Editörler : F16 Gökçen
05 Nisan 2011 12:20

Başpolis mağdurları

S.a. Bütün memur arkadaşlara selamlarımı ileterek artık bu başlık adı altında mağdur olmuş arkadaşların ileri tarih sürecince izleyeceğimiz hukiki yolları burada paylaşarak açıklayacağız...

joopss
Şef
05 Nisan 2011 12:26

ARKADAŞLAR KONU YAZACAK ARKADAŞLAR YAZDIĞI İLİ ALDIĞI KONTEJAN SAYISI KAÇ NETLE KONTEJANA GİRDİĞİ EN ÜST VE EN ALT NET VE PUANLARI YAZSINLAR ONA GÖRE RAKAM ÇIKARACAĞIZ

BARTIN KONTEJAN SAYISI

K.BAŞPOLİS KONTEJAN 4 KAZANAN 2 KİŞİ

BAŞPOLİS 19 KAZANAN 19 58 NET VE ÜZERİNİN TAMAMI YERLEŞMİŞTİR.

GUVEN35
Aday Memur
05 Nisan 2011 12:32

Selamlar

Öncelikle sıralama hakkında bilgi edinme başvurusundamı bulunmak gerekiyor?

sutku
Aday Memur
05 Nisan 2011 12:32

BALIKESİR 56 NETİN BİR KISMI DAHİL YERLEŞTİ 60 KİŞİDEN 33 Ü

joopss
Şef
05 Nisan 2011 12:37

ARKADAŞLAR TEFARUATLI BİLGİ BELGE İTİRAZ MERCİ VE DİLEKÇELERİN NASIL VE NEREYE VERİLECEĞİ HUSUSUNU HUKUÇU AVUKAT ARKADAŞLARDAN, MEVZUATIDA EGM DEN ALIP SIRASIYLA BURADA DÜZENLİ VE EN DOĞRU ŞEKİLDE BİR KAÇ ARKADAŞLA BİRLİKTE AÇIKLAYACAĞIZ.

RAKAMLARI VE MAĞDUR SAYISINI TESPİT ETMEMİZ GEREKİYOR

onurlu75
Aday Memur
05 Nisan 2011 12:38

arkadaşlar itiraz süresi ne zaman bitiyor.Ayrıca direkt dava mı açacağız yoksa önce itiraz gerekli mi?

GUVEN35
Aday Memur
05 Nisan 2011 12:41

Mağdur sayısı çoktur eminim...

joopss
Şef
05 Nisan 2011 12:41

ARKADAŞLAR DETAYLI BİLGİLERİ ALIP BURADA PAYLAŞCAZ SAĞLIKSIZ BİLGİ VERMEYELİM

osmanlı.
Aday Memur
05 Nisan 2011 12:50

Arkadaşlar, şuna eminim ki bu sınav çok tartışmalara ve davalara gebe...

Anayasa herşeyin üzerindedir. Yönetmelik, kanunların, anayasanın üzerinde olabilir mi? İstedikleri kadar yönetmeliğe geçici madde koysunlar, kesinlikle dava açan çok olacaktır ve ben haksızlığa uğrayanların kazanacağını düşünüyorum.

Tamamen akıl ve mantık dışı bir uygulama. Bir yerde 40 netle kazanıyor, bir yerde 60 netle kazanılamıyor. Varmı böyle bir adalet?

Zaten bunu da ancak biz yapabilirdik. Vatana illete hayırlı uğurlu olsun.

joopss
Şef
05 Nisan 2011 12:52

BÜTÜN ARKADAŞLAR İL KONTEYANLARINI EN ALTTAN YUKARIYA DOĞRU SIRALI BİR ŞEKİLDE VE KAÇ NET İLE ALDIKLARINI YAZSINLAR MAĞDUR SAYSI HAKKINDA BİLGİ ALIP DAVA SÜRECİ VEE İZLENECEK YOL HAKKINDA DETAYLI BİLGİLERİ BURADAN AKTARACAĞIZ LÜTFEN PANİK YAPMAYIN İŞLERİMİZİ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTELİM

KARABÜKLÜ7878 SELAMI VAR AKŞAM GİRECEK :)

arma41
Memur
05 Nisan 2011 12:55

sakarya ili için söylüyorum bizim şubeden yerleşen arkadaşların puanları

55 --- 56 --- 76 --- 57 bu abimiz 24 yıl üstü

Karabük1878
Memur
05 Nisan 2011 12:58

arkadaşlar ben şark ilindeyim gecen yıl afyona çıktı tayinim.ama ilişik kesmedim şarkta girdim imtihana.beni afyon ilinde degerlendirmişler kazanamadım ama bulundugum şuan çalıştıgım ilde degerlendirseler kazanıyorum bu nasıl iş anlamadım yardımcı olurmusunuz.nasıl müracat edecem ben.

x31532a
Aday Memur
05 Nisan 2011 13:06

Erzincanda 56 neti olanların bir kısmı yerlmiş arkadaşlar.

Hakkı yenen arkadaşlara dava sürecinde kolaylıklar diliyorum. Gerçekten büyük bir adalet fiyaskosu yaşanıyor şuanda mesleğimizde.

En acıtıcı konuda bu adaletin POLİS TEŞKİLATI gibi halka adalet sağlama aracı olan bir kurumda gerçekleşmiş olması.

Hepimiz hakkında Allah hayırlısını versin.

neco01
Kapalı
05 Nisan 2011 13:15

58 netim var il kontenjanı 239

spoli
Şube Müdürü
05 Nisan 2011 13:33

mağdur muyuz, değil miyiz? bunu bilemiyoruz ki.

bilmemiz de gerekmiyor herhalde.

bizim yapacağımız iş, bizden düşük puanla başpolis olanları emsal göstererek, mahkeme ne kadar sürerse sürsün hakkımızı aramak olmalıdır.

imtihanın iptali, yerleştirmenen iptali gibi konularda açılacak davanın etkili olmayacağı görüşündeyim.

bizim maksadımız bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek olmalı.

ne dersiniz bu konuda?

spoli
Şube Müdürü
05 Nisan 2011 13:36

ayrıca, puanlarımızı da yazalım artık.

bakalım kim kaç puanla girememiş.

65.7 puanla konyadan giremedim.

GUVEN35
Aday Memur
05 Nisan 2011 13:38

SÖZÜN BİTTİĞİ YERE GELDİK ARTIK..

BEN İZMİR KADROSUNDAYIM,YAPMIŞ OLDUĞUM 53 NET YETERLİ GELMEDİ,54 ÜN BİR KISMINA KADAR ALINMIŞ ANLADIĞIM KADARI İLE.53 NETİM TÜRKİYE SIRLAMASINADA YETERLİ GELMEYEBİLİR,BURDA SIKINTI YOK.

FAKAT BİR İLDE 44 NETLE BİR MESLEKTAŞIMIZ YERLEŞTİRİLİP,BAŞKA BİR İLDE 58- 60 NETLE YERLEŞTİRLEMİYORSA BU SİSTEMDE CİDDİ BİR SIKINTI VAR DEMEKTİR.BENCE ARAKDAŞLAR MORALİNİ BOZMASINLAR,BU SİSTEMİ HUKUKİ YOLLAR ÇÖKERTECEKTİR.AMA ARKADAŞLARIMIZA YOL GÖSTERECEK UZMAN GÖRÜŞLERİ OLMASI ŞART...

ASIL MERAK ETTİĞİM TAZMİNAT HAKKI DOĞARMI?

neco01
Kapalı
05 Nisan 2011 13:46

herhalde doğar davayı maddi ve manevi olarak açarsak

spoli
Şube Müdürü
05 Nisan 2011 13:47

türkiye barajı veya il ilçe barajı bu saatten sonra bizi çok ta ilgilendirmemesi lazım.

maksadımız, bizden düşük puanla kazanan var ise eğer onu emsal göstererek rütbeyi almak olmalı.

' 'Polis Amca_61' '
Aday Memur
05 Nisan 2011 13:48

54 net yerleşemedi,ordu il kontenjanı 75,ama başka ilde adam 50 netle yerleşmiş..bu nedir ya..

Arkadaşlar en kısa sürede organize olup haklı davamızı açalım...

joopss
Şef
05 Nisan 2011 13:49

ARKADAŞLAR YAPILACAK İLK VE KESİN BİLGİLERE GÖRE ANLATLATCAKLARIMI İYİ DİNLEYİN BU TİP DAVALARLA İLGİLİ İHTİSASINI YAPMIŞ BİR HUKUKÇU AVUKATLA GÖRÜŞMEMİZ OLDU ANKARA İLİNDE, KABACA BİZLERE ŞİMDİYE KADAR ANLATILAN, TEBLİĞ EDİLEN KONULAR VE EVRAKLARI GÖSTERDİK, KENDİSİ GİBİ BAŞKA AVUKATLARLA GÖRÜŞMEMİZ OLDU DAVANIN 100/100 KAZANILACAĞINI TEMİN EDİP GARANTİ VERMEKTEDİR. KESİNLİKLE BU KONUDA MAĞDUR OLUNDUĞUNU SINAVIN ÜLKE GENELİNDE OLDUĞU İÇİN DANIŞTAYA DİREK AÇILACAĞINI 60 GÜNLÜK SÜRENİN GEÇİLMEMESİ KONUSUNDA TELKİNDE BULUNULMUŞTUR. DEDİĞİM GİBİ İLK ÖNCE BULUNDUĞUNUZ İL, KONTEJAN, KAÇ NETLE ALINMIŞ VE KAÇ NETLE KONTEJANA GİRİLDİĞİNİ MUHAKKAK ANLATINIZ YORUMLARI MUKAYESE ETMEK İÇİN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Toplam 1605 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi