Editörler : supporters.
21 Ocak 2013 11:49

yardımlarınıza ihtiyacım var, lütfen_?

ben ilk defa kpss hazırlanacağım 2010 iktisat mezunuyum, araştırmalrım sonucu bir takım yayınlar da karar kıldım ama deneyimli ve tecrübeli olmadığım için emin değilim.

benim ilk amacım ve hedefim gelir uzman yardımcı.kazanmak

sizden yardım istediğim konu ise bu mesleği kazandırmaya yetecek a grubu yayınları hangileri olur sizce?

benim bulduklarım:

1.mikro= zeynel dinler

2.makro= nurdan aslan

3.muhasebe= ikinci sayfa yayınları(çözümlü)

4.hukuk= murat yayınları

5.maliye= ikinci sayfa yayınları(çözümlü)

sizce hakkıyla çalışmam kaydıyla, bu yayınlar gelir uzaman yardımcılığını kazandırır mı?

teşekkür ederim...

ZyNBD
Kapalı
21 Ocak 2013 11:57

Muhasebe Konu Anlatım için; Ferhat Yıldız veya Orhan Sevilengül
Muhasebe Soru Çözüm için; Ercan Beyazıtlı veya İlhan Kılıç
Hukuk Konu anlaıtım için, İkinsi Sayfa Yayınları İyidir
Hukuk Soru Bankası; İhtiyac Akademiş Soru Bankası, Murat 5300, Themis Hukuk ve Yediiklim Hukuk ayrıca Dönüşüm Hukuk (Murat'ta özgün sorular yok bana göre)
İktisat için Kaynaklar yeterince iyi bence.
Maliye için de; Abuzer Pınar Maliye Politikası ve Mahmut Kalenderoğlu KM,Bütçe, Borçlanma Kitabı bitirilmeli ve ayrıca da iyi bir kpss tüm anlatım kitabı edinilmeli savaş yayınları ya da ikinci sayfa olabilir
EVET bu kaynaklar gelir uzmn. için yeterlidir bence, hatta vergi müf için de yeterli olacaktır. Yeter ki düzenli ve sistemli calısılsın.

economystıc
Kapalı
21 Ocak 2013 12:07

muhasebe için önerdiğiniz kaynaklar yazılı klasik sınavlar içindir kpss ve guy için birz fazla bence agon genel muhasebe ve ferhat yıldız yeterlidir.diğerleri için size katılıyorum umarım arkadaşa yardımcı olabilmişizdir.

ZyNBD, 11 yıl önce

Muhasebe Konu Anlatım için; Ferhat Yıldız veya Orhan Sevilengül
Muhasebe Soru Çözüm için; Ercan Beyazıtlı veya İlhan Kılıç
Hukuk Konu anlaıtım için, İkinsi Sayfa Yayınları İyidir
Hukuk Soru Bankası; İhtiyac Akademiş Soru Bankası, Murat 5300, Themis Hukuk ve Yediiklim Hukuk ayrıca Dönüşüm Hukuk (Murat'ta özgün sorular yok bana göre)
İktisat için Kaynaklar yeterince iyi bence.
Maliye için de; Abuzer Pınar Maliye Politikası ve Mahmut Kalenderoğlu KM,Bütçe, Borçlanma Kitabı bitirilmeli ve ayrıca da iyi bir kpss tüm anlatım kitabı edinilmeli savaş yayınları ya da ikinci sayfa olabilir
EVET bu kaynaklar gelir uzmn. için yeterlidir bence, hatta vergi müf için de yeterli olacaktır. Yeter ki düzenli ve sistemli calısılsın.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi