Editörler : crops35
25 Temmuz 2017 01:19

Hagb

Hagb alip sağlık bakanlıgına atanan oldumu yada herhangi bir kuruma ?

flexinn
Şube Müdürü
25 Temmuz 2017 01:44

Gida tarima atanan arkadasim var .arkadaslar hagb kuruma atanmaniza engel degildir cunku hagb hicbir hukum ifade etmez hakkinizda aciklamis bir karar yoktur.

25 Temmuz 2017 19:23

peki aradasn sucunu biliyo msnz

flexinn, 7 yıl önce

Gida tarima atanan arkadasim var .arkadaslar hagb kuruma atanmaniza engel degildir cunku hagb hicbir hukum ifade etmez hakkinizda aciklamis bir karar yoktur.

flexinn
Şube Müdürü
26 Temmuz 2017 13:46

Hakaret Polise mukamevet

nirvanaçoçuk, 7 yıl önce

peki aradasn sucunu biliyo msnz

26 Temmuz 2017 19:08

hocam benimde var.ama 1 yildan fazla gagb sotun olur mu sizce

flexinn, 7 yıl önce

Hakaret Polise mukamevet

flexinn
Şube Müdürü
26 Temmuz 2017 23:16

Sorun olmaz 3aya verilen hagb ile 1.5 yila verilen hagbnin bi farki yok.ikisi de hagb

nirvanaçoçuk, 7 yıl önce

hocam benimde var.ama 1 yildan fazla gagb sotun olur mu sizce

enis0472
Aday Memur
27 Temmuz 2017 00:26

Peki atanan arkadasıniz merkezi alımla mı atandı yoksa mülakatla mı?

flexinn, 7 yıl önce

flexinn
Şube Müdürü
27 Temmuz 2017 00:50

Merkezi alimla

enis0472, 7 yıl önce

Peki atanan arkadasıniz merkezi alımla mı atandı yoksa mülakatla mı?

keremkç
Aday Memur
27 Temmuz 2017 10:45

Bende sağlik bakanligina atandım merkezi alimla sizce sorun olurmu

flexinn, 7 yıl önce

Merkezi alimla

flexinn
Şube Müdürü
27 Temmuz 2017 13:35

bi sıkıntı olmaz.atamanız yapıldığında buraya yazarsanız sevinirim.arkadaşlar da görmüş olur engel olmadığını.

keremkç, 7 yıl önce

Bende sağlik bakanligina atandım merkezi alimla sizce sorun olurmu

kpnr
Aday Memur
27 Temmuz 2017 17:08

''HAKKINIZDA VERİLMİŞ BULUNAN MAHKUMİYET HÜKMÜ VEYA HALEN DEVAM EDEN CEZA DAVASI BULUNUP BULUNMADIĞI'' sorusuna HAGB durumunda var mı yoksa yok mu cevabını vereceğiz. Lütfen bir bilen cevaplar mı.

flexinn
Şube Müdürü
27 Temmuz 2017 18:18

Sadece hagbniz varsa yok diyeceksiniz.hagb bir mahkumiyet degildir.hukum bile degildir

kpnr, 7 yıl önce

''HAKKINIZDA VERİLMİŞ BULUNAN MAHKUMİYET HÜKMÜ VEYA HALEN DEVAM EDEN CEZA DAVASI BULUNUP BULUNMADIĞI'' sorusuna HAGB durumunda var mı yoksa yok mu cevabını vereceğiz. Lütfen bir bilen cevaplar mı.

kpnr
Aday Memur
27 Temmuz 2017 21:25

Cevabınız için teşekkür ederim. Yanlış beyanda bulmak istemediğim için bunu öğrenmek istemiştim.

flexinn, 7 yıl önce

Sadece hagbniz varsa yok diyeceksiniz.hagb bir mahkumiyet degildir.hukum bile degildir

06 Ağustos 2017 18:39

hocam kisi tek olayda 2 suc islesin

1.suctan 8 ay 2. suctan 10 ay cez alsin.bu durumda bu kisi

kasten islenen bir suctan bir yil maddesini ihlal eder mi(hagb olmasin)

flexinn, 7 yıl önce

Doktorreşat
Aday Memur
24 Eylül 2017 12:32

Hagb bir hüküm degildir danıştayın ve anayasa mah bununla ilgili mevzuatı vardır Hagb sıcıle yada arşive işlemez sadece hakım ve savcıların gorebılecegı bır arsıve kaldırılır

Akpb16
Aday Memur
13 Haziran 2018 08:57

Arkadaşlar ben 10 sene önce adli para cezasi almıştım bu arşivden de silinmiş şimdi hakkınızda daha önce verilmiş mahkumiyet kararına evet mi demeliyim yoksa hayır mı?cvplayan arkadaş olursa sevinirim..Hayırlı sabahlar

Şeyda3452
Aday Memur
20 Haziran 2018 10:45

Atamanız oldu mu?

Şeyda3452
Aday Memur
09 Ocak 2019 04:22

?????? Memur musunuz suan

Akpb16, 6 yıl önce

Arkadaşlar ben 10 sene önce adli para cezasi almıştım bu arşivden de silinmiş şimdi hakkınızda daha önce verilmiş mahkumiyet kararına evet mi demeliyim yoksa hayır mı?cvplayan arkadaş olursa sevinirim..Hayırlı sabahlar

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi