Editörler : E.Kayı Han
03 Şubat 2019 12:52

seçimden önce kadro gelmemesi hangi partiye oy vereceğimizi etkiler mi

Bu ankete 20 günde, 101 kişi oy kullandı ve 23/02/2019 12:52 tarihinde sona erdi.

akinet23
Aday Memur
03 Şubat 2019 12:58

Anketi̇ okuyanlar lütfen oylasin

nakata1939
Aday Memur
05 Şubat 2019 16:22

kadro gelse de gelmese de benim oyum satılık değil, oyunu kendi çıkarı doğruktusunda satanlar her daim ezilmeye mahkumdur.

akinet23
Aday Memur
05 Şubat 2019 17:11

Sen ezilmeye devam et o zaman

akca066
Şef
05 Şubat 2019 20:16

ezikkkkk

Dcone
Aday Memur
05 Şubat 2019 20:21

Mevcut hükümete ve mhp ye oy vermicem kadroyu kim verirse yada gündeme kim taşıyorsa ona verecem mhp akp kadro vermicek mhp nin seçim beyannamesinde kadro sözü olmasına rağmen gündeme bile getirmediler 21 haziranda mhp ye ve erdoğana oy verdim bu sefer mhp akp ve hdp haricindeki bir partiye vericem

nakata1939
Aday Memur
06 Şubat 2019 09:53

kimileri makarnaya oyunu satar kimileri de senin gibi işi görülürse oy satar.

ne olursa olsun hükümete benden oy yok.

akinet23, 5 yıl önce

Sen ezilmeye devam et o zaman

Teknisyen2089
Genel Müdür
06 Şubat 2019 16:58

Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit statüde olabilmek için düzenlediğimiz Etkinliklerimize sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve ikinci sınıf muameleden hep birlikte kurtulalım. Detaylı bilgi edinebilmek için "4B'li Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.

arazsu
Aday Memur
08 Şubat 2019 16:19

ne guzel dunya ,sozlesmeli sartlarini bilip tanidikti suydu buydu deyip 4 b li ol,ardindan daha ilk gunden kadro iste...arkadas madem kadrolu is istiyorsun kpss merkezi atamayla ataansaydin

akinet23
Aday Memur
08 Şubat 2019 17:39

arazsu kadrolu alım vardı da bizmi basvurmadik ben ilk yilimda daha okul biter bitmez atandım ve benim ilk verdiğim tercih de zaten kadrolu alım yoktu sözleşmeli alımlar başlamıştı devletin kendi personelleri arasında sözleşmeli kadrolu ayrım yapması haklarını esirgemesi ne kadar doğru ve insanlar mecburen tercih vermek zorunda herkes mezun olduktan sonra şehir farketmez mecburen atanmak zorundasn bosa okumadn ve sen hala gelmis kadrolu alimfa atansydn ne kadar boş konusuyrsnz burda eşitlik istiyoruz böyle boş boş seyler yazacağına uğraş da kadro versinler tek ben değil herkes mağdur millet eşinden ayrı 6 yıl az değil

akinet23
Aday Memur
08 Şubat 2019 17:41

arazsu yada belki senin tuzun kurudur böyle boş şeyler yazdığına göre

akinet23
Aday Memur
08 Şubat 2019 17:42

Arkadaşlar buradaki ugrasimız sözleşmeli alım kalksın herkes kadrolu olsun nu amaç doğrultusunda destek vermenizi istiyorum mağduriyetimizi görsünler

hayatixxx
Kapalı
09 Şubat 2019 17:31

cumhur başkanlığı seçiminde muharrem ince tam istediğinizi vaadetti ama seçmediniz, şimdi niye taraftar arıyorsunuz

akinet23, 5 yıl önce

Arkadaşlar buradaki ugrasimız sözleşmeli alım kalksın herkes kadrolu olsun nu amaç doğrultusunda destek vermenizi istiyorum mağduriyetimizi görsünler

Hayalperi
Memur
09 Şubat 2019 19:06

Çok haklısın...İşte şimdi böyleleri ahkam kesiyorlar oy vermem oy kaybeder çok önemli Seçim sanki zamanında vermişsiniz vereceğinizi şimdi vermezsen verme ne kaybeder yada ne yazar?
hayatixxx, 5 yıl önce

cumhur başkanlığı seçiminde muharrem ince tam istediğinizi vaadetti ama seçmediniz, şimdi niye taraftar arıyorsunuz

Hayalperi
Memur
09 Şubat 2019 19:08

Çok haklısın Herkes atanmak için can atıyor şartları da bile bile gidiyorsunuz sonra vay efendim kadro vay efenndim şu bu bu oturup atandığınıza şükredeceğinize konuşuyorsunuz
arazsu, 5 yıl önce

ne guzel dunya ,sozlesmeli sartlarini bilip tanidikti suydu buydu deyip 4 b li ol,ardindan daha ilk gunden kadro iste...arkadas madem kadrolu is istiyorsun kpss merkezi atamayla ataansaydin

keopsprmd
Aday Memur
09 Şubat 2019 22:09

Tag: #SözleşmeliyeKadroVakti

Arkadaslar gundemdeyiz herkes KADRO için Tweet atsın lütfen

Teknisyen2089
Genel Müdür
10 Şubat 2019 14:16

Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit statüde olabilmek için düzenlediğimiz Etkinliklerimize sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebiniz yalnızca Eşitliktir. Detaylı bilgi edinebilmek için "4B'li Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.

mucizi
Kapalı
10 Şubat 2019 22:34

ne kadar sığ düşüncelisiniz daha ne için oy kullanacağınızı bilmiyorsunuz, bunlar yerel seçimler genel seçimler olsa evet değiştirebilirdi düşüncenizi ama yerel yönetmlerle alakalı bir durumda oyun daha çok himzetten memnuniyete gre şekillenir x yada y partisi hangisi uygunsa onu oylarsınız..ki bnce şu anki hükümetin uyguladığı projeler daha kapsamlı daha ideal projeler var ki buda alımalrı etkiler ak parti oy kaybederse alımda azılır diye düşünüyorum

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi