Editörler : crops35
05 Temmuz 2017 12:19

Boğazlıyan zabıta memurluğu yazanlar

Boğazlıyan zabıta memurluğunu yazanlar kaç puanla yazdılar belirteilir mi?

zorko
Aday Memur
05 Temmuz 2017 12:20

Ben 95,47

aslann0606
Aday Memur
05 Temmuz 2017 12:53

97 5.tercih

Koçakere
Yasaklı
05 Temmuz 2017 13:03

Ben 82,41 puan bana hiç gelmez o zaman size hayırlı olsun şimdiden

Kagan999
Aday Memur
05 Temmuz 2017 13:46

95,63 ilk tercih.

Koçakere
Yasaklı
06 Temmuz 2017 11:29

Arkadaşlar 82,41 puanla gelir mi inşallah

Kagan999
Aday Memur
06 Temmuz 2017 12:32

Kardeş iki kişi alıyor zaten, gelmez o puana.

Koçakere, 7 yıl önce

Arkadaşlar 82,41 puanla gelir mi inşallah

Koçakere
Yasaklı
06 Temmuz 2017 12:56

İtfaiyecilik gelir mi inşallah

Kagan999, 7 yıl önce

Kardeş iki kişi alıyor zaten, gelmez o puana.

blackwater04
Kapalı
06 Temmuz 2017 13:11

Merkezi atama ile hiç bir yer gelmez, siz itelesenizde zorlasaniz da gelmez kimse hakkari yüksekova bekcilik dahi olsa 90 alti bir puanli kisiye birakmaz. Size tavsiyem simdiden oturun deli gibi calisin ve 97 98 gibi kesin bir puan alin buradakilerin agzina bakmayin buradakiler sizin agziniza baksin. Sizinle burada alay edilmeye baslanmis hic bir insan kucuk degil buradaki bazi kendini sahsiyet sanan zavallilar insanliklarini memur olacaklarindan aldiklarindan boyle kuculup kibirlenebiliyorlar. Sizin gidin calisin ya da gidin 2 yillik acil tip teknikerligi okuyun okurkende kpss calisin bu 82 puaninizla o zaman atanirsiniz ha ben istemiyorum diyorsaniz en basta yazdiklarin gecerli vasifsiz lise mezunu diplomasi tek basina sadece boyle cok yuksek net bir puan ile isinize yarar

Koçakere, 7 yıl önce

İtfaiyecilik gelir mi inşallah

Kagan999
Aday Memur
06 Temmuz 2017 16:39

Benim arkadaşa yazdığım için dediyseniz alay maksadım yoktu öyle anlaşıldıysam özür dilerim.

blackwater04, 7 yıl önce

Merkezi atama ile hiç bir yer gelmez, siz itelesenizde zorlasaniz da gelmez kimse hakkari yüksekova bekcilik dahi olsa 90 alti bir puanli kisiye birakmaz. Size tavsiyem simdiden oturun deli gibi calisin ve 97 98 gibi kesin bir puan alin buradakilerin agzina bakmayin buradakiler sizin agziniza baksin. Sizinle burada alay edilmeye baslanmis hic bir insan kucuk degil buradaki bazi kendini sahsiyet sanan zavallilar insanliklarini memur olacaklarindan aldiklarindan boyle kuculup kibirlenebiliyorlar. Sizin gidin calisin ya da gidin 2 yillik acil tip teknikerligi okuyun okurkende kpss calisin bu 82 puaninizla o zaman atanirsiniz ha ben istemiyorum diyorsaniz en basta yazdiklarin gecerli vasifsiz lise mezunu diplomasi tek basina sadece boyle cok yuksek net bir puan ile isinize yarar

wessaurtr
Yasaklı
06 Temmuz 2017 16:55

Hiç kimse arkadaşla dalga geçmiyor. Sadece her başlıkta trolluk yapar gibi şablon mesaj yazıyor. "82,41 ile x bölüm gelir mi inşallah" istisnasız her başlığa yazıyor. Editörlerin ilgilenmesi gerek bu durumla.

blackwater04, 7 yıl önce

abdulcanbaz16
Kapalı
06 Temmuz 2017 18:15

Hahahahah, götüm :) Neymiş "insanlığı memur olmaktan almak" beyinsizin yaptığı tanıma gel. Ulan bilmiyorsun tamam da insanları suçlamak çok mu kolay geliyor? Senin bu savunduğu şerefsiz buraya ilk yazdığında bilgisi olan herkes birer kez uzun uzun anlattı "Kardeşim merkeziden olmaz, sen açıktan alımları dene" Sırf ben üç kez, wessaurtr 3 kez yazmıştır. Tam bir aydır her başlık altına bu yavşak aynı yorumu yapıyor, sürekli. Neymiş dalga geçiyormuşuz, siktir git. İnsanlar buraya gelip birbirine yardımcı olmak için, merak ettikleri bir şey varsa sormak için yazıyor. Bunun gibiler de insanların sinirlerini bozmak için sürekli aynı şeyi yazıyor. Senin gibi gerizekalılar da bilip bilmeden gelip bunu savunuyor. Bir tane moderatör de çıkıp ne oluyor demiyor. Salak salak konuşup adamın asabını bozmayın, işinize bakın. Herkes burada insaniyeti bilecek yaşta, kimse de senden öğrenecek değil. Senden çok yardımcı olmaya çalışıyoruz insanlara emin ol. Bu yüzden de durumun ne olduğunu bilip bu trolle dalga geçiyoruz. Ama senin gibi hiçbir şeyden haberi olmayan, kendini bir bok zannedip savunulmaya ihtiyacı olmayan birini sözde savunanlar sayesinde adam egosunu tatmin ediyor.

Dediklerimi anlayamayacak kadar ahmak olmak tam da bunu gerektiriyor.

blackwater04, 7 yıl önce

MersinAdana3301
Kapalı
10 Temmuz 2017 13:36

95,90 puanım 3. tercihim yazdım

abdulcanbaz16
Kapalı
10 Temmuz 2017 13:54

ilk 2 tercihin nedir hocam?

MersinAdana3301, 7 yıl önce

95,90 puanım 3. tercihim yazdım

MersinAdana3301
Kapalı
10 Temmuz 2017 15:59

1 hatay

2 karaman

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

ilk 2 tercihin nedir hocam?

abdulcanbaz16
Kapalı
10 Temmuz 2017 20:48

ilk üç tercihin zor gibi geldi ama, hayırlısı bakalım.

MersinAdana3301, 7 yıl önce

1 hatay

2 karaman

Kagan999
Aday Memur
10 Temmuz 2017 22:47

Abdullah Bey yukarıda kendi tercihlerimi yazdıydım. Puanlarımız yakın sayılır sence nereler gelebilir. Güncel sıralam 89. Bir fikrin var mı? Tercih yapmayacak çok kişi olur mu ki?

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

ilk üç tercihin zor gibi geldi ama, hayırlısı bakalım.

abdulcanbaz16
Kapalı
10 Temmuz 2017 23:45

tahmin yapıyoruz elbette, 95.63 ilk tercih yazmışsınız boğazlıyan için. Ben sakarya zabıta + düzce zabıta ve itfaiye + istanbul kadroları + çorum + boğazlıyan zabıta ve itfaiye + hatay tahsildar + karaman memurluk 7+20+7+1+5+4+2= 46 kadro. Bu 46 kadronun ilk 70-80 ile kapatacağını düşünüyorum. boğazlıyan zabıta yüksek kapatır bence, 96.5-97 falan. itfaiye eri de 96 nın üstü olur gibi. bunlar dışında tercih verdiyseniz şansınız yüksek. tercih yapmayacak kişi sayısı ilk 100 de 15-20 yi geçmez. ancak önemli olan tercih vermesi değil, nereleri vereceği. Adam istanbulu yazar bırakır mesela. Ama atanamaz. Bence ilk yüzden 60 kişi gidecek. tahminim bu yönde.

Kagan999, 7 yıl önce

Abdullah Bey yukarıda kendi tercihlerimi yazdıydım. Puanlarımız yakın sayılır sence nereler gelebilir. Güncel sıralam 89. Bir fikrin var mı? Tercih yapmayacak çok kişi olur mu ki?

14 Temmuz 2017 14:53

ya sizi boğazlarlarsa ??????????*

Recepaliozturk
Aday Memur
14 Temmuz 2017 16:06

Oğlum bak git

birazzzhırs, 7 yıl önce

ya sizi boğazlarlarsa ??????????*

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler