arayın evrakları gönderelim sonrada murat denen arkadaşı arayın bunca yıl sizi nasıl uyuttu size anlatsın kim haklı kim haksız görün

murat_62
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 16:56

Acaba bu bi̇raderi̇mi̇z ne zaman şu i̇si̇m li̇stesi̇ni̇ verecek.

balik kavağa çiktiği zamanmi :)

ki̇mmi̇ş şu telekomun akillilari. daha önce kendi̇si̇ olmadiğini zorlada olsa i̇ti̇raf etti̇.

yilmaz deni̇len arkadaşda deği̇l.oda tuncaya i̇ti̇raf etti̇.

eeeeee ki̇m bu akillilar :))

tuncay ülker
Şube Müdürü
25 Kasım 2014 20:07

Evet arkadaşlar sevda beni beceriksizle haramy36 da yanlış yere dava açmakla itamda bulunuyor.Uyuşmazsızlık mahkesi ilk önce telekomun davalarına iş mahkemesi görevlidir karar vermişti daha sonrada idare mahkemeleri görevlidir dedi.Bu karışlığın karşınsında uyuşmazsızlık mahkemesinin karar değiştirmesinde dolayı hem iş mahkemesine hem de idare mahkemsine dava açtık En matıklı olan da buydu iki taraftan telekoma saldırmaktı.Öylede yaptık sevda sende ikramiyeler için hem idare mahkemesine ve iş mahkemesine dava açtın.Yani seninde berecereksizliğin ortaya çıkmış olur.Arkadaşlar muhattafımızı bulmak 3 yerlde davam devam ediyor.Ayriyeten 4 maaş tutarındaki açmış olduğum davam devam ediyor.Karar çıktığı zaman görecem gönderiyorum cümlere olmayacak gönderdim olacak.murat62 kardeşim yazışmaların anlaşılır ve çakı gibi tam 12 den ellerine sağlık.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 00:15

haramy36 kardeş 24.11.2014 beni aradın ben de sana cevap verdim delillerini ispatlıyacağının sözünü verdin hep söz veriyorsun sözünde durmuyorsun.Çünkü İspatlanmayan bir şeyin anlamı yalandır sözünde durmayınca da yalancı duruma düşüyorsun.Ben yine yazıyorum iddiamın arkasındayım telekom şuana kadar kimseye unvan vermedi.Fakat sizler iddia ettiğiniz sözün arkasında durmadınız DURACAĞINIZ DA YOK,

ARTIK HİÇ KİMSE SİZLERE İNANMIYOR.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 09:11

Değerli arkadaşım.Kendini boşuna yoruyorsun.Elinde kapı gibi BİMER in belgesi var.Eğer o belgede yok deniliyorsa sen niye bu umut tacirlerine,sahtekarlara inanıyorsun.Hem öyle bir şey olsa vatandaşın biri bas bas bağırmazmıydı Telekom Unvanı şuna verdi diye.Daha önce hep bağırmadımı şu bunu bu bunu aldı diye.Zaten onun görevi bu değilmi.Yardım etmek, koşturmak.Şu ana kadar yazmışmı şu unvan aldı diye.İsim vermişmi.Şehir vermişmi.Lütfen dikkate alma bunları.Dikkate alınacak insanlar değiller.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 09:36

Bu karabatak Temmuz 2014 de sınavla unvanı almış.Şimdi de alamayanlarla eğleniyor.İnsanda gurur olmalı, insanda yüz olmalı, insanda kişilik olmalı.Bak bu gün çarşamba.Hani pazartesi Mahkeme kararıyla unvan alanları belgeleyecekti.Ne oldu.Sonuç ne.Karabatak kendini akıllı sanıyor.Yanınada yandaşını almış bişey yaptıklarını sanıyor.Yahu ver şu isimleride şurada bağıra bağıra ÖZÜR dileyim.Size haksızlık yaptım.Boşuna canınızı sıktım diyim.

Bu tipler hastalıklı tiplerdir.Canının sıkılmasını istemiyorsan uzak duracaksın.

Şu belge elime geçsin.Bu haşereleri temizlemek için elimden geleni yapacam.

Az kaldı bekle biraz.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 09:45

Değerli murat62 kardeşim bizler değil onların özür dilemeleri gerekir.Olmayan bir şeye iddia etikleri için.Murat 62 kardeşim iyi ki varsın.Sözün eri can kardeşim güzel giydirme yapıyorsun hayran kalıyorum.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 11:09

sevgili dava arkadaşlarım biz bu yola çıkarken herkesin mağdur olan herkesin adına çıktık yalan yanlış bilgi ile bir çok kişinin ekmeğiyle oynadınız ve halada oynuyorsunuz mahkeme kararı yok telekomun yazısı falan niye bekledik bizim gurubun tümü ünvan alsın diye bakın yüksek okul mezunu tek.yrd. maaşında 800 bin lira fark etti meslek lisesi mezunlarında 600 bin lira pazarertesi günü öğleden sonra bütün belgeler buradan yayınlayacak bu kadar bana şahsıma hakaret edenleri o zaman ALLAHA havale edeceğim o zaman anlayacaksınızki yıllardır telekom avukatlarıyla iş birliği yaparak sizlere dava kaybettiren bu insanları göreceksiniz bazarertesi günü bütün belgeler gözlemde olacak 1/maaş ilmühaberi 2/eski yeni bordro 3/mahkeme kararı 4/kurumnların gönderdiği başlama yazıları 5/personel daire başkanlığının başlama yazıları kurumlara gönderilen 6/800 tl fark bodrosu yanlız arkadaşlar acil dava açın çümkü danıştay yeni bir daire kuruyor kamu çalışanlarının mahkemelerine bakacak anlıyacağınız yakında ıargı iş verenin eline geçecek bu dava bitti buna kimse engel olamayacak pazarertesi günü en geç 10 da gözlemde olacak o zaman bakalım onların dedlilleri ne olacak

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi