Editörler : swat3410

Vkedt00
Aday Memur
03 Nisan 2020 00:05

Güncelleme: Arkadaşlar cumhurbaşkanlığı Bilgi edinmeye başvurdum. Bakalım sonuç ne gelecek? Neden bu müdürlerin keyfiyetine bırakılmış anlamak güç Türkiye'nin her yerinde Farklı uygulama var. Çeşitli şehirlerdeki arkadaşlar hepsi ayrı birşey söylüyorlar. Keşke memurlar.net bu keyfi uygulamayı haber yapsa. Diğer şubelerde öksürene izin verilirken bizimkiler raporu kabul etmiyor. Ben bunu yapsam da bu işler durulunca hakkımda rapor tutmak için yer arayacaklar.

aynasızz55
Yasaklı
03 Nisan 2020 11:07

arkadaşlar idari izin şark hizmetinden sayılıyor mu bılgısı olan var mı ?

03 Nisan 2020 20:13

keske buraya yazmadan once onceki sayfalarda yazanlari okusaniz en nihayetinde toru topu 4 sayfalik yazi var.sorunuzun cevabi var onceki sayfalarda.
aynasızz55, 4 yıl önce

arkadaşlar idari izin şark hizmetinden sayılıyor mu bılgısı olan var mı ?

aynasızz55
Yasaklı
04 Nisan 2020 10:28

baktım göremedim. sana zahmet biliyosan sölermisin güzel abicim ?

Deli Cevat06, 4 yıl önce
keske buraya yazmadan once onceki sayfalarda yazanlari okusaniz en nihayetinde toru topu 4 sayfalik yazi var.sorunuzun cevabi var onceki sayfalarda.

mirzakrtgl
Kapalı
04 Nisan 2020 10:58

Ne yatıyorsunuz ya valla adam uyku apnesinden idari izin aldı ya bizde sahada çalışalım

mirzakrtgl
Kapalı
04 Nisan 2020 10:59

Birbirimizi kandırmayalım kul hakkı var
04 Nisan 2020 11:23

üçuncü sayfada dostum. bi sıkıntı yok şarktan sayılıyor gün olarak
aynasızz55, 4 yıl önce

baktım göremedim. sana zahmet biliyosan sölermisin güzel abicim ?

04 Nisan 2020 11:24

bu laflarinizi gidin uyku apnesi gibi hastaliklardan izin alan kisilere soyleyin o zaman.
mirzakrtgl, 4 yıl önce
Birbirimizi kandırmayalım kul hakkı var

parol34
Aday Memur
04 Nisan 2020 17:50

merhabalar tek burun deliğinden nefes alıyorum aile hekiminden allerjik asrım tanısı aldım ama bu 2015 senesinde.biliyorum 5 sene öncesi ve aile hekimi tanısı geçerli değil ancak burun kemiği eğriliğinden dolayı nefes alıp vermekta çogu zaman zorlanıyorum.bu virüsü kaparsam ölmekten değil ama bir anne olarak engelli çocuğum yalnız kalır korkusu yaşıyorum aynı zamanda otizmli böbrek hastası ve astımlı kendisi 8 yaşında . gögüs hastalıklarından randevu aldım bu şikayetler üzerine idari izin verilebilme durumu var mıdır acaba.kronik değil ya sadece nefes darlığı söz konusu olduğu için? teşekkür ederim

parol34
Aday Memur
04 Nisan 2020 17:54

yani maksat idari izine çıkmak ya da işten kaçmak değil sadece çocuğuma bulaşırsa kurtaramam e normal bir çocukta değil ben ölsem hali nice olur ya da o ....bu sıkıntılarım hep vardı ama üstüne gitmemiştim çocukla uğraşmaktan.en az 1 yıl takipli mi olmak gerekiyor uzman doktordan?

hamlea26
Daire Başkanı
04 Nisan 2020 18:32

Parol 34 illa takipli olman gerekmiyor hastalık tanısı ve ilaç raporu ve taninizin sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı kronik hastaliklar listesinde olması gerekiyor ancak durumunuzu en iyi değerlendirecek kişi uzman doktordur

parol34
Aday Memur
04 Nisan 2020 18:41

anladım çok teşekkür ederim. Uzman hekim tanısını bekleyeceğiz.
hamlea26, 4 yıl önce

Parol 34 illa takipli olman gerekmiyor hastalık tanısı ve ilaç raporu ve taninizin sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı kronik hastaliklar listesinde olması gerekiyor ancak durumunuzu en iyi değerlendirecek kişi uzman doktordur

aynasızz55
Yasaklı
05 Nisan 2020 11:05

evet şimdi gördüm teşşekür ederim şefim :)

Deli Cevat06, 4 yıl önce
üçuncü sayfada dostum. bi sıkıntı yok şarktan sayılıyor gün olarak

ögretmenceğiz
Şube Müdürü
16 Mayıs 2021 22:32

Merhabalar sene başından beri kronik idari izinliyim.Biliyorsunuz öğretmenler haftada bir okula ders defteri yazmaya gidiyor .Hiç de bunu sorgulamadım zaten başımıza ne geliyorsa bundan geliyor.Konuştuğum bazı arkadaşlar kendi okullarındaki kronikidari izinlilerin gelmediğini zaten bunun İçin verildiğini söylüyor.Siz de durum nedir acaba?

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi