Editörler : crops35
05 Eylül 2010 15:52

3. Key ödemelerinde listede ismin çıkmayanlar dilekçe yazabilirsiniz

Değerli arkadaşalr benimde 3.key ödemem listede çıkamamıştı.

SGK ya ve BİMERE BİLGİ EDİNMEDEN DİLEKÇE YAZDIM gelen cevap aşağıdaki gibi

SGK ın cevabı:

T.C. kimlik numaranızın Kurumumuzun Tescil bilgilerinde kayıtlı olmaması nedeniyle daha önceki yardım tutarlarını alamadığınız, ancak bugün itibariyle T.C. kimlik numaranızın Kurumumuzun Tescil bilgilerinde yer aldığı ve güncellendiği anlaşılmıştır. Buna göre, adınıza yapılan söz konusu yardım tutarlarınızı T.C. kimlik numarası ile birlikte Emlak Bankasına yeniden bildirilecektir.

5664 sayılı Kanun uyarınca Emlak Bankasına bildirilen düzeltme kayıtları üçer aylık dönemler halinde ilan edileceğinden, adınıza yapılan yardım tutarını 22/8/2010 tarihinden sonra ilan edilecek olan listelerden takip etmeniz gerekmektedir.

BİMER den gelen cevap:

Başvuru Hareket(ler)i

Başvuru Türü Gönderen Kurum Gönderme Tarihi Alan Kurum

Dilekçe Hakkı BİMER 27.08.2010 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

Dilekçe Hakkı ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 27.08.2010 İSTANBUL VALİLİĞİ

Dilekçe Hakkı İSTANBUL VALİLİĞİ 27.08.2010 İSTANBUL ÇALIŞMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Yapılan İşlem(ler)

İşlem Yapan Kurum Yapılan İşlem İşlem Tarihi

İSTANBUL ÇALIŞMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Gereği Yapıldı 01.09.2010

atakoypcm
Kapalı
06 Eylül 2010 12:29

sayın tuncay ülker size birşey sormak istiyorum bu key kesintileri yapıldığında siz sözleşmeli yada devlet memuru olarakmı çalışıyordunuz çünki benim bildiğim sözleşmelilerden key kesintisi yapımamıştı listede benimde adım olmadığı için araştırmalarım sonucu key kesintisinin sözleşmelilerden kesilmediği yönünde bilgiler vardı bu nedenle soruyorum teşekkürler

tuncay ülker
Şube Müdürü
06 Eylül 2010 13:11

Merhaba atakoypcm ben o dömlerde ssk işçi olarak çalışıyordum işçilerden key kesintisi yapılmıştı.

Sizin söylediğiniz gibi o dönemlerde sözleşmelilerden key kesintisi yapımamıştı.

atakoypcm
Kapalı
07 Eylül 2010 18:50

beni teyit ettiğiniz için teşekkürler arkadaşım bende sözleşmelilerden kesilmediğini biliyordum bir hataya düşmeyelim dedim tekrar teşekkürler inşallah sende keyini alırsın

tuncay ülker
Şube Müdürü
08 Eylül 2010 20:00

ben teşekkür ederim atakoypcm kardeş Selamlar

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi