Editörler : Pangaea
12 Eylül 2019 17:01

Bir de ne zaman evrak teslim edilmişti hocam?

ESSİEN, 5 yıl önce

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

ESSİEN
Memur
12 Eylül 2019 17:04

Hocam eve polis geldi mi bilmiyorum . Biz evde değildik Viranşehir e ev bakmaya gitmiştik yaklaşık 1 haftadır yokuz . Onlar yapıp tamamlamıştır diye düşünüyorum . 22 sinde evrakları teslim etmiştik Tam da okul müdürü arayıp ücretliye çağırmıştı açıkcası zamanında oldu çok şükür

Akrep233
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 17:07

hocam ikamet ettığiniz il neresi ben evrakları 19 u teslim ettim halen ses yok kaldı ki memuruz :) hayırlı oldun bu arada
ESSİEN, 5 yıl önce

Hocam eve polis geldi mi bilmiyorum . Biz evde değildik Viranşehir e ev bakmaya gitmiştik yaklaşık 1 haftadır yokuz . Onlar yapıp tamamlamıştır diye düşünüyorum . 22 sinde evrakları teslim etmiştik Tam da okul müdürü arayıp ücretliye çağırmıştı açıkcası zamanında oldu çok şükür

12 Eylül 2019 18:01

Hayırlı olsun hocam

ESSİEN, 5 yıl önce

ESSİEN
Memur
12 Eylül 2019 19:05

Teşekkür ederim . Mersin de ikamet ediyoruz. Sıkıntılı bir süreç hocam inşallah bir an önce sizinkiler de biter. Taşınma durumu, ev bulmak zor işler.

13 Eylül 2019 15:47

inşallah

ESSİEN, 5 yıl önce

Teşekkür ederim . Mersin de ikamet ediyoruz. Sıkıntılı bir süreç hocam inşallah bir an önce sizinkiler de biter. Taşınma durumu, ev bulmak zor işler.

Gülsamet33
Aday Memur
13 Eylül 2019 18:03

hocam hemen başlayın mi dediler yoksa 15 gün meyil izni var mı kaç gun icerisinde gelin dediler
ESSİEN, 5 yıl önce

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

ESSİEN
Memur
13 Eylül 2019 18:49

Öncesinde ücretli icin çağırmışlardı zaten Pazartesi?ye program yapılmıştı. Ben hemşireyim tayin isteyeceğim o yüzden eşim gidip bugünden başlama yaptı belge verebilmem icin . Normalde 15 gün süresi var memuriyette başlamanın. Ama okullar başladığı için biraz baskı yapıyorlar sanırım başlama konusunda .

Gülsamet33
Aday Memur
13 Eylül 2019 18:54

Tamam çok teşekkür ederim
ESSİEN, 5 yıl önce

Öncesinde ücretli icin çağırmışlardı zaten Pazartesi?ye program yapılmıştı. Ben hemşireyim tayin isteyeceğim o yüzden eşim gidip bugünden başlama yaptı belge verebilmem icin . Normalde 15 gün süresi var memuriyette başlamanın. Ama okullar başladığı için biraz baskı yapıyorlar sanırım başlama konusunda .

tanjukayaoglu
Aday Memur
14 Eylül 2019 11:58

Ücretli başlayan oldu mu aranızda

skyfall1
Aday Memur
14 Eylül 2019 13:24

Bu hafta da bitti.

gokboru067
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:54

İstanbul'a atanıp da göreve başlayan oldu mu?

Akrep233
Daire Başkanı
24 Eylül 2019 20:45

ben istanbul atan dim 17 eylül gek başla dediler ama polis olduğum için istifayı bekliyorum..
gokboru067, 5 yıl önce

İstanbul'a atanıp da göreve başlayan oldu mu?

gokboru067
Aday Memur
24 Eylül 2019 20:51

ikametgah neresiydi hocam

Akrep233, 5 yıl önce
ben istanbul atan dim 17 eylül gek başla dediler ama polis olduğum için istifayı bekliyorum..

E.ogrtmen
Aday Memur
22 Ekim 2019 14:16

Arkadaşlar merhaba dün il milli eğitimden arandım ve adlı sicil kaydımı mail atmami istediler. Boyle bir durumla karşılaşan var mı sebebi ne olabilir

26scorpion
Aday Memur
23 Ekim 2019 18:15

Adli sicil kaydi zaten istenen bir belge hocam daha once vermemisseniz, yada kaybolmus olabilir. Telaş etmeyin.

E.ogrtmen, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba dün il milli eğitimden arandım ve adlı sicil kaydımı mail atmami istediler. Boyle bir durumla karşılaşan var mı sebebi ne olabilir

Kakk
Aday Memur
25 Ekim 2019 10:45

Ben hala aranmadım. neden bu süre bu kadar uzun anlamıyorum.

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi