Editörler : ayşegül bgm
«133134135136137138139140141142143144»

lemonsa
Aday Memur
03 Nisan 2019 20:44

Kusura bakmayın parça parça yazdım telefondan yazdığım için ama demek istediğim 2017/5 te de 12 ay bekleyip zimmete düşen arkadaşlarımız olmuştu. Bir yerde aksaklık olunca evraklar kurumlar arasında sıkıntı olup işlemler uzayabiliryor. Bu sadece sağlık bakanlığında değil arkadaşım araştırma görevliliğine atandı 8 aydır bekliyor. Yani tamamen kurumsal sorunlar. Ben şahsen moralimi bozmuyorum. İnşaAllah atanacağız. Ama farklı durumda olanlar varsa mahkeme vs gibi onların durumu nasıl olur bilemiyorum. Ama o kadar dilekçe yazdım hiçbirine olumsuz atamanız yapılmayacak gibi bir yanıt almadım. İşlemlerin tamamlanmadığı yanıtını aldım hep.

anestezi3447
Memur
04 Nisan 2019 15:30

Kalan dosya sayısı 243 diye bilgi alınmış nerede bu 243 kişi pardon bizi sona bıraktıysalar sonumuz pek parlak olmayacak gibi Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Xaviher
Aday Memur
05 Nisan 2019 12:09

Beyler ben 2018/5 zimmet beklyrdm bana olumsuz qeldi cimer bu sabah Msj attı bana olumsuz diye hayırlısı 9 aydır bekliyorm Allah kabul etmesin

Sedaerzz
Memur
05 Nisan 2019 12:12

Nasıl olumsuz geldi ne yönden açıkladılar mi bunu ailende mi sıkıntı falan vardı

Ebezade
Aday Memur
05 Nisan 2019 12:22

Bende dün cimere yazmıştım bugün cevap geldi devam ediyor soruşturmaniz diye

flankes00
Memur
05 Nisan 2019 13:50

neden olumsuz geldiği ile bi fikriniz var mı hocam dava mahkeme vs gibi bir şey mi bu sebepten olabilir diyebileceğiniz bir durum var mı???

Xaviher, 5 yıl önce

Beyler ben 2018/5 zimmet beklyrdm bana olumsuz qeldi cimer bu sabah Msj attı bana olumsuz diye hayırlısı 9 aydır bekliyorm Allah kabul etmesin

Hayalperesthemşire
Müsteşar
05 Nisan 2019 15:18

Bugun bu sayfadan Bi arkdsmza daha cimerden olumsuz yazısı gelmş, gerçekten okadar üzüldüm ki, masum olduğunu biliyordum, o beni teselli ediyordu 5 ay önce zimmet beklerken, birbirimize destek olurken ben çok şükür başladım ama işte bir masumun daha canı yandı.. Hakkınızı arayın arkdaşlar güçlü durun

lemonsa
Aday Memur
05 Nisan 2019 15:57

Neden olumsuz verdiklerini söylemişler mi?

Xaviher
Aday Memur
05 Nisan 2019 16:08

Hicbir mahkemem hiçbir şeyim yok hocam dediqim qibi Allah kabul etmesin

Hayalperesthemşire
Müsteşar
05 Nisan 2019 16:12

İdari mahkemeye davanı aç hemen kardeşim, geriye dönük tüm paranızı alıcaksnz inşallah ve işinize başlıcaksnz, sadece sabır ve güçlü durun, sen kendini biliyorsan gerisinin önemi yok

Xaviher, 5 yıl önce

anestezi3447
Memur
05 Nisan 2019 16:26

Tüm olumsuz olanlar teker teker bildiriliyor bende olumsuz olacağını hissediyorum umudum kalmadı Allah belalarını versin

Adst adst
Aday Memur
05 Nisan 2019 18:05

Gerçekten artık sözün bittiği yerdeyiz sona kalanlar olarak... Aklıma takılan buraya yazan iki arkadaş vardı onların ailelerinde sorun vardı zimmete düştüler. ama bu arkadaşımızda bir şey yokmuş neye göre yapılıyor bu araştırmalar anlam veremiyorum Allah yardımcımız olsun...

Xaviher, 5 yıl önce

Xaviher
Aday Memur
06 Nisan 2019 00:04

Arkadaşlar bizim qibi olumsuz olup süreç başlatan var mı bizi bilqilendrsn ortada kaldık ne yapacaqimizi da bilmiyoruz sebep olanlar Allah tan bulsunlar Allah yanlarına bırakmasın hakkımızı

radyolojiselma
Aday Memur
06 Nisan 2019 00:23

cımer sıkayet ettınızde cevap olarak mı gonderdıler yoksa kendılerı mesaj mı attı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
06 Nisan 2019 09:53

Kadim ve hukuk danışmanlık var dava için bu güvenlik soruştrma olaylarına bakıyorlar diye biliyorum, bi onlarla görüşün, Watsapta yazın olumsuz gelenlerin grubu vardı onu da Watsap gruplarında sorun Bi

Xaviher, 5 yıl önce

Arkadaşlar bizim qibi olumsuz olup süreç başlatan var mı bizi bilqilendrsn ortada kaldık ne yapacaqimizi da bilmiyoruz sebep olanlar Allah tan bulsunlar Allah yanlarına bırakmasın hakkımızı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
06 Nisan 2019 09:54

Aynen hocam Bnde aynı şeyi düşündüm onlar tedirgindi onlar düştü ama hicbirşeyi olmayan adama olumsuz geldi. Adalet sıfır

Adst adst, 5 yıl önce

Gerçekten artık sözün bittiği yerdeyiz sona kalanlar olarak... Aklıma takılan buraya yazan iki arkadaş vardı onların ailelerinde sorun vardı zimmete düştüler. ama bu arkadaşımızda bir şey yokmuş neye göre yapılıyor bu araştırmalar anlam veremiyorum Allah yardımcımız olsun...

Fakdenzz
Aday Memur
06 Nisan 2019 16:55

Bu nasıl adalet . 9 aydır ömrümüzden ömür gitti ya . Allah'a havale ediyorum hepsini. Neye göre karar verdikleri belli değil saçma sapan iş yapıyorlar bu düzen böyle devam ederken hiç bir yerden yüzümüz gülerek dönemeyiz zaten . Benim arkadaşıma bölge idareden de red gelmiş kızın hiç bişeyi yok eşi ihraç o kadar . Ne işine başladı ne geriye dönük parasını aldı

Xaviher
Aday Memur
06 Nisan 2019 17:03

Hocam ben kendi adıma konusayim hiçbir şeyim yok Ne bir dava ne bir mahkeme babam saglik bakanligi personeli ihraç olmuştu o da 6 ay önce iade oldu hiçbir şey yok iade kararlarini komisyona sunduk yine r3d qeldi bana Allah kabul etmesin inşallah

anestezi3447
Memur
06 Nisan 2019 17:06

Cimere yazıpta devam ediyor denen varmı gerci kalanların yüzde 90 ı olumsuz diyorlar şu ana kadar 110 kişiye olumsuz verildiği bu sayının yarısı kadar da onay bekliyor olumsuz için.............. :(

Fakdenzz
Aday Memur
06 Nisan 2019 17:18

Benim arkadaşıma devam ediyor diye gelmiş ekran görüntüsüde var hatta , bende yazdım bakalım pazartesi cevap gelir . Siz sayıya nasıl ulaştınız ? Doğru mu söyleniyor acaba :(
anestezi3447, 5 yıl önce
Cimere yazıpta devam ediyor denen varmı gerci kalanların yüzde 90 ı olumsuz diyorlar şu ana kadar 110 kişiye olumsuz verildiği bu sayının yarısı kadar da onay bekliyor olumsuz için.............. :(
Toplam 2927 mesaj
«133134135136137138139140141142143144»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi