Editörler : E.Kayı Han
18 Nisan 2021 22:04

İçişleri Bakanlığı mülakat sonuçları

Merhaba arkadaşlar, mülakat sonrasında güvenlik soruşturması tekrardan yapılan var mı?

akinet23
Aday Memur
19 Nisan 2021 00:30

Ne zmn açıklanıyor acaba

Elktrkmüh.
Aday Memur
19 Nisan 2021 00:41

Bilmiyorum ama mülakattan önce muhtarı aramışlardı güvenlik soruşturması için yeniden aramışlar soru

furkanemytu
Yasaklı
19 Nisan 2021 01:16

yakındır o zaman

Syduck
Aday Memur
19 Nisan 2021 02:51

Bu hafta aciklanir mi dersiniz ?

samet400
Memur
19 Nisan 2021 11:26

İnşallah bu hafta açıklanır.

21 Nisan 2021 15:03

Güvenlik soruşturması falan yok arkadaşlar nereden çıkardınız bunu? Pandemi sebebiyle 112 Acil Çağrı Merkezleri personel ihtiyacını dışarıdan personel alımıyla gidermeye çalıştı. Yapılan son alımın süresi de 15 Mayıs'ta bitiyor yani 15 Mayıs'ta ciddi bir personel sıkıntısı çekilecek eğer sözleşmeleri yenilenmezse. Bu sebepten 15 Mayıs'a kadar mülakat sonuçlarını açıklayıp işe başlatmaları gerekiyor. Duyumlar da bu yönde 15 Mayıs'a kadar yetiştirmeye çalışacaklarını duydum. Bu da demek oluyor ki Mülakat sonuçlarının açıklanması, 3 günlük itiraz süresi ve kesin listelerin açıklanması ve işe başlamak için 15 günlük süre verileceğini de göz önünde bulundurursak en geç haftaya sonuçlar açıklanır.

Elktrkmüh.
Aday Memur
22 Nisan 2021 07:25

Çok bilmiş çok duymuş muhtar benim akrabam yanımda aradılar adamı kimdir ne değildir sordular. Bilmeden konuşma iş olsun diye cevap verme. Açıklama konusunda inşallah dediğin gibi olur herkesin temennisi o yönde. Bayramdan önce işe başlatacaklarını düşünmüyorum. Senin verdiğin tarih tarih bayram öncesine denk geliyor.

ScaryyNightmare, 3 yıl önce

Güvenlik soruşturması falan yok arkadaşlar nereden çıkardınız bunu? Pandemi sebebiyle 112 Acil Çağrı Merkezleri personel ihtiyacını dışarıdan personel alımıyla gidermeye çalıştı. Yapılan son alımın süresi de 15 Mayıs'ta bitiyor yani 15 Mayıs'ta ciddi bir personel sıkıntısı çekilecek eğer sözleşmeleri yenilenmezse. Bu sebepten 15 Mayıs'a kadar mülakat sonuçlarını açıklayıp işe başlatmaları gerekiyor. Duyumlar da bu yönde 15 Mayıs'a kadar yetiştirmeye çalışacaklarını duydum. Bu da demek oluyor ki Mülakat sonuçlarının açıklanması, 3 günlük itiraz süresi ve kesin listelerin açıklanması ve işe başlamak için 15 günlük süre verileceğini de göz önünde bulundurursak en geç haftaya sonuçlar açıklanır.

22 Nisan 2021 10:35

Bak güzel kardeşim kadrolu 112 personeliyim, Bakanlıkta da arkadaşlarım var. Sen gelip çok bilmiş çok duymuş diye aklınca dalga geçtiğini zannediyorsun. Güvenlik soruşturmasının yapılabilmesi için güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu doldurulması gerekiyor bu form dolduruldu mu? Hayır. Ha bu demek değildir ki önüne gelen herkesi alacaklar. İçişleri Bakanlığının bir veri tabanı var bu veri tabanından sorgulama yapılmıştır ve sıkıntılı görüldüğü için sorulmuştur. Güvenlik soruşturmasını muhtara indirgemek de harikaymış yalnız. Muhtarı aradılar o zaman güvenlik soruşturması yapılıyor ne kadar güzel bir bakış açısı :) Ayrıca şunu da belirteyim kardeşim bu mülakata girdi polislerle beraber çalıştığım için acaba el altından güvenlik soruşturması yapılıyor mu? diye sordurttum ne kardeşim için ne de diğer adaylar için bizim ilde herhangi bir araştırma yapılmamış.

Sen şimdi bunu da anlamazsın ama ıq olarak 90 olduğunu kabul ederek yine de açıklama yapayım. Güvenlik soruşturmaları kişinin ikamet ettiği ildeki Emniyet Müdürlüğünün Güvenlik Şubesi aracılığıyla yapılır. Yani bir güvenlik soruşturması varsa bu şubeye gelmek zorunda. Yani öyle uçan adam Sabri gibi havada durdum şahitlerim varla olmuyor bu işler.

Ayrıca verdiğim bilgi de bizzat İller İdaresi Daire Başkanının söylemidir. Geçiçi olarak dışarıdan temin edilen personellerin sözleşme süreleri bitmeden işe başlatmaya çalışacaklarını, 15 Mayıs'a kadar inşallah yetiştireceklerini beyan etmiştir.

Daha fazla da cevap verip polemiğe girmeyeceğim kim neye inanmak istiyorsa inanabilir.

Elktrkmüh., 3 yıl önce

Çok bilmiş çok duymuş muhtar benim akrabam yanımda aradılar adamı kimdir ne değildir sordular. Bilmeden konuşma iş olsun diye cevap verme. Açıklama konusunda inşallah dediğin gibi olur herkesin temennisi o yönde. Bayramdan önce işe başlatacaklarını düşünmüyorum. Senin verdiğin tarih tarih bayram öncesine denk geliyor.

Elktrkmüh.
Aday Memur
22 Nisan 2021 12:04

Hayatında başarılar ıq su havalara uçmuş kardeşim. Önce ki cevapta dediğim gibi inş. dediğiniz gibi olur işime gelir.

Slavokyalı
Aday Memur
25 Nisan 2021 13:10

Arkadaşlar bi duyum alan yok mu ne zaman açıklanacak

sahismail71
Aday Memur
25 Nisan 2021 23:14

Bir önceki alımda mülakat sonucu 3 ay sürmüştü bu heyecanı hatırladım hergün girip bakmak bugun açıklandımı diye inşallah herkesin hakkında hayırlısı olur...

MADSEA
Aday Memur
02 Mayıs 2021 12:42

bu alım için sağlık raporu istenecek mi acaba bilen var mı

Slavokyalı
Aday Memur
11 Mayıs 2021 21:40

Arkadaşlar mülakatlar çoktan bitti ama şöyle bişey duydum doğru mu acaba bilgisi olan var mı mülakata gelmeyen o dönem covid olanlar için mülakat yapılacakmış bayram sonu,sonuçlarda ondan sonra belli olacakmış..bi bilgisi olan var mı doğru olabilr mi

Mormenekşe0
Aday Memur
11 Mayıs 2021 21:47

İçişleri bakanlığının duyurularında mülakat tarihleri açıklandığı zaman yada daha sonrasında böyle duyuru görmedim . Böyle bir durumun mümkün olacağını sanmıyorum . Mülakatların bitiminden 1 aydan fazla geçmişken olmayacak bir iş bu bence.

Elktrkmüh.
Aday Memur
12 Mayıs 2021 13:57

2021/1 atamasına kadar açıklanması gerekiyor. Yoksa karışık bir durum olur. Hem burayı kazanmış hem merkezide yerleşmiş çok kişi çıkar.

archqueen
Aday Memur
12 Mayıs 2021 16:29

açıklanma zamanıyla ilgili bir duyum alan yok mu?

Mormenekşe0
Aday Memur
12 Mayıs 2021 16:33

İnstagramdan 112 acm personelleri ile alakalı takip ettiğim bir sayfada ?kesin olarak? bu ay açıklanacağını yazmış sayfa admini. Ama ne kadar doğrudur bilmiyorum

Elktrkmüh.
Aday Memur
12 Mayıs 2021 18:03

Bayramdan sonra ilk hafta açıklanma ihtimali yüksek o zaman.

Mormenekşe0, 3 yıl önce

İnstagramdan 112 acm personelleri ile alakalı takip ettiğim bir sayfada ?kesin olarak? bu ay açıklanacağını yazmış sayfa admini. Ama ne kadar doğrudur bilmiyorum

akinet23
Aday Memur
16 Mayıs 2021 08:55

Ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı

akinet23
Aday Memur
19 Mayıs 2021 11:06

Keşke bugün açıklansa

Toplam 99 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler