Editörler : ayşegül bgm

Lisanshemşire.42
Aday Memur
17 Mart 2020 10:54

hocam nasıl 3900 oluyor bu imkansız hastane döner vermese bile en az 4350 maaş alırsınız sonuçta 657ye tabi 4B li sözleşmeli personel oluyorsunuz.

13.donem, 4 yıl önce

Hocam ben gorustum simdi arkadasla maas olarak 3900 aliyoruz dedi donerde yoksa ne anlami kaldi basvurmanin kpss calisip devleti beklerim sonucta

Hayalperi
Memur
17 Mart 2020 11:00

ek döner performsns herhangi bir ek ödeme olmadığı için boşuna grev yapmadılar
Lisanshemşire.42, 4 yıl önce

hocam nasıl 3900 oluyor bu imkansız hastane döner vermese bile en az 4350 maaş alırsınız sonuçta 657ye tabi 4B li sözleşmeli personel oluyorsunuz.

13.donem
Şube Müdürü
17 Mart 2020 11:52

Hocam bu sekilde hastanede grev oldu zaten bir kac ay once uni hastaneleri sozlesme ucretini kendisi belirliyor

Lisanshemşire.42, 4 yıl önce

Hemşiree97
Aday Memur
17 Mart 2020 12:13

Birkaç hafta önce net ücretlerinin 4200 olduğunu açıkladılar ama 3600 alıyorlarmış şu an ücretsiz 4200 diye biliyorum ek ücretler verilmediği için görev yaptılar

13.donem
Şube Müdürü
17 Mart 2020 12:25

Aynen hocam zaten grevin yapilma nedeni ucretlerin tam odenmemesi iste uni hastanelerinin sikintisida bu bakanlik gibi hep duzgun gitmiyor ozel hastanenin bir ustu aslinda bir nevi

Hemşiree97, 4 yıl önce

Birkaç hafta önce net ücretlerinin 4200 olduğunu açıkladılar ama 3600 alıyorlarmış şu an ücretsiz 4200 diye biliyorum ek ücretler verilmediği için görev yaptılar

Hemşiree97
Aday Memur
17 Mart 2020 15:02

Forumda bir arkadaş vardı 4.5-5bini buluyor demişti ama bilemiyorum başvuru yapmaya giden veya bilgi alan biri olursa bizimle paylaşabilir mi

Hayalperi
Memur
17 Mart 2020 15:05

eskiden belki ama şimdi orda çalışan arkadaşım 3800 falan ancak dedi üzerine çıkmıyor bana yetiyor ailemleyim diye demişti. 4.5-5 hiç duymadım riskli birimde bile
Hemşiree97, 4 yıl önce

Forumda bir arkadaş vardı 4.5-5bini buluyor demişti ama bilemiyorum başvuru yapmaya giden veya bilgi alan biri olursa bizimle paylaşabilir mi

Hayalperi
Memur
17 Mart 2020 15:07

acele etmemek lazım aynı ilde olmama rağmen beklicem bazen iptal ediyor yada online çevirir falan şu dönem de risk almak istemediğim için son günlerde yapcam başvuru öncesinde giden olur ise aydınlatsın tabi ama benüm arkadaşım öyle dedi çok maaş beklemeyin

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 10:48

Daha sonuçlar açıklanmadan yeni bir alım duyurdu mersin üniversitesi sizce boş ta kadro mu kaldı?

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 13:38

bende anlam veremedim ama boş da kalması imkansız
Seçiltekes, 4 yıl önce

Daha sonuçlar açıklanmadan yeni bir alım duyurdu mersin üniversitesi sizce boş ta kadro mu kaldı?

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 14:06

Bende öyle düşünüyorum boş kalmadı imkansız ben ilk alıma başvurdum şimdi tekrarmı başvurmam gerekiyor bu alım için benim kafam karıştı

Hayalperi, 4 yıl önce
bende anlam veremedim ama boş da kalması imkansız

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 14:32

ben aradım sordum evet başvurabilirsiniz buna da dediler
Seçiltekes, 4 yıl önce

Bende öyle düşünüyorum boş kalmadı imkansız ben ilk alıma başvurdum şimdi tekrarmı başvurmam gerekiyor bu alım için benim kafam karıştı

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 14:33

kaç puanla başvurdunuz acaba ben 68
Seçiltekes, 4 yıl önce

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 15:12

Çok anlamsız geldi bana böyle olması anlayamadım yabi

Sizin dağlık bakanlığı alımında da bi şansınız olabilir belki ben 60 ile başvurdum belki bir ihtimal olur diye bu arada maaşı konusunda bilginiz varmı

Hayalperi, 4 yıl önce
ben aradım sordum evet başvurabilirsiniz buna da dediler

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 15:32

her yeri yazamadım özel sebeplerden dolayı iç anadolu yazdım sadece o nedenle emin değilim mersin tıp çok bekledim ama çakışması çok kötü oldu maaş 5 falandı
Seçiltekes, 4 yıl önce

Çok anlamsız geldi bana böyle olması anlayamadım yabi

Sizin dağlık bakanlığı alımında da bi şansınız olabilir belki ben 60 ile başvurdum belki bir ihtimal olur diye bu arada maaşı konusunda bilginiz varmı

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 15:38

Coronadan dolayı başvuru yapmayanlar ve şahsen başvuru olduğun için yapamayanlarda olduğunu bence alım puanları baya düşedebilir diye düşünüyorum ben

Aynı zamanda ankara İstanbul manisa falan da alım yapıyor başvurdunuzmu

Hayalperi, 4 yıl önce
her yeri yazamadım özel sebeplerden dolayı iç anadolu yazdım sadece o nedenle emin değilim mersin tıp çok bekledim ama çakışması çok kötü oldu maaş 5 falandı

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 15:40

yok oralara başvurmam sadece ilim olduğu için mersin tıp istiyorum hatta atamadan daha çok istiyorum diyebilirim
Seçiltekes, 4 yıl önce

Coronadan dolayı başvuru yapmayanlar ve şahsen başvuru olduğun için yapamayanlarda olduğunu bence alım puanları baya düşedebilir diye düşünüyorum ben

Aynı zamanda ankara İstanbul manisa falan da alım yapıyor başvurdunuzmu

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 15:44

Çalışma şartları hakkında yorum yapanlar olmuş eski konularda çok fazla doktor mobbingi olduğu ve sürekli istifaların olduğunu söylemişler bir bilgin var mı senin bu konuda

Hayalperi, 4 yıl önce
yok oralara başvurmam sadece ilim olduğu için mersin tıp istiyorum hatta atamadan daha çok istiyorum diyebilirim

Hayalperi
Memur
02 Nisan 2020 16:04

her ilde var mobbing devlette bile var istifa da öyle il dışından gelenler çakılı olmasından dolayı yapamayıp istifa ediyorlar üniversitelerin genel sorunu
Seçiltekes, 4 yıl önce

Çalışma şartları hakkında yorum yapanlar olmuş eski konularda çok fazla doktor mobbingi olduğu ve sürekli istifaların olduğunu söylemişler bir bilgin var mı senin bu konuda

Seçiltekes
Aday Memur
02 Nisan 2020 16:23

Umarım hakkımızda hayırlısı olur🙏🏻

Hayalperi, 4 yıl önce
her ilde var mobbing devlette bile var istifa da öyle il dışından gelenler çakılı olmasından dolayı yapamayıp istifa ediyorlar üniversitelerin genel sorunu
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi