Editörler : ayşegül bgm
01 Şubat 2023 11:07

Nirvana siz hemşire misiniz eğer lisans hemşireyseniz 78 puanla üniversite hastanesine neden başvuruyorsunuz en güzel yere atanırsınız 2. alımda hem sağlık bakanlığının hakları çok fazla üniversite hastaneleri biraz sıkıntı

Nirvana232
Aday Memur
01 Şubat 2023 12:10

2.ataamanın ne zaman geleceği belli değil seçimden sonraya kalabilir diye düşünüyorum.ayrıca bulunduğum ildeki hastanelerin puanları yüksek 2.atamada da gelmez.

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Nirvana siz hemşire misiniz eğer lisans hemşireyseniz 78 puanla üniversite hastanesine neden başvuruyorsunuz en güzel yere atanırsınız 2. alımda hem sağlık bakanlığının hakları çok fazla üniversite hastaneleri biraz sıkıntı

01 Şubat 2023 13:33

Anladım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

01 Şubat 2023 13:51

İkinci alım en geç Martta olur. Sağlık Bakanı hemen ardından yapacağız diyor. İlk atananların arşiv araştırmalarının bitmesini bekliyorlar büyük ihtimal.

01 Şubat 2023 13:53

İlk atananlar tamamen göreve başlamadan ikinci alım asla olmaz.

Nirvana232
Aday Memur
01 Şubat 2023 14:03

İnşallah öyle olur ama ben sanmıyorum hocam.mayısa kadar sarkabilir bu iş.ilk atamayıda söz kasımda yapacaklardı ocakta anca oldu.mart bence çok iyimser bi tahmin gibi.

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

İkinci alım en geç Martta olur. Sağlık Bakanı hemen ardından yapacağız diyor. İlk atananların arşiv araştırmalarının bitmesini bekliyorlar büyük ihtimal.

01 Şubat 2023 15:19

İyimser düşünerek değil de mantıklı düşünerek tahmin ediyorum. Geçen yıl da Aralık ve Martta atama oldu. Hemen ardından yapılacağı söylenen bir atama sonuçta. Neden bu yıl da Martta olmasın ki?

01 Şubat 2023 15:21

Mayıs seçim ayı ayrıca. Kimse Mayısta atamayla uğraşmaz.

Onurbeyy11
Aday Memur
01 Şubat 2023 22:37

Bu arada kimse doğru düzgün cevap vermemiş en azından ben arkadaşlara taze bilgi vereyim.hiçbir sorun olmaz istediğiniz kadar üniversiteye başvurabilirsiniz.sözleşme imzalandığınız sürece bir halt olmaz.yalnız sözleşme imzalarsanız 1 yıl ceza alıyorsunuz.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi