Editörler : ayşegül bgm
05 Şubat 2023 19:11

İkinci Alım Tercihleri
Herkese Hayırlı Aksamlar. Arkadaşlar örnek olarak ilk alımda İstanbul şoförlük branşında en düşük puanla kapatmıştı ikinci alımda da yine İstanbul en düşük mü kapatacak? yada bu kez en küçük puanla başka bir il mi kapatır? Bilgisi olan yazarsa memnuniyet duyarız. Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Ekoba
Kapalı
05 Şubat 2023 19:39

Belli olmaz ki bu işler

MürselSoner
Memur
05 Şubat 2023 19:41

Ben bu yerleştirme muhabbetinden hiç bi şey anlamadım herhangi bir ile bakıyorsun 90 ile kapatmış altında aynı ilin ilçesine 80 puanla atama olmuş...
Ekoba, 1 yıl önce
Belli olmaz ki bu işler

Ekoba
Kapalı
05 Şubat 2023 19:43

Bilmiyorum ben tekniker olarak başvuru yaptım puanlar hep orantılıydı
MürselSoner, 1 yıl önce
Ben bu yerleştirme muhabbetinden hiç bi şey anlamadım herhangi bir ile bakıyorsun 90 ile kapatmış altında aynı ilin ilçesine 80 puanla atama olmuş...

MürselSoner
Memur
05 Şubat 2023 19:43

Belli olmuyorsa biz ikinci tercihilerimizi nasıl yapacaz?
Ekoba, 1 yıl önce
Belli olmaz ki bu işler

blodri
Aday Memur
05 Şubat 2023 20:11

Herkes nasıl yaptıysa o şekilde yapacaksınız. Birisinin lafıyla tercih yapamazsınız. Kaç kadro açılacak, nerede açılacak bir çok faktör var. Keşke sormadan önce bi oturup düşünseydiniz ben ne soruyorum diye. Bilgi alınacak bir şey mi var bu konuda? Soru sormuş olmak için soru sormayın.

MürselSoner
Memur
05 Şubat 2023 20:24

Siz soruyu beğenmediyseniz kendinizi boş yere yormamayı düşünüp cevaplamayabilirsiniz. Şimdiye kadar bir çok arkadaş alımın ve kadroların ikiye bölündüğü görüşünde hemfikir ve iyi bir tercih yapmam önerisini verdiler ben de bunları göz önüne alarak sordum bilginiz yoksa konuşmassınız varsa sizde isterseniz usulünce yazarsanız bu sanal ortamın yöneticisi gibi konuşmaya gerek yok hiçbirimiz bu ortamın kurucusu değiliz...
blodri, 1 yıl önce

Herkes nasıl yaptıysa o şekilde yapacaksınız. Birisinin lafıyla tercih yapamazsınız. Kaç kadro açılacak, nerede açılacak bir çok faktör var. Keşke sormadan önce bi oturup düşünseydiniz ben ne soruyorum diye. Bilgi alınacak bir şey mi var bu konuda? Soru sormuş olmak için soru sormayın.

Ekoba
Kapalı
05 Şubat 2023 21:42

Şöyle anlatayım size diyelim ki sizin 80 puanınız var İstanbulu tercih ettiniz.ama olmadı ( sallıyorum şehirleri)başka bir şehir de mesela ankara da 70 puan alan tercih yapmış onu alırlar. Yani tercih yapılan yerin puanı için tam net bir rakam veremeyiz. Bu ikinci alımda siz yine size uygun olan yerleri yazarsınız umarım olur da çalışırsınız
MürselSoner, 1 yıl önce
Belli olmuyorsa biz ikinci tercihilerimizi nasıl yapacaz?
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi