Editörler : swat3410E.Kayı Han
17 Ocak 2022 21:54

Pomem parkur güncellenir mi

Artık her başvuran aday çağrılmayacağı için, jandarma parkuru veyahut eski parkura dönme ihtimalleri var mıdır. Sonuçta bu parkur zorlayıcı elenme çok. Yorumlarınızı alalım.

messi4554
Aday Memur
17 Ocak 2022 21:59

pek sanmıyorum yani belki lastik azalır

Aghyt
Aday Memur
17 Ocak 2022 22:08

Bence aynı kalır çalışan için gerçekten zor bir parkur değil ideal.

grandemocha
Aday Memur
17 Ocak 2022 22:09

Ben değişiklik bekliyorum ya lastik 6 olacak ya da sağlık topu 1 metre azalacak. İzleyin görün izlemesi bedava senatör sinema. Adam kalmaz sözlüye böyle. Geçen yıl 300binden fazla başvuru vardı

grandemocha
Aday Memur
17 Ocak 2022 22:10

İsimden dolayı bütün milleti izledim sona kaldım 27. Dönemde çatttır çattır milletin elenişini izlettiler bana. Açık söyleyim 10kişiden 7si elendi güncel parkurda

Theyldz
Aday Memur
17 Ocak 2022 22:15

Parkur eski haline dönüp sözlüye daha çok aday kalması sağlanıp öyle bir değerlendirme yapılacağını tahmin ediyorum. 10 kişiden 6sının elendiği bir parkur.

Ön sağlık , parkur derken sözlüye kaç kişi kalacak

wlfhw
Aday Memur
17 Ocak 2022 22:31

Parkur zor arkadaşlar. Geçen yıl kaç kişi sakatlandı gittiğim kursta. Başka kurslardan da benzer haberler duydum. Bir arkadaşımın kursta 4.ayında üst bacak kası yırtıldı. Hiç giremedi sınava. Girebilse 2.kez girecekti. Sınav ne zaman belli olmadığı için hep çok yoğun bir tempoda ilerleniyor. Kaslar da kaldıramıyor bu durumu haliyle. Keşke saniyeyi biraz artırsalar ama ben de parkurun hiç değişmeyeceğini düşünüyorum.

Theyldz
Aday Memur
18 Ocak 2022 02:24

İnşallah saniye bile min 50 olsa yeterli

wlfhw, 2 yıl önce

Parkur zor arkadaşlar. Geçen yıl kaç kişi sakatlandı gittiğim kursta. Başka kurslardan da benzer haberler duydum. Bir arkadaşımın kursta 4.ayında üst bacak kası yırtıldı. Hiç giremedi sınava. Girebilse 2.kez girecekti. Sınav ne zaman belli olmadığı için hep çok yoğun bir tempoda ilerleniyor. Kaslar da kaldıramıyor bu durumu haliyle. Keşke saniyeyi biraz artırsalar ama ben de parkurun hiç değişmeyeceğini düşünüyorum.

Theyldz
Aday Memur
31 Ocak 2022 02:16

Duyum var mı

furkan2306
Memur
31 Ocak 2022 08:53

Jandarma, pmyo ve asem parkuru zaten hepsi aynı pomemin değişmez zaten amaç aday elemek çok yüksek ihtimalle aynı kalacaktır.

Turjela
Şef
31 Ocak 2022 16:20

Kardeşim önceki konuda bahsettiğin akademisyene sordun mu ? Onun parkur hakkında herhangi bir bilgisi var mı yok mu diye

Theyldz, 2 yıl önce

Duyum var mı

Coflaz01
Memur
31 Ocak 2022 17:18

Ben sordum dönüş yapmadı bro

Turjela, 2 yıl önce

Kardeşim önceki konuda bahsettiğin akademisyene sordun mu ? Onun parkur hakkında herhangi bir bilgisi var mı yok mu diye

Theyldz
Aday Memur
31 Ocak 2022 19:10

Sadece 7-25 şubat ön sağlık spor olacak dedi parkur hakkın da cevap gelirse bilgilendirelim

Turjela, 2 yıl önce

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi