Editörler : E.Kayı Han
«789101112131415161718»

ege-93
Kapalı
12 Aralık 2018 11:54

çalışıyorum kardeşim girdi

ali.cihan, 5 yıl önce

cezaevinde çalışıyorum bile demedi cezaevinden yazıyorum dedi.

Arda.H
Memur
12 Aralık 2018 12:03

arkadaşlar size yaşadığım bir tecrübe yi anlatiyim. bir arkadaşımın tanıdığı ceza evinde ikm askere gitti geldi 3 hafta önce Bayraklı adliyesinde komisyona gidip dilekçe yazdı işe dönüş için orda ki arkadaşına sordu bizim sonuçları orda ki memur arkadaşı da bu hafta açıklanacak dedi ve üstünden 3 hafta geçti. bu ikm arkadaşta mülakata giren arkadaşımın çocukluk arkadaşı yani bir yerinden uyduracak biri değil. umarım bu verdiğim örnek size tarih verilme konusunda biraz fikir verir.

ali.cihan
Yasaklı
12 Aralık 2018 12:06

aynen öyle kardeşim katılıyorum cezaevindeki gardiyan sınav sonucunun ne zaman açıklanacağını nrden bilsin allasen.

duyduğunu yazmak başka. ama bir de birileri çıkıp kesin açıklanmayacak beklemeyin. yok şubattan önce mümkün değil. gibi kesin ifadeler yazınca deli ediyor insanı...

Arda.H, 5 yıl önce
arkadaşlar size yaşadığım bir tecrübe yi anlatiyim. bir arkadaşımın tanıdığı ceza evinde ikm askere gitti geldi 3 hafta önce Bayraklı adliyesinde komisyona gidip dilekçe yazdı işe dönüş için orda ki arkadaşına sordu bizim sonuçları orda ki memur arkadaşı da bu hafta açıklanacak dedi ve üstünden 3 hafta geçti. bu ikm arkadaşta mülakata giren arkadaşımın çocukluk arkadaşı yani bir yerinden uyduracak biri değil. umarım bu verdiğim örnek size tarih verilme konusunda biraz fikir verir.

Arda.H
Memur
12 Aralık 2018 12:12

sadece ikmler değil inanın adliyede ki memurlar bile Ögrenemiyor benim yakın arkadaşım da mülakata girdi ve annesi yıllardır Bayraklı adliyesinde memur bırakın oğlunun sonucunu öğrenmeyi ne zaman aciklanacagini bile Ögrenemiyor bize düşen sabretmek ve beklemek buraya bu hafta olur olmaz soyle olur böyle olur yazan arkadaşlardan ricam insanların yaşadığı stresi düşünerek yazmaları çünkü herkes çok gerildi artık küçük bir kıvılcım bile insanları birbirine düşürür gerek yok bu tarz şeylere
ali.cihan, 5 yıl önce

aynen öyle kardeşim katılıyorum cezaevindeki gardiyan sınav sonucunun ne zaman açıklanacağını nrden bilsin allasen.

duyduğunu yazmak başka. ama bir de birileri çıkıp kesin açıklanmayacak beklemeyin. yok şubattan önce mümkün değil. gibi kesin ifadeler yazınca deli ediyor insanı...

12 Aralık 2018 13:49

Başka başlıklar altında arkadaşların bütün adliyelerin en geç haftaya kadar açıklayacağını söyledikleri yazıları var inşallah haklı çıkarlar çok gergin bi bekleyiş gerçekten

özkan2009
Şef
12 Aralık 2018 13:55

Başkalarının söylemesi ile bir beklentiye girmemenizi tavsiye ederim.

En iyisi akışına bırakmak.

Ben de sabırsızlıkla bekliyorum ama başkalarının dediklerine de kulak asmak istemiyorum.

En iyisi siz de öyle yapın.

demet-35-17, 5 yıl önce

Başka başlıklar altında arkadaşların bütün adliyelerin en geç haftaya kadar açıklayacağını söyledikleri yazıları var inşallah haklı çıkarlar çok gergin bi bekleyiş gerçekten

Nsrnshn
Kapalı
12 Aralık 2018 14:39

arkadaşlar şimdi karsiyaka adliyesini ikm için aradım komisyondaki memur açıklama tarihi için herhengi gün vermedi.forumlarda listeler hakkında yorum yapılıyor geldigiyle alakalı ben bile bilmiyorum dedi. duyumlara pek itibar etme demeye getird

servin 3442
Kapalı
12 Aralık 2018 23:09

arkadaşlar izmir bayraklı adliyesinin en son mülakat tarihi neydi acaba ?

keyifly
Kapalı
12 Aralık 2018 23:12

12 Ekim
servin 3442, 5 yıl önce

arkadaşlar izmir bayraklı adliyesinin en son mülakat tarihi neydi acaba ?

servin 3442
Kapalı
12 Aralık 2018 23:19

teşekkür ederim kanunen 90 günde açıklamaları gerekiyor sanırım dilerim o kadar uzamaz daha 60. gündeyiz o zaman maalesef

keyifly, 5 yıl önce
12 Ekim

Mdrmdr
Aday Memur
13 Aralık 2018 02:04

3 ay da açıklanacak diye birşey yok. Geçen alımda bizim komisyon 4 5 ayı bulmuştu sadece sonuç açıklanması

kankeytaa
Daire Başkanı
13 Aralık 2018 02:20

Yeter artık bir bitin ... o komisyon senin komisyonun değil sen olsan olsan orda bir memursun yada mubasirsin yada gardiyansın bu 1. Geçen alımda ohal vardı sen bunu ayırt edemiyor olabilirsin ama ohalde güvenlik soruşturması uzun sürebilir bu 2. artık yırtık camasirdan çıkar gibi aciklanmayacak şekilde umut kırana direkt icimden saydiriyorum bu 3.

Mdrmdr, 5 yıl önce

3 ay da açıklanacak diye birşey yok. Geçen alımda bizim komisyon 4 5 ayı bulmuştu sadece sonuç açıklanması

Mdrmdr
Aday Memur
13 Aralık 2018 11:34

Kardeş sen istediğini düşün devlet işi bu kaç ayda olacağını sende bilemezsin bende bilemem. 7 ayda açıklasalar elden ne gelir davamı açacaksın? Bizim komisyon dediğim sınava girdiğim komisyon. 5 ay bekledim ve elendim. Her şey mümkün gidip kendi umutsuzluğunla başa çıkmak için bana saydıracağına otur bekle düzgünce. İstediğin kadar buraya yaz istediğin kadar adliyeyi ara vs vs sonuç değişmeyecek. Belki bugün açıklanır belki 1 ay sonra

kankeytaa, 5 yıl önce

Yeter artık bir bitin ... o komisyon senin komisyonun değil sen olsan olsan orda bir memursun yada mubasirsin yada gardiyansın bu 1. Geçen alımda ohal vardı sen bunu ayırt edemiyor olabilirsin ama ohalde güvenlik soruşturması uzun sürebilir bu 2. artık yırtık camasirdan çıkar gibi aciklanmayacak şekilde umut kırana direkt icimden saydiriyorum bu 3.

ali.cihan
Yasaklı
13 Aralık 2018 11:49

1000 ayda da açıklnasa sen yine de gelip buraya açıklanmayacak yazma olur mu? varsın 2099'da açıklansın ama sen gibiler 5 ay beklediniz elendiniz diye gelip buraya beklemeyin yazdı mı benim tepem atıyor!

Mdrmdr, 5 yıl önce

Kardeş sen istediğini düşün devlet işi bu kaç ayda olacağını sende bilemezsin bende bilemem. 7 ayda açıklasalar elden ne gelir davamı açacaksın? Bizim komisyon dediğim sınava girdiğim komisyon. 5 ay bekledim ve elendim. Her şey mümkün gidip kendi umutsuzluğunla başa çıkmak için bana saydıracağına otur bekle düzgünce. İstediğin kadar buraya yaz istediğin kadar adliyeyi ara vs vs sonuç değişmeyecek. Belki bugün açıklanır belki 1 ay sonra

Mdrmdr
Aday Memur
13 Aralık 2018 11:53

Oldu paşam bir daha ne yazacağımı sana sorarım. Sana birşey yazan yok üstteki arkadaşa cevap verdim ilk mesajda. Madem beğenmiyorsun girme foruma herkes yaşadığını ve fikirlerini söylüyor. Bu cuma açıklanacakmış umutla bekle hadi sana bu yakışır.

ali.cihan, 5 yıl önce

1000 ayda da açıklnasa sen yine de gelip buraya açıklanmayacak yazma olur mu? varsın 2099'da açıklansın ama sen gibiler 5 ay beklediniz elendiniz diye gelip buraya beklemeyin yazdı mı benim tepem atıyor!

ali.cihan
Yasaklı
13 Aralık 2018 11:57

10 dakika önce 5 ay bekleyeceksiniz yazmıştın.

şimdi cuma açıklanacak diyorsun. allasen bi soluk moluk al nefeslen...

kapı çalıyor çık bi dışarı bak bakim gelen sen misin....

Mdrmdr, 5 yıl önce

Oldu paşam bir daha ne yazacağımı sana sorarım. Sana birşey yazan yok üstteki arkadaşa cevap verdim ilk mesajda. Madem beğenmiyorsun girme foruma herkes yaşadığını ve fikirlerini söylüyor. Bu cuma açıklanacakmış umutla bekle hadi sana bu yakışır.

kankeytaa
Daire Başkanı
13 Aralık 2018 12:03

Milletin asabını bozmaya çalışıyorsun değil mi? Sinir sınırlarını zorluyorsun.

Mdrmdr, 5 yıl önce

servin 3442
Kapalı
13 Aralık 2018 13:25

hepimiz için çok zor geçiyor süreç maalesef rabbim sabır versin inşallah hayırlı haberler alırız

Aysegulsal
Şef
13 Aralık 2018 14:19

Sabır kalmadı artık gerçekten, belirsiz süreli bir bekleyiş, beklemek kaybetmekten daha zor... yok bu destekli bir bilgisi olan?

burakkyvzz
Kapalı
13 Aralık 2018 16:12

yarın belki haftaya cuma yüksek ihtimal

Toplam 692 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi