Editörler : supporters.
10 Nisan 2010 23:30

insan neden gözlerini kaçırarak konuşur

ben anlayamıyorum bir zamanlar size resmen ilanı aşk eden biri aradan bir süre sonra konuşurken gözlerini kaçırıyor diyeceksiniz ya yalan konuşuyor ya da başka biri var eminim iki ihtimalde yok ama başka neden olabilir ?

defne 32
Kapalı
10 Nisan 2010 23:33

seni artık sevmiyrdur ondandır

çünkü insan sadece çok sevdiğinin gözlerinin içine bakarak konuşur

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
10 Nisan 2010 23:34

dimi bu da bir ihtimal demekki büyük konuşmamak gerekiyor hayatta bundan sonra zor inanırım o da yalan söylemişse o kadar iyi birisi sanmışım yine iyidir gerçi gözlerime bakmıyor diye kötü diye adletmem yanlış olur doğrudur teşekkürler yorum için

10 Nisan 2010 23:39

Karşı taraftan haz etmediği için yere bakmayı tercih eder.

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
10 Nisan 2010 23:41

anlaşılan hep olumsuz yorumlar :) napalım alıştım zaten olumsuzluklara (zaten kendime söylemek istediğim şeylerin cevabını almak gibi bir şey oldu kendimi kandırmayı sevmiyorum da )

ccgkeops
Kapalı
11 Nisan 2010 00:03

Seninle konuşurken gözlerini sağa kaçırarak konuşuyorsa doğru söylüyordur, yok sola kaçırıyorsa söyledikleri yalandır :)

Ben demiyorum bilim diyor bunu..

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
11 Nisan 2010 00:13

valla keops baktım ama yakalayamadım :))bi sağ bi soldu anlayacağın :))

b_l_a_c_k
Memur
11 Nisan 2010 00:28

sosyal fobiden muzdarip olabilir...

_((aresimmm))_
Kapalı
11 Nisan 2010 11:29

kesin başka birisi var,

ve senin karşında zoraki duruyor kırmamak adına,

veya gerçeği saklamaya uğraşıyor,

eğer o olmassa sana geri dönecek,

bi çeşit stepnesin yani:(((

uye1567333
Kapalı
11 Nisan 2010 11:36

sevgılı laylaylom, sızle sunu paylasmak ıstedım yazınızı gorunce; 16 yıllık arkadasım ve 9 yıllık esım olan kısı, benle konusurken gozlerıme bakmazdı hıc.. ben de sızın gıbı dusunmustum basta. yalan soyluyor gozume bakamıyor dıye ama sonra farkettım kı agzımdan cıkan hıcbır kelımeyı kacırmamak ıcın sureklı dudaklarıma bakıyor. ve bız bu 16 yıl boyunca bırkez bıle sesımızı yukseltmedık bırbırımıze hep agzımıza baktık konusurken . o yuzden ben ıcınızı ferah tutun derım .mutlulugunuz daım olsun ınsallah.

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
11 Nisan 2010 14:31

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :) inşallah mutluluğunuz daim olur -b- nicki yazamadım ama anladınız :) her şeyin hayırlısı

facetofaceblack
Aday Memur
11 Nisan 2010 14:36

çoook aşıktır gözlerinin içinde kaybolmaktan korkar.onun için bakamaz...

_((aresimmm))_
Kapalı
11 Nisan 2010 15:23

e tabi gerçekler acıdır acı gerçeği söleyince bizim yoruma ehemmiyet verilmez,

kırk yılda bir görülen bir olaydan kendinize avuntu çıkarılır,

B nikinin olayı şahsa münhasıran gerçekleşmiştir muhtememelen,

hemen kendi sevgilinize yormayaın olayı,

Enstantane_
Kapalı
11 Nisan 2010 16:33

Ben yalan söylendiğinde bunu düşünürüm göz kaçırma olayını ya da utandığında.. Ama gerçekten çok seven insan gözlerinizin içine bakar hülyalara dalar sizinle konuşurken diye düşünüyorum..

ne_önemi_var
Kapalı
11 Nisan 2010 16:34

ben hep gözbebeklerine bakarak konuşurum insanların

direk bakarım hemde tehditkar biçimde

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
11 Nisan 2010 21:25

aresim yanlış anladınız dikkat edersiniz yorumlar için teşekkür ettim ilk başta yanlış anlaşılmasın diye sonrada mutluluk diledim bende zaten kendimi kandırmamak için böyle bir başlık açtım bunu belirtmiştim :)

Sabata
Müsteşar Yardımcısı
11 Nisan 2010 21:56

Bir dedektif tut veya telekulak çetesine git. Peşine düşsünler. 1 hafta içinde çözersin olayı. Arkadaşım bir şekilde kandır onu. Ne bileyim cep telefonunu falan karıştır çaktırmadan. Mesajlarına falan bak. Başka birisi var mı yok mu? Ondan zor bir şeyler iste. Seninle ilgileniyor mu yoksa savsaklıyor mu. Bahanesi gerçekçi mi. Biraz akıl oyunları yap. Tuzağa düşür onu güvenmiyorsan.

_((aresimmm))_
Kapalı
11 Nisan 2010 22:02

erkenekoncu die ihbat et,

anında tufalett teki oturuşu bile ttv lere düşer o zaman:))))))))))))))

Sabata
Müsteşar Yardımcısı
11 Nisan 2010 22:12

Olmaz o zaman biziminide alırlar içeri. İlişkisi var diye. O işin sonu sarpa sarar. :))

karamizah_07
Müsteşar
11 Nisan 2010 22:23

yalan söylediği için gözlerini kaçırır

***LAYLAYLOM***
Aday Memur
12 Nisan 2010 23:03

arkadaşlar ben bu kişi ile sevgili deilim ki :)) dedektif tutayım sadece merak ettim nasıl bir insan bu kadar değişebiliyor diye

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi