Editörler : Pangaea
26 Kasım 2020 19:42

Lise matematik öabt

Lise matematik öabt için kaynak tavsiye eder misiniz.

27 Kasım 2020 17:01

Açıkçası ben 2 senedir hazırlanıyorum ve bulduğum her kaynağı çözmeye çalıştım. Yani konu matematik olunca ne kadar çok soru tarzı görsem o kadar iyi diye düşünüyo insan. Pegemin konu anlatım setini yargının liderin soru bankalarını çözdüm. Yedi iklim konu anlatım setini vermişti dershane ama pek sevemedim. Her yayının denemesini aldım nerdeyse. Bide benim hocam da soyut cebir istatistik ve lineer cebir anlatan bi hoca var onun video ders kitabını aldım bence güzel sorular var içinde. Ama en önemlisi çıkmış soruları defalarca çözdüm.

sdsss
Daire Başkanı
28 Kasım 2020 17:31

Teşekkürler soru bankası hepsi çözülürde ben konu anlatımı olarak pegem ve benim hocam degter notları arasında kaldım hangisi daha iyi veya başka konu anlatımı olarak öneriniz var mı ?

mat.sevdalisi, 3 yıl önce

Açıkçası ben 2 senedir hazırlanıyorum ve bulduğum her kaynağı çözmeye çalıştım. Yani konu matematik olunca ne kadar çok soru tarzı görsem o kadar iyi diye düşünüyo insan. Pegemin konu anlatım setini yargının liderin soru bankalarını çözdüm. Yedi iklim konu anlatım setini vermişti dershane ama pek sevemedim. Her yayının denemesini aldım nerdeyse. Bide benim hocam da soyut cebir istatistik ve lineer cebir anlatan bi hoca var onun video ders kitabını aldım bence güzel sorular var içinde. Ama en önemlisi çıkmış soruları defalarca çözdüm.

28 Kasım 2020 18:32

Ben dershaneye gittiğim için çok fazla konu anlatım seti almadım. Benim hocamın da sadece soyut cebir istatistik lineer cebir kitabını aldım bence güzel.

sdsss, 3 yıl önce

Teşekkürler soru bankası hepsi çözülürde ben konu anlatımı olarak pegem ve benim hocam degter notları arasında kaldım hangisi daha iyi veya başka konu anlatımı olarak öneriniz var mı ?

28 Kasım 2020 18:35

Pegem ve benim hocam kıyaslandığında ben pegem derim

sdsss, 3 yıl önce

sdsss
Daire Başkanı
28 Kasım 2020 20:46

Dershanesiz evde hazırlanmak için bende pegem düşünmüştüm. Teşekkürler tekrardan

mat.sevdalisi, 3 yıl önce

Pegem ve benim hocam kıyaslandığında ben pegem derim

sdsss
Daire Başkanı
07 Aralık 2020 17:34

Lider yayınları konu anlatımı için nasıl bilgisi olan var mı ?

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi