Editörler : Pangaea

Mlkgmslk
Kapalı
13 Şubat 2019 13:25

Hocam benimki de öyle oluyor çoğu arkadaşta da öyle olmuş
Bldmrve, 5 yıl önce

Hocam daha taratma bölümüne geçemedim bilgisayar üzerinde doldururken 2 sayfa oldu bile

tahirtarihantep
Aday Memur
13 Şubat 2019 14:41

Ben Kilis'i aradım. Elektronik ortamda doldurabilirsiniz ama güvenlik soruşturma belgesini buraya getirin dedi. Ben de o zaman hepsini elden getireyim dedim. Yakın zaten dedim. Tamam öyle yapın dedi. Mem lere güvenmeyeceğimi biliyordum zaten

gtxtsi
Aday Memur
13 Şubat 2019 14:51

Hocam milli eğitim müdürlüğünede elden verebiliyorsunuz burda sıkıntı yok fakat bakanlık ya internet üzerinden yapın yada bizzat memlere teslim edin derken mem lerin güvenlık sorusturması formunu ıslak ımzalı dırek elden veya postayla ıstemesı kafa karıstırıcı lakin geçen senede aynen bu sekılde memlerın soyledıgı gıbı olmus

tahirtarihantep, 5 yıl önce
Ben Kilis'i aradım. Elektronik ortamda doldurabilirsiniz ama güvenlik soruşturma belgesini buraya getirin dedi. Ben de o zaman hepsini elden getireyim dedim. Yakın zaten dedim. Tamam öyle yapın dedi. Mem lere güvenmeyeceğimi biliyordum zaten

tahirtarihantep
Aday Memur
13 Şubat 2019 14:57

evet hocam. ben de uğrastıracakları icin gidip elden her şeyi teslim edecegim. memleketim yakın zaten antepliyim. ama kafamda da dijital ortam daha mı hızlı olurdu diye soru işareti dolanmıyor degil.

gtxtsi, 5 yıl önce

Hocam milli eğitim müdürlüğünede elden verebiliyorsunuz burda sıkıntı yok fakat bakanlık ya internet üzerinden yapın yada bizzat memlere teslim edin derken mem lerin güvenlık sorusturması formunu ıslak ımzalı dırek elden veya postayla ıstemesı kafa karıstırıcı lakin geçen senede aynen bu sekılde memlerın soyledıgı gıbı olmus

Müzikçilerrrr
Aday Memur
13 Şubat 2019 15:25

Arkdaslar ilcelere de atananalar evraklari merkeze milli egitim mudurlugunemi teslim edecek aradim ulasamadim ben bilgisi olan varmi

yesilll-1963
Şube Müdürü
13 Şubat 2019 15:31

kars il memde güvenlik soruşturma formu var. arşiv araştırma formunu bulamadım. Bunların ikisi aynı şey midir, yok değilse arşiv araştırma formunu nereden temin edeceğim?

aynı şey olabilir diye düşündüm ama güvenlik soruşturma formunda arşiv kelimesi vs geçmiyor.

gtxtsi
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:24

Hocam 2018 ekim ayına kadar arşiv arastırması ve güvenlik sorusturması idi fakat 2018 ekim ayında içişleri bakanlıgının genelgesiyle adı güvenlik sorusturması olarak değiştirildi

yesilll-1963, 5 yıl önce

kars il memde güvenlik soruşturma formu var. arşiv araştırma formunu bulamadım. Bunların ikisi aynı şey midir, yok değilse arşiv araştırma formunu nereden temin edeceğim?

aynı şey olabilir diye düşündüm ama güvenlik soruşturma formunda arşiv kelimesi vs geçmiyor.

Cpt41
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:25

Ben dün evraklarimi kargo ile Van il MEM e göndermiştim. Elektronik ortamda verilecek duyurusu gelince bugün aradım bana ikisinide yapmam gerektiği söylendi. Bende bugün elektronik olarak ta evraklarimi yükledim. Son gün 20 Şubat o tarihte göndereceğiz evraklarınızi dedi atama bölümündeki kişi

gtxtsi
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:27

Hocam aynı seyi bende düşündüm fakat nasıl olsa güvenlık sorusturmasını her türlü elden veya posta yolu ile yollayacagımızdan onlarda bu formları gerekli merciilere gizlidir ibaresi kullanarak posta yoluyla yollayacagından dolayı elden teslim etmek daha makul geliyor güvenlık sorusturması dısındakı belgeler işe baslayıs belgeleri çok onemlı degıl yanı onemlı olan guvenlık sorusturmasının bır an önce baslayıp bıtmesı

tahirtarihantep, 5 yıl önce

evet hocam. ben de uğrastıracakları icin gidip elden her şeyi teslim edecegim. memleketim yakın zaten antepliyim. ama kafamda da dijital ortam daha mı hızlı olurdu diye soru işareti dolanmıyor degil.

Bldmrve
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:35

Aradığım hiç kimse hiçbir şey bilmiyor atandığım okul telefona bakmıyor ne yapayım hiçbir şey yokmuş gibi hayatıma devam mı edeyim oturduğumuz yerden stres sahibi olduk.

yesilll-1963
Şube Müdürü
13 Şubat 2019 16:44

o zaman güvenlik soruşturması formunu doldurmak yetiyor ayrıca form yok anladığım kadarıyla.

ben digital ortamdan bütün belgeleri gireceğim, sonra hepsini Kars'a gidip elden vereceğim, okulu görmek için gidecektim güvenlik soruşturmasını postayla istiyorlar en iyisi elden vermek. digital ortamdan girip hepsini elden verirsek zaten giriş yapmışsınız demezler, sıkıntı olmaz herhalde.

kars mem duyurusunda 22şubata kadar istiyor güvenlik soruşturması evrakını bu da değişik bir ayrıntı.

gtxtsi, 5 yıl önce

Hocam 2018 ekim ayına kadar arşiv arastırması ve güvenlik sorusturması idi fakat 2018 ekim ayında içişleri bakanlıgının genelgesiyle adı güvenlik sorusturması olarak değiştirildi

hayalte02
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:59

Ardahan MEM güvenlik soruşturması formu istememiş.

1- diploma

2- 6 resim

3- elektronik başvuru formu

4- mal bildirimi

5- yerleşim yeri belgesi

6- adli sicil belgesi

herkes Güvenlik soruşturması formundan bahsediyor.

Güvenlik soruşturması formu göndermemem problem oluşturur mu?

fatih ç.
Genel Müdür
13 Şubat 2019 23:51

Yazmamışlarsa gerek yoktur esasında ama siz yine de arayıp sorun hocam. Tekrar tekrar uğraştırmasınlar sonra.

hayalte02, 5 yıl önce

Ardahan MEM güvenlik soruşturması formu istememiş.

1- diploma

2- 6 resim

3- elektronik başvuru formu

4- mal bildirimi

5- yerleşim yeri belgesi

6- adli sicil belgesi

herkes Güvenlik soruşturması formundan bahsediyor.

Güvenlik soruşturması formu göndermemem problem oluşturur mu?

pdr2018
Aday Memur
16 Şubat 2019 11:30

Biyometrik fotoğraf çok büyük geliyor. Kutuya uygun kesmek mi gerekiyor, böyle mi yapıştırmalıyım?

orhan9922
Aday Memur
16 Şubat 2019 11:43

Biraz taşabilir hocam ya. sığmadı diye eleyecek değiller :) ben de öyle yaptım sorun çıkmaz.

pdr2018, 5 yıl önce

Biyometrik fotoğraf çok büyük geliyor. Kutuya uygun kesmek mi gerekiyor, böyle mi yapıştırmalıyım?

pdr2018
Aday Memur
16 Şubat 2019 11:59

Baya taşıyor hocam bu biyometrik fotoğrafların küçük boyu da mı var acaba? Ayrılma nedeni kısmından başlayıp en üste kadar çıkıyor.

orhan9922
Aday Memur
16 Şubat 2019 12:24

Hocam aşırı derecede taşıyorsa elinizdeki güvenlik soruşturması formunu word programından fotoğraf kısmını büyütün tekrar çıktı alın hiç sorun olmaz.

pdr2018, 5 yıl önce

Baya taşıyor hocam bu biyometrik fotoğrafların küçük boyu da mı var acaba? Ayrılma nedeni kısmından başlayıp en üste kadar çıkıyor.

Klasnic999
Aday Memur
16 Şubat 2019 12:38

Hocam fotoğrafı sadece yüzünüz belli olacak şekilde küçültebilirsiniz. Bunda en ufak bir sorun olmaz. İlla takım elbisenizin, kravatınızın belli olması şart değil. Yüzünüz net olsun yeterli.

pdr2018, 5 yıl önce

Geminiogretmen
Aday Memur
16 Şubat 2019 16:59

Belgeler için veri toplama modülü açılmıyor, ne zaöan düzelir bilgisi olan var mı

yesilll-1963
Şube Müdürü
21 Şubat 2019 10:03

Evrakları elden teslim etmeme rağmen arada aklıma geliyor digital ortamdan da yüklemek gerekir mi sonra digital ortamdan evrak yüklenmedi diye sıkıntı olmasın diyorum.

Digitalden yükleme yapmaya gerek yoktur değil mi :)

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi