Editörler : alex 10

foreverGS1905
Kapalı
25 Mart 2020 16:11

Fenerbahçe SK , bir futbolcusunda ve sağlık çalışanında covid19'un pozitif çıktığını açıkladı. Futbolcumuz ve sağlık çalışanımıza geçmiş olsun diyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz.

Bu durumda Konyaspor - Fenerbahçe maçı için de aynı prosedür uygulanacak mı?

foreverGS1905
Kapalı
25 Mart 2020 16:16

Bu iki durum da bugün pozitif çıktığı için covid19'un kuluçka süresi de 14güne kadar olduğu için bu kişiler virüsü 11-25 mart arasında kapmış olabilir. Sürecin yine seyircisiz maçlar zamanında olma olasılığı var..

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
25 Mart 2020 19:09

Felaket tellallığı yapmayın artık kaos dan beslenmeyin artık ortam gergin daha fazla germeyin lütfen

foreverGS1905
Kapalı
25 Mart 2020 21:48

Aynen , herkes sağlığına kavuşsun da varsın futbol olmasın, varsın kim isterse o şampiyon olsun, bu virüs bizlere en önemli şeyin sağlığımız olduğunu gösterdi..

foreverGS1905
Kapalı
25 Mart 2020 21:59

Neyse noktayı şöyle koyalım: liglerde son oynanan seyircisiz maçların olduğu hafta bir hata kararı olmuş olabilir veya doğru karar da olabilir ancak bu seyircisiz maç haftaları uzatılmayıp ligler ertelenerek hatalı karar en az zararla giderilmiştir. Hepimiz insanız hatalı kararlar verebiliriz önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır. İnşallah bu virüsü yeneceğiz ve yendikten sonra herkes bu durumdan üzerine düşen dersleri çıkaracak (ben kendim için de söylüyorum) ve yeni bir beyaz sayfa , yeni bir Dünya bizi bekleyecektir. Tüm temennimiz bu yönde.. Kaos, kavga gürültü yerine birlik olma vaktidir. Bu bağlamda ben de kendi üzerime düşen dersleri çıkarmaya hazırım, umarım hepimiz de duruma böyle bakarız.. Allah hepimizi bu virüs belasından korusun ve tez zamanda kurtarsın..

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
25 Mart 2020 22:12

Galatasaray camiası Beşiktaş maçından sonra Fatih Terim'in vürüs kaptığını ima ederek TFF ve Devlete yükleniyor..

Ya bir kişi de çıkıp demiyor ki;

- Beşiktaş'ın hocasında varmı virüs yok!

- Beşiktaşlı oyuncularda var mı virüs yok!

- Galatasaraylı oyuncularda var mı oda yok!

Kimde var bu virüs ve ne zaman ortaya çıktı. Maçtan 8 gün sonra bu

virüs Abdulrahim Albayrak ve Terim'de çıkıyor. Ancak Galatasaray camiası

sürekli Devleti ve TFF'yi suçluyor. Herkes temiz çıkarken Abdulrahim

Albayrak ve Farih Terim'de size de tuhaf gelmiyor mu?

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
25 Mart 2020 23:18

Bana hiçbirşey tuhaf gelmiyor Sağlık söz konusu ise isim telaffuz etmek bile doğru değil renk ne olursa olsun İnşAllah tez vakit sağlığına kavuşur Fatih Terim de Abdürrahim Albayrak da bizim basketbol ve futbol da miha zajch sanırım, tez vakitte bu beladan Alahım esirgesin hepinizi eleştiri yapmak için hiç doğru zaman değil bu konunun tartışması dahi olmaz olmamalı

foreverGS1905
Kapalı
25 Mart 2020 23:22

Hocam tüm camiaya bunu söyleyemezsin, meselâ ben burada bizzat yazdım Abdurrahim Albayrakla alakalı olabilir dedim. Yukarki mesajlarıma bakıp görebilirsin. Ancak ondan da olmayabilir, sadece varsayım, kesinlik olamaz zaten..

UNusUAL.PyScHO, 4 yıl önce

Galatasaray camiası Beşiktaş maçından sonra Fatih Terim'in vürüs kaptığını ima ederek TFF ve Devlete yükleniyor..

Ya bir kişi de çıkıp demiyor ki;

- Beşiktaş'ın hocasında varmı virüs yok!

- Beşiktaşlı oyuncularda var mı virüs yok!

- Galatasaraylı oyuncularda var mı oda yok!

Kimde var bu virüs ve ne zaman ortaya çıktı. Maçtan 8 gün sonra bu

virüs Abdulrahim Albayrak ve Terim'de çıkıyor. Ancak Galatasaray camiası

sürekli Devleti ve TFF'yi suçluyor. Herkes temiz çıkarken Abdulrahim

Albayrak ve Farih Terim'de size de tuhaf gelmiyor mu?

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
26 Mart 2020 00:01

Abdürrahim in eşi italyadan geliyo abdürrahime bulaştırıyo oda kalkıyo fatihe bulaştırıyo ..

şimdi sorun şu ;

yurt dışından gelen insanlara uygulanan vatandaşlara uygulanan karantina abdürrahimin eşine neden uygulanmıyor ?

yada abdürrahimin eşi neden karantinada kalmıyoda millete bulaştırıyo ?

bu yaptıklarının hesabı sorulacak mı ?

foreverGS1905, 4 yıl önce

Hocam tüm camiaya bunu söyleyemezsin, meselâ ben burada bizzat yazdım Abdurrahim Albayrakla alakalı olabilir dedim. Yukarki mesajlarıma bakıp görebilirsin. Ancak ondan da olmayabilir, sadece varsayım, kesinlik olamaz zaten..

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
26 Mart 2020 00:06

kıvıranlarda bugün!!!

Mustafa cengiz ; Birileri çıkıp maçlar iptal olsun, seyircisiz oynansın

diyor. Birşey olmaz. Hiçbir sorun yok.Araya ateş düşürmeye çalışanlara,

provokatörlere karşı uyanık olalım.

12 Mart 2020

Mustafa Cengiz ; Maçlar oynanmasın diye yalvardım ...

25 Mart 2020

3 puan için atmadığınız takla, şampiyonluk için yapmadığınız tiyatro kalmadı beee yazık!!!!!!

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 09:38

Abdurrahim Albayrak Fatih Terim'e bulaştırdı diye tahmin ediyorum. İkisine de geçmiş olsun.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
27 Mart 2020 20:36

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Fatih Terim'e inanmadığını açıklayarak koronavirüs teşhisi konulduğuna dair belge istedi..

borancan33
Aday Memur
29 Mart 2020 09:31

GöZünüzü kin bürümüş böyle bir durumda bile futbolu öne çıkaracak

UNusUAL.PyScHO, 4 yıl önce

gs başkanı mustafa cengiz;

Birileri çıkıp maç iptal olsun, seyircisiz oynansın diyor.BİRŞEY OLMAZ.hiç birşey olmaz.araya ateş düşürmeye çalışanlara,provokatörlere karşı uyanık olalım ..

bjk maçından hemen önceki açıklamaları, onun için kimseyi suçlamaya hakkınız yok 3 puan için yapmadığınız omurgasızlık kalmadı önce aynaya bakın sonra millete çemkirin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ErkinCankut876
Aday Memur
29 Mart 2020 17:41

acil şifalar dileriz....

UNusAL.PscHO
Yasaklı
30 Mart 2020 15:26

biz çıkarmıyoruz yawww çıkarıp, ağlayıp, acıtasyon yapanları deşifre ediyoruz sen çok yanlış geldin müdür!..

borancan33, 4 yıl önce

GöZünüzü kin bürümüş böyle bir durumda bile futbolu öne çıkaracak

UNusAL.PscHO
Yasaklı
30 Mart 2020 18:23

Ne demisti Hincal Uluc : Fenerbahce?nin otobus kursunlanmasi

saibelidir. Kim bilir belki de Aziz Yildirim yapmistir nerden bilecem

be;

Bizde sorariz: Fatih Terim coronaviruse yakalandiysa nasil 7

gunde taburcu oldu? Nerden bilecez biz belkide kendisi magdur edebiyati

yapti!

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
30 Mart 2020 21:59

Haklısın vesselam

UNusAL.PscHO, 4 yıl önce

Ne demisti Hincal Uluc : Fenerbahce?nin otobus kursunlanmasi

saibelidir. Kim bilir belki de Aziz Yildirim yapmistir nerden bilecem

be;

Bizde sorariz: Fatih Terim coronaviruse yakalandiysa nasil 7

gunde taburcu oldu? Nerden bilecez biz belkide kendisi magdur edebiyati

yapti!

kurttotemi
Şube Müdürü
02 Nisan 2020 09:10

30 yaşında hiçbir sağlık sorunu olmayan Kevin Durant 2 haftadan fazla yoğun bakımda

67 yaşında fatih terim 4 günde covid19 yendi gs arkadaşlarım bile bu işte bir iş var diyorlar

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
02 Nisan 2020 09:53

bu kararları veren Gs Klübü ile ilintili mason locaları vardır bir oyunları

kurttotemi, 4 yıl önce

30 yaşında hiçbir sağlık sorunu olmayan Kevin Durant 2 haftadan fazla yoğun bakımda

67 yaşında fatih terim 4 günde covid19 yendi gs arkadaşlarım bile bu işte bir iş var diyorlar

kurttotemi
Şube Müdürü
02 Nisan 2020 10:40

Mehmet Ali Yılmaz doktor raporlarını istedikten 1 gün sonra taburcu oldular , Mehmet Ali Yılmaz da karantina altına alınmış o da ayrı mesele de

Nba yıldızları yoğun bakımda kalıyor , ihtiyar delikanlılar covid19 u rekor sürede yendiler , 6 haftalık bebek öldü abd de covid19 dan 4 günde iyileştiler diyecek birşey bulamıyorum

g.a.k.k.o.s, 4 yıl önce

bu kararları veren Gs Klübü ile ilintili mason locaları vardır bir oyunları

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi