Editörler : Pangaea
10 Temmuz 2019 23:12

Şanlıurfa merkez ve ilçeler hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak şanlıurfa haliliye,karaköprü,siverek,birecik,viranşehir hakkında bilgi verir misiniz?

TonySopranos
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:50

Şanlıurfa nın 3 merkez ilçesi var.Bunlardan en iyisi modernlik ve insanlık bakımından Karaköprüdür.Dahasonra gerçek merkezi denen Haliliye gelir en son da illa merkezde kalıp okula gider gelirim diyeceğin başka işinin pek düşmeyeceği(gezmek dışında) Eyyübiye gelir.Sıralaman bu şekilde olmalı hizmet puanları aynı 3ünün de.İmkanlar bakımından çok fark yok bana kalırsa hem Karaköprü de hem de şu anda Haliliye deoturuyorum.Kiralar iyi bir ev için Haliliye de 1000 ve üstünde.Karaköprü de daha aşağıya da bulabilirsin.Başka il tercihin varsa aklında bana kalırsa oraya git.Çok sıcak be hacı dayanılmaz şekilde

mrt-brs
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:34

Bana sorarsanız eğer sıralamanız iyiyse buraya gelmeyin. 1 yıldır burada görev yapıyorum birçok sıkıntı yaşadım özellikle ev konusunda. Adamlar depozito diye senet imzalatıyor ve tehdit ile o parayı almak için her türlü pisliği yapıyolar. Memur= yolunacak kaz mantığı burada. Yinede siz bilirsiniz hakkınızda hayırlısı

quneshlee
Memur
11 Temmuz 2019 21:07

yorumlarınız için teşekkür ederim hocam. il merkezinden çok aklımda birecik ve siverek var. sıcağı sever, soğuktan hoşlanmam :). birecik nasıldır ?

TonySopranos, 5 yıl önce

Şanlıurfa nın 3 merkez ilçesi var.Bunlardan en iyisi modernlik ve insanlık bakımından Karaköprüdür.Dahasonra gerçek merkezi denen Haliliye gelir en son da illa merkezde kalıp okula gider gelirim diyeceğin başka işinin pek düşmeyeceği(gezmek dışında) Eyyübiye gelir.Sıralaman bu şekilde olmalı hizmet puanları aynı 3ünün de.İmkanlar bakımından çok fark yok bana kalırsa hem Karaköprü de hem de şu anda Haliliye deoturuyorum.Kiralar iyi bir ev için Haliliye de 1000 ve üstünde.Karaköprü de daha aşağıya da bulabilirsin.Başka il tercihin varsa aklında bana kalırsa oraya git.Çok sıcak be hacı dayanılmaz şekilde

quneshlee
Memur
11 Temmuz 2019 21:08

ilçe olarak nerede görev yapıyorsunuz hocam ?

mrt-brs, 5 yıl önce

Bana sorarsanız eğer sıralamanız iyiyse buraya gelmeyin. 1 yıldır burada görev yapıyorum birçok sıkıntı yaşadım özellikle ev konusunda. Adamlar depozito diye senet imzalatıyor ve tehdit ile o parayı almak için her türlü pisliği yapıyolar. Memur= yolunacak kaz mantığı burada. Yinede siz bilirsiniz hakkınızda hayırlısı

TonySopranos
Aday Memur
11 Temmuz 2019 22:42

Birecik i çok bilmiyorum hocam küçük bir yer Antep edaha yakın.Siverek i yazmanızı çok önermem duyduğum kadarıyla pek tercih edilecek bir yer değil.İkisi arasında Birecik derdim ama merkezde olmak herşeyerağmen iyi ya benim açımdan

quneshlee
Memur
11 Temmuz 2019 22:46

anladım, teşekkür ederim tekrardan. sıralamam ilk 140 içinde biraz daha merkezi araştırayım hocam. bilgilerinize, yorumlara açığım.

TonySopranos, 5 yıl önce

Birecik i çok bilmiyorum hocam küçük bir yer Antep edaha yakın.Siverek i yazmanızı çok önermem duyduğum kadarıyla pek tercih edilecek bir yer değil.İkisi arasında Birecik derdim ama merkezde olmak herşeyerağmen iyi ya benim açımdan

quneshlee
Memur
12 Temmuz 2019 22:34

güncel

ibrahim6321
Aday Memur
14 Temmuz 2019 23:50

Birecik benim memleketim. Güzel yerdir öneririm hocam

siverekli.turkceci
Aday Memur
15 Temmuz 2019 14:49

Siverek hakkında yanlış duyumlarda bulunmuşsunuz sayın hocam. Bu bölgede bir memurun yaşayabileceği en güzel ilçelerden biridir Siverek. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
TonySopranos, 5 yıl önce

mrt-brs
Aday Memur
16 Temmuz 2019 08:52

Merkez

quneshlee, 5 yıl önce

ilçe olarak nerede görev yapıyorsunuz hocam ?

112açm
Aday Memur
16 Temmuz 2019 09:02

Hocam bende Viranşehir deyim Suruç ve Viranşehir seenekleriniz arasınd olmasın Siverek ve Ceylanpınar'da da yaşadım siverek elit de yaşanılır ama Ceylanpınar'da pek iç açıcı değil

neolacakbuhalim
Aday Memur
16 Temmuz 2019 12:05

Hocam Urfa o bölgede genel anlamda atanabilecegin en iyi yerlerden biridir. İlçelerini çok bilmiyorum ama ben merkezde rahatım. İnsanlar iyi ve sıcakkanlı. Öğretmeni el üstünde tutuyorlar. Yardımsever insanlar fazla. Tabi bu biraz onlara yaklasimınızla da ilgili bir durum.

quneshlee
Memur
16 Temmuz 2019 22:03

teşekkür ederim hocam. sırasıyla haliliye, birecik ve siverek ilçelerini yazmayı düşünüyorum.

112açm, 5 yıl önce

Hocam bende Viranşehir deyim Suruç ve Viranşehir seenekleriniz arasınd olmasın Siverek ve Ceylanpınar'da da yaşadım siverek elit de yaşanılır ama Ceylanpınar'da pek iç açıcı değil

quneshlee
Memur
16 Temmuz 2019 22:04

herkes olumlu yorum yapıyor hocam, içim kaynadı benimde :)

ibrahim6321, 5 yıl önce

Birecik benim memleketim. Güzel yerdir öneririm hocam

quneshlee
Memur
16 Temmuz 2019 22:08

Öğretmeni el üstünde tutuyorlar.

bu söylemi birkaç kişiden daha duydum hocam. bu dönemde başlı başına tercih sebebi. inşallah hayırlısı olur hakkımızda. teşekkür ederim hocam yorumların için.

neolacakbuhalim, 5 yıl önce

Hocam Urfa o bölgede genel anlamda atanabilecegin en iyi yerlerden biridir. İlçelerini çok bilmiyorum ama ben merkezde rahatım. İnsanlar iyi ve sıcakkanlı. Öğretmeni el üstünde tutuyorlar. Yardımsever insanlar fazla. Tabi bu biraz onlara yaklasimınızla da ilgili bir durum.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi