Editörler : F16 Gökçen

minerva37
Aday Memur
02 Ekim 2020 00:04

Size geldi mi mail, bana tarih atanmış randevu geldi yeni

mscı, 4 yıl önce

randevu almak için mail gelmeyen var mı

mscı
Kapalı
02 Ekim 2020 10:19

evet dün geldi randevuyu aldım

minerva37, 4 yıl önce

Size geldi mi mail, bana tarih atanmış randevu geldi yeni

02 Ekim 2020 18:05

Merhaba arkadaşlar. Speaking test hakkında bir bilgisi ya da tahmini olan var mı?

mscı
Kapalı
03 Ekim 2020 10:38

ik mülakatı nasıl bilgi verebilir misiniz?

kctskne
Aday Memur
03 Ekim 2020 21:25

İK mülakatından sonra herhangi bir bilgilendirme alan var mı?

mscı
Kapalı
04 Ekim 2020 18:17

arkadaşlar görüşmeyi skype üzerinden mi yaptınız yoksa whatsapp web mi? telefonumun kamerası bozuk ona göre ayarlama yapacam

yeniüye8
Aday Memur
04 Ekim 2020 18:22

whatsapp üzerinden yaptık

mscı, 4 yıl önce

arkadaşlar görüşmeyi skype üzerinden mi yaptınız yoksa whatsapp web mi? telefonumun kamerası bozuk ona göre ayarlama yapacam

yeniüye8
Aday Memur
04 Ekim 2020 18:24

hayır almadım henüz. mülakatın sonunda, bunun sonrasında envanter testi gönderileceği fakat ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi. toplu atılıyormuş sanırım

kctskne, 4 yıl önce
İK mülakatından sonra herhangi bir bilgilendirme alan var mı?
06 Ekim 2020 16:40

Arkadaşlar bölümler genel olarak ne?

yeniüye8
Aday Memur
09 Ekim 2020 10:25

arkadaşlar ik mülakatı sonrası envanter testi alan veya daha ileri aşamaya geçen biri oldu mu?

mscı
Kapalı
09 Ekim 2020 11:56

2-3 hafta içerisinde açıklanacakmış daha erken

yeniüye8, 4 yıl önce

arkadaşlar ik mülakatı sonrası envanter testi alan veya daha ileri aşamaya geçen biri oldu mu?

14 Ekim 2020 15:17

İk mülakatıyla alakalı olumlu veya olumsuz bir dönüş alan var mı?

yeniüye8
Aday Memur
15 Ekim 2020 11:37

ik mülakatı sonrasında sadece bugün bir envanter ve yetenek testi geldi. yetenek testini en başta yapmıştık zaten. bir karışıklık var sanırım. daha önce teste katılan var mı? genel yetenek tekrardan mı çözücez

Yeniüye14, 4 yıl önce

İk mülakatıyla alakalı olumlu veya olumsuz bir dönüş alan var mı?

Elfshn12
Aday Memur
15 Ekim 2020 13:12

Arkadaşlar Yapı Kredi bankasinda çalışmış veya calisan tanıdığı olan varsa gişe yetkisili maaş bilgisi yan haklar hakkında bilgilendirirse çok sevinirim. Buraya yazıyorum kusura bakmayın

kctskne
Aday Memur
15 Ekim 2020 14:28

Mülakatta bahsedilen mülakat olumlu olursa gönderilecek olan genel yetenek ve kişilik envanteri testi geldi bugün. İlk çözülen genel yetenek testinden tamamen farklı yoğun mantık soruları vardı 45 tane, burada problem sürenin yetmemesi ki mülakatta da süre sıkıntısı yaşanacağını belirtmişti İK. Kişilik envanteri de 483 sorudan oluşuyor tamamen kişisel özellikleri ölçmeye yönelik.

yeniüye8
Aday Memur
15 Ekim 2020 15:15

teşekkürler cevabınız için. genel yetenek olduk diye tekrar olacağımızı bilmiyordum. ilkinde de süre sıkıntılıydı bende zaten. bakalım herkese başarılar

kctskne, 4 yıl önce
Mülakatta bahsedilen mülakat olumlu olursa gönderilecek olan genel yetenek ve kişilik envanteri testi geldi bugün. İlk çözülen genel yetenek testinden tamamen farklı yoğun mantık soruları vardı 45 tane, burada problem sürenin yetmemesi ki mülakatta da süre sıkıntısı yaşanacağını belirtmişti İK. Kişilik envanteri de 483 sorudan oluşuyor tamamen kişisel özellikleri ölçmeye yönelik.

mscı
Kapalı
15 Ekim 2020 21:00

ik mülakatında bana genel yetenek testi falan gelecek denmedi hiç bahsi geçmedi henüz gelen bir şey de yok.

ucguvercin
Aday Memur
16 Ekim 2020 13:19

Bana da genel yetenek testi ve kişilik envanteri dün ulaştı. Maildeki linkte 19 Ekim 23.59'a kadar aktif olacağı yazıyor fakat sms ile en geç iki iş günü içinde tamamlanması gerektiği söylenmiş. Heyecanla süreci takipteyiz. Hakkımızda hayırlısı olsun

16 Ekim 2020 17:42

Arkadaşlar genel yetenek sınavınız nasıldı. Bana çok kafa karıştırıcı geldi ve zamanı yetiştiremedim

kctskne
Aday Memur
21 Ekim 2020 20:11

Bana bugün bir mesaj geldi vakıf katılımdan, maille gelen genel yetenek ve kişilik envanteri sınavını tamamlamadıysanız bu akşama kadar tamamlayın diye. Halbuki benim tamamlama sürem 19u geceye kadardı. İlginç. Başka gelişme olan var mı aramızda?
Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi