Editörler : Pangaea
10 Şubat 2019 01:42

Mardin - savur hakkında ?

Arkadaşlar Mardin-Savur ilçesi İşgören köyüne atandım. Sanırım Diyarbakır Çınar'a yakınmış. bi bilgisi olan var mı lojman, ev, ulaşım, ilçe vb konularda ? Mardin merkezde kal diyenler de oldu bana. kafam karışık bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Müzikçilerrrr
Aday Memur
10 Şubat 2019 03:10

Hocam ben tercih yaparken orayi aramistim ordaki hocalarin cogu merkezde kaliyolarm is ev bulma savur ilcesinde sikintili oldugunu ogrenmistim hocalarda aylik 250 300 tl ye servisle merkeze gittiklerini ogrendim ben aziz sancar okulu icin bilgi almak icin aramstim okull merkeze 45 km imiis oraya atansaydim bende merkezde kalirdm gider gelirdim hocam siz ne dusunursunuz bilemem

mezopotamyalim
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:28

Merhaba hocam. Öncelikle geçmiş olsun, Sonra hayırlı olsun Diyelim. 4 sene orda görev yaptım. Ben geçen sene oradan tayin istedim. Bölük pörçük bir okula atanmışsın. Şimdiki İdaresi çok sıkıntılı. Köylü, öğrenciler, ulaşım, okul imkanları. Hepsi kötü. Ücra bir yere atanmışsın. Merkeze 40 km uzak. En yakın yer çınar ve Bismil ilçeleri. Servisle gidiş geliş yaparsın ancak. Okul lojmanları vardı. Onları yıkıp sınıf yaptılar. Neyse idarenin numarasını vereyim. Ama ismimi söylemeyin. Aklınıza takılan bir soru olursa ona sorun. 0541 209 31 21

Müzikçilerrrr, 5 yıl önce

Hocam ben tercih yaparken orayi aramistim ordaki hocalarin cogu merkezde kaliyolarm is ev bulma savur ilcesinde sikintili oldugunu ogrenmistim hocalarda aylik 250 300 tl ye servisle merkeze gittiklerini ogrendim ben aziz sancar okulu icin bilgi almak icin aramstim okull merkeze 45 km imiis oraya atansaydim bende merkezde kalirdm gider gelirdim hocam siz ne dusunursunuz bilemem

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 01:14

Hocam benim okul Savur'a da biraz uzak Diyarbakır ve Mardin arasında. Ama yine de çok teşekkürler cevabınız için Merkez'i de biraz araştıracağım. Eğer gidiş geliş imkanım olursa servis vb. ben de Merkez'de kalmak isterim.

Müzikçilerrrr, 5 yıl önce

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 01:19

ahh ciddi misiniz :( Üzüldüm şimdi ya. 21. tercihten geldi zaten ben tercih etmemiştim ama nasip diyelim artık biraz sıkacağım dişimi. Çok teşekkürler gerçekten cevabınız için. tabiki söylemem merak etmeyin hiç

mezopotamyalim, 5 yıl önce

Merhaba hocam. Öncelikle geçmiş olsun, Sonra hayırlı olsun Diyelim. 4 sene orda görev yaptım. Ben geçen sene oradan tayin istedim. Bölük pörçük bir okula atanmışsın. Şimdiki İdaresi çok sıkıntılı. Köylü, öğrenciler, ulaşım, okul imkanları. Hepsi kötü. Ücra bir yere atanmışsın. Merkeze 40 km uzak. En yakın yer çınar ve Bismil ilçeleri. Servisle gidiş geliş yaparsın ancak. Okul lojmanları vardı. Onları yıkıp sınıf yaptılar. Neyse idarenin numarasını vereyim. Ama ismimi söylemeyin. Aklınıza takılan bir soru olursa ona sorun. 0541 209 31 21

mezopotamyalim
Aday Memur
11 Şubat 2019 07:02

Ben de kendim için çok üzülmüştüm. Ama insan her ortama alışıyor. Gün gelir orayı seversiniz.

mezopotamyalim
Aday Memur
11 Şubat 2019 07:05

Bu arada Mardin merkezden gidiş geliş yaparsan 140 km yol gitmek zorunda kalırsın. Gerçi yol yok.:-)

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 11:27

O kadar uzak olduğunu bilmiyordum hiç :( En iyi seçenek Çınar gibi o zaman. İnşallah alışırım hocam

Bu arada Mardin merkezden gidiş geliş yaparsan 140 km yol gitmek zorunda kalırsın. Gerçi yol yok.:-)

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 12:33

Hocam bir kaç sorum olacaktı da cevaplarsanız çok sevinirim mesaj attım size.

SeriousBlakk
Aday Memur
11 Şubat 2019 12:49

bende mardin savur pınardere ortaokuluna atandım tek ingilizce öğretmeni olarak hayurlı olsun herkese

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 12:53

Hayırlı olsun hocam

SeriousBlakk, 5 yıl önce
bende mardin savur pınardere ortaokuluna atandım tek ingilizce öğretmeni olarak hayurlı olsun herkese

Gizpr
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:52

arkadaşlar Mardin il milli eğitim gerekli belgeleri açıklamış diğer gruplarda sağlık kurulu raporu falan hazırlıyorlar ama Mardin sadece 3 tane belge istemiş ( güvenlik foto adli sicil)yanlış bişey yapmak istemiyorum sadece bunları mı göndericez

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 20:32

Muhtemelen bunlardır sadece. Yarın bi arayıp sormak lazım ama yine de

Gizpr, 5 yıl önce
arkadaşlar Mardin il milli eğitim gerekli belgeleri açıklamış diğer gruplarda sağlık kurulu raporu falan hazırlıyorlar ama Mardin sadece 3 tane belge istemiş ( güvenlik foto adli sicil)yanlış bişey yapmak istemiyorum sadece bunları mı göndericez
11 Şubat 2019 22:36

Mardin belgeleri güvenlik soruşturması bitince istiyor. Bu arada güvenlik soruşturması bitipte evrakları verince yarın başla diyorlar. Ona göre kendinizi hazırlamanız iyi olur. Kalacak yer açısından.

Fnyl
Aday Memur
11 Şubat 2019 23:22

Güvenlik soruşturmasının ne zaman sonuçlanacağı da kesin değil dediğiniz gibi her şeyi erkenden ayarlamak lazım o zaman.

MoonFighter, 5 yıl önce

Mardin belgeleri güvenlik soruşturması bitince istiyor. Bu arada güvenlik soruşturması bitipte evrakları verince yarın başla diyorlar. Ona göre kendinizi hazırlamanız iyi olur. Kalacak yer açısından.

Betül.bilişim
Aday Memur
12 Şubat 2019 00:38

Peki hocam güvenlik soruşturması işinde de bu kadar hızlı mı? ne kadar sürer tahmini bilginiz var mı?

MoonFighter, 5 yıl önce

asdf2344
Aday Memur
12 Şubat 2019 08:32

Hocam evrakları milli eğitime teslim ettikten sonra aynı gün dosyayı bulunduğumuz yerin emniyetine gönderiyorlarmı
MoonFighter, 5 yıl önce

asdf2344
Aday Memur
12 Şubat 2019 08:38

Hocam bilginiz vardır diye soruyorum peki Mayıs'ta mahkemem var güvenlik soruşturmasında sıkıntı çıkmaz ise beni göreve başlatırlarmı yoksa mahkeme sonuna kadar bekletirlermi
MoonFighter, 5 yıl önce

12 Şubat 2019 16:26

Güvenlik soruşturması bulunduğunuz ilin emniyetine göre uzayıp kısalır ortalama bir buçuk aydır ancak Mardin i ilgilendiren konularda hızlılar. Gelen evrağı gönderiyorlar hepsini beklemiyorlar Ve ilgililer. Gerçekten çekinmeden arayıp sorabilirsiniz herşeyi.

2344 hocam güvenlik soruşturması bitince olumlu gelirse başlatırlar

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi