Editörler : "eskiyara"Pangaea
17 Nisan 2010 20:23

osym sınavlarında gozetmen olmak ıcın ne yapmak gerekır

osym sınavlarında gorev almak ıcın ne yapmam gerekır ıkı ay once atandıgım ıcın kaydım yok. yalnızca kaydımın oldugu meb sınavlarında gorev gelıyor suanda

turtek
Aday Memur
17 Nisan 2010 20:53

görevlendirme yapan birimde tanıdığın olması

escu
Genel Müdür
17 Nisan 2010 21:03

sınavlarda nasıl görev alınıyor ? 4 senedir hiç bir sınavda görev almadım ne yapmak lazım görev alan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

17 Nisan 2010 21:13

sormayın ya ilk atandığım yıl sınavlara gire gire bir hal olmuştum. derken bu sene okulun idaresi değişti e sınavlara girmek te hayal oldu..:( kesinlikle okul idaresine bağlı.

escu
Genel Müdür
17 Nisan 2010 21:34

Ben müdür yetkiliyim gerçi müdür yetkiliydim yakın zamana kadar:)Müdür falan yok köydeyim nereye nasıl kayıt yaptırcagız şimdiye kadar görev alanlar mesela sbs de ygs de falan görev alabiliyormuyuz?Ve almak için ne yapmamız gerekiyor?

escu
Genel Müdür
17 Nisan 2010 23:07

yesilli hocam meb sınavlarına nasıl kayıt oldunuz hangi birimden?

escu
Genel Müdür
18 Nisan 2010 15:20

güncel

Dear_
Müsteşar Yardımcısı
19 Nisan 2010 09:26

herkes birbirine soruyor :)

escu
Genel Müdür
19 Nisan 2010 11:06

Ne yapalım Dear_ hocam çaresizlikten:)

escu
Genel Müdür
28 Nisan 2010 19:08

güncel

Dear_
Müsteşar Yardımcısı
28 Nisan 2010 21:07

ya ben ilçedeyim ve 3 yıldır bir kere olsun öss de görev almak için bize sorulduğu yok :)

:sürgün
Daire Başkanı
28 Nisan 2010 21:28

okul müdürü bir yazıyla ilçe meme bildiriyor.benim haberim yoktu geçen hafta sınavlarda görev almak istermisiniz diye sordu.müdürünüzden bilgi alın arkadaşlar.

escu
Genel Müdür
29 Nisan 2010 09:32

Müdür benim:) ama bize yazı gelmiyorki...

balmumum
Şef
29 Nisan 2010 16:35

hocam bundan iki ay önce bize bi form verdiler..yani kağıt adını soyadını yazıyosun görev almak istiyorum ya da istemiyorum deyip imzalıyosun..bunu da okulu meme yolluyor..o şekilde cıkıyor..mesla bana bugün görev gelmiş..pazar günü olan dpyde görevliyim..bi de ikametiniz olduğunuz yerde mi..değilse cıkmaz zaten..ikamet etmeyen birine nasıl görev versinler..escu hocama..

escu
Genel Müdür
30 Nisan 2010 09:45

EVet ikametim il merkezinde merkez köy okulundayım ama geçende bende bir dilekçe yazıp il meb e bıraktım bakalım görev vericekler mi..ösym nin yaptığı sınavlar içinde verdiğim bu dilekçe geçerli olur mu acaba?

balmumum
Şef
30 Nisan 2010 15:13

olur hocam..ama her sınava görev verecekler diye bişi yok..bizde bazılarına verildi bazılarına verilmedi..gecen yıl saedece sbsde görev almıstım.bu sene dpyde verdiler..

escu
Genel Müdür
12 Mayıs 2010 17:18

Hafta sonu açık lise sınavları varmış bende yedeklerden gözetmenim:))1 saat öncesi sınav yerine gitmek gerkiyormuş ben şimdi 1 saat önce gidicem sınav başlayana kadar durup herkes gelirse görevliler gerimi gelicem yoksa sınav bitene kadar durmak mı zorundayım?Önceden katılanlar bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

balmumum
Şef
12 Mayıs 2010 20:55

yok hocam sınav bitene kadar ordasınız..hatta ayrı sınav kitapcıkları bile alıyorsunuz.yani her salon baskanına verdikleri sorulardan sizde de olacak..

escu
Genel Müdür
12 Mayıs 2010 22:44

İyide biz kitapçığı ne yapacagız sınav salonuna girmeyecegiz her halde yedeklerede ücret ödeniyormu peki?

escu
Genel Müdür
15 Mayıs 2010 16:59

Açık lise sınavında bugün gözetmenlik yapan varmı?Ücretler sınavdan kaç gün sonra yatıyor bilen varmı?

balmumum
Şef
15 Mayıs 2010 23:25

alıyorsunuz hocam kitapcığı da ,ücreti de..:D

parası da o ayki ek derse ekelneiyor.mesela ben yarın gözetmenim.parası haziran ek dersine eklenecek..

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi