Editörler : crops35

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 11:11

Hepsi ilk okul mezunu değil kpss puanı yüksek olanlarda var diyorsun. O halde eğitim durumu ve kpss puanina göre kadroya alınsalardı. Ama yemedi dimi.onlar yıllarca asgari ücretle çalıştı dedin. Onlar devlet kapısında özel sektör çalışanları. Özel sektörde milyonlarca insan asgari ücretle çalışıyor zaten.ben kariyerlere kadro istiyo muyum? Sürünen insan kpss ye çalışır veya üniversite okur.

üst kapak contası, 6 yıl önce

aslında sen 81 puanla atanmak isterken 72 puan alıp torpille atananları kendinle aynı kefeye koyuyorsun. dolasıyla hem kendini hemde torpili savunuyorsun. ben 3001 i yani adaleti savunuyorum. ilkokul mezunları ilkokul mezunu olduklarını kabul edip yıllarca asgari ücretle çalıştı. senin gibi düşük puan alıp kısa yoldan elem kullem ederek kadro almayı düşünmediler. hem taşeron işçilerin hepsi ilkokul mezunuda değil kpssden senden yüksek puan alanlarda var. o kadar aciz ve bilgisizsinki ilkokul mezunu bile olmadan konuşmayı yazmayı bilmeden devlet memuru olan devletin kadrolu işçisi olan kişilere saldıracağına köle gibi çalışan asgari ücreli taşeron işçisine saldırıyorsun. buda senin kaliten kendini bu kadar geliştirmişsin. bide 81 puan hiç bir işe yaramaz. senin önünde binlerce kişi var. bir işe yarıyor diyorsan demekki senden yüksek alanları torpille eleyeceğinede inanıyorsun.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 11:14

Sen puanını hiç söylemedin. Şimdi sorsam 99 dersin.hayatınız yalan.3001 olsa kit kadrolarının taseronlere verileceği duyumlarına sevinmezdin.yeme milleti.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 11:16

Ben bile senden daha 3001 ciyim

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 11:27

Herkes kpss puanina göre atansa mülakat veya torpil olayı olmasa puanlar yine 72 ye düşer zaten.düşük puanlılarin torpille oraya buraya girmesine gerek kalmaz.sira onada gelir hakkıyla atanmis olur.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 11:35

Tüm alımlar ya tamamen sözleşmeli yada tamamen kadrolu olsa,atanan tekrar atanmasa, taseronler de kpss puanina göre atansa puanlar zaten 72 ye kadar düşer. Zaten üniversitede gerekli eğitimi aldık. Kpss sadece hak geçmesin diye ayrıca bi sınav. O sıralamaya göre atama olsa 70 puanla atanan adama ne hakkın var demem.sirası gelmiştir atanmıştır. Zaten herkes 90 ustu puan alsa diğerleri daha çok alıyım der 95 alır diğeri onu geçeyim der 98 alır. Yıpranmaya ve Yıpratilmaya ömrümüzü kpss ile yemeye gerek yok.her uni mezununun normalde memur olması lazım ama belli bi sıralamaya göre olması lazımdı ve kpss bu yüzden var.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 12:44

Özel sektörde çalıştığınız halde memurlarla aynı haklara sahip oldunuz.onlarla aynı saatte işe gelip aynı saatte çıktınız. Öğle tatiliniz sizinde vardı. Onları kiskandiysaniz kpss ye çalışın. Biz asgari ücretle 12 saat çalışıyoruz. Keşke 8 saat çalışsakta asgari ücrete devam etsek. Ama siz doymazsınız. Size verildikce daha çoğunu istersiniz. 3001 den alınan kit kadrolarını istediniz gibi.yıllarca asgari ücretle çalıştık diyip mağdur edebiyatı yapın anca.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 16:56

Arkadaşlar 112 ile ilgili yeni duyum alan var mı? Alım yoksa başka iş bakacam.Onu bekliyorum.12 saat çalıştığımda oluyo başım çatlıyor artık. Bide kpss ile ugrascam.

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 16:58

Pardon 13 saat çalıştığımda oluyo diycektim.zaten normalde en az 12 saat...

26 Ocak 2018 17:57

arkadaşım meydanı boş bulp sallama madem o kadar rahatsız oluyorsun tapuya 1500 kişi alındı 72 puanla adam yerleşti habaire büroyla uğraşmayı kes zaten 112 büronaun hakkı nasıl ki tapuya emlağa kadro verilince sesiniz çıkmıyorsa bizle de uğraşma başka kapıya

Selinselinn
Kapalı
26 Ocak 2018 18:11

Kendi kadromuza atanırken taseronlere hesap verecez artık. Hangi kadromuzu istesek onu herkes yapar diyolar.bir sekreter olarak cagri almak bizim işimiz. Herkes haddini bilsin.3001 cilerin de atanmasını istiyoruz.zaten ben onların kadrosuna saldirmiyorum.herkes bölümüyle alakalı kadrolara atanmalı. 3001 diye birşey olmamalı zaten.bir bölüm açılıyorsa ihtiyaç var diye aciliyodur. İhtiyaç varsa alım yapsınlar yoksa kapatsınlar o bölümü kimse o bölümü okuyup 3001 ci olmasın.

26 Ocak 2018 18:14

valla tüm buroculara seslsniyorum böyle kadromuza laf edenlere sessiz kalmayalım bunlar tapu alımında neden sus pus oldular da sadece bize laf ediyorlar

Cengiz abi
Genel Müdür
28 Ocak 2018 19:20

Kardeş büroya laf edyorsunda 3001e 12 kadro geldi.3001in pul kadar değeri yok dpb nin gözü de.3001 kadroları engellive şehit ve gazilere veriliyor 2014 den beri.

üst kapak contası, 6 yıl önce

yok 3001 olmasından yanayım adaletten haktan yanayım kasiyer bozuntusu

Selinselinn
Kapalı
31 Ocak 2018 18:36

Bi haber var mı?

Selinselinn
Kapalı
20 Şubat 2018 12:38

Guncel

Walter01
Aday Memur