Editörler : supporters.
23 Şubat 2020 21:02

Öğretmen kimliği ile ilgili efsane fikrim

merhaba gençler ben yıllar yıllar sonra salı günü açıklanacak mülakat sonuçlarına göre mülakatta elenmediyse artık inşallah atanacak biriyim. yalnız velakin ki https://forum.memurlar.net/konu/2312635/4.sayfa burda gördüğüm kavgadan sonra emniyet mensuplarının ve avukatların ve sonra araştırmalarım sonucu öğrendiğim üzere basın mensuplarının kimliklerini kıskandım sonra baktım araştırdım ki öğretmen kimliği bir ego da birde müze ve sinemalarda iş yapıyormuş bence öğretmen kimliği de normal kimlik yerine geçiyor olsun lütfen. 1 milyon öğretmenin binde biri değil on binde biri istese çok bile. lütfen bence çok güzel olur. Sembolik olarak da çok değerli ve anlamlı olacağını düşünüyorum lütfen.

Shangrilla
Aday Memur
25 Şubat 2020 00:22

Tamam, hemen. Amerika başkanı dahil herkesi devreye sokuyoruz.

memurolm
Genel Müdür
25 Şubat 2020 10:38

niye beğenmediniz ki öğretmen kimliği de kimlik yerine geçse güzel olmaz mı ? sembolik birşey ama çok değerli bence

Shangrilla, 4 yıl önce

Tamam, hemen. Amerika başkanı dahil herkesi devreye sokuyoruz.

E K S E L A N S
Müsteşar
25 Şubat 2020 19:44

Avukatlar özel. Onlarınki geçiyor sadece

dehneliler
Genel Müdür
25 Şubat 2020 22:08

Heyecanınız var galiba. Atanın birkaç yıla biter

E K S E L A N S
Müsteşar
26 Şubat 2020 07:03

Birmilyonfikir sayfasına yazın.İncelerler.

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
26 Şubat 2020 20:56

hayırlı olsun. kafanızı bunlarla meşgul etmek yerine yönetmelik, kanun vs okursanız meslek hayatınıza daha çok katkısı olacaktır.

E K S E L A N S
Müsteşar
27 Şubat 2020 19:54

Eskiden otobüslerde 3te2 ücret alınırdı. Öğretmen kimliği ile ama kalktı... Şimdi ise Sınavlarda avukat kimliği geçerli. Öğretmen kimliği de kıymetli evrak olmalı ve hukuki bir geçerliliği olmalı. Güzel bir fikir.

memurolm
Genel Müdür
28 Şubat 2020 12:20

Hocam mükemmelsiniz tebrik ediyorum. Harika insanlar ayni dusunur efsane. Kimse anlamiyor bunun sembolik değerini

E K S E L A N S, 4 yıl önce

Eskiden otobüslerde 3te2 ücret alınırdı. Öğretmen kimliği ile ama kalktı... Şimdi ise Sınavlarda avukat kimliği geçerli. Öğretmen kimliği de kıymetli evrak olmalı ve hukuki bir geçerliliği olmalı. Güzel bir fikir.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi