Editörler : Pangaea
30 Ocak 2023 19:43

Cimere nereye yazdınız hocam bu cevabı alabilmek için. Bu gibi benzeri mevzuat durumlarında yazmamız için
acemikira035, 1 yıl önce
Rica ederim, bu konuda çok fazla bilgi kirliliği vardı, netleşmiş oldu

acemikira035
Aday Memur
30 Ocak 2023 19:51

Ösym ye yazdım, tarım bakanlığına yönlendirdi. Cevap bakanlıktan geldi
mühendisim ben püff, 1 yıl önce
Cimere nereye yazdınız hocam bu cevabı alabilmek için. Bu gibi benzeri mevzuat durumlarında yazmamız için

Firadoo
Aday Memur
30 Ocak 2023 19:53

Milletin hakkını yiyen ve buna müsaade eden kimse inşallah gün yüzü görmez

starrubyziraat
Daire Başkanı
30 Ocak 2023 20:38

Kardeşim O zaman Bakanlıktan sana verilen

Cevabı yayınla ?Bakın Arkadaşlar yazıktır

1 ay önce Atanmışssın Sonra geldin Dsi Ye başvurdun KUL HAKKIDIR Bu Ve bu Veballe

Bu işin birde Ahireti Var ,Geçenlerde Bir Arkadaş

Söyledi Onun Bir Arkadaşı Aynı Şekilde

Kadro Yakmış Yani aynı Puanı 2 Kere Kullanmış

Diyormuş Hiç Huzurum Yok vicdanen Diyormuş

31 Ocak 2023 04:46

Lütfen bu konuda insanları yanlış yönlendirip 2 kadrodan da etmeye çalışmayın. Kit çalışma genelgesi 7. Maddesinde 3 yıl geçmedikçe hiç bur kamu kurum ve kuruluşuna atanamaz diyor. Bu konuda 7. Maddenin a ve b bendlerini istisna kapsamında tutmuş sadece bunları açıklamak istiyorum" 7. Maddenin a bendi: KIT Yönetim kurulu kararı ile bir kit kurumuna sözleşmeli atananları kastetmiş.

7.maddenin b bendi: Kit çalışanıyken uzmanlık, müfettişlik, denetçilik gibi A grubuna geçenler ile daha üst sınif olan bir kadroya atananlar ( memurken mühendisliğe atanma gibi) hariç tutulmuş. Bunlar dışında tüm kamu kurum ve kuruluşlara 3 yıl doldurulmadan geçilemez denmiş. 657 kadrolu, 399 sözleşmeli, 657 4b li hepsini kastetmiş. Hatta 399 dan illerbanka geçmek de bu kapsamda sayılır. Belirtilen 2 istisna hariç tüm kamu kurum ve kuruluşu denmiş. Bu konuda kimseye inanmayın.

mehmet.3441
Aday Memur
31 Ocak 2023 09:55

Kit kurumunda yaklaşık 2,5 senedir çalışıyorum,yeniden Kpss sınavına girip puan aldım.Dsi alımına başvuru yaptım. Cimerden 3 yıl yasağını ilgili Cumhurbaşkanlığı kararını ekleyerek sordum.Dsi sözleşmenizi fesih edip kurumumuza atanmanız önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır diye cevap verdi.

acemikira035
Aday Memur
31 Ocak 2023 10:23

Hocam kit kurumu ile dsi arasında yıllık toplam gelir miktarı farkı kaç tl biliyormusun, maaş+tazminat+yardım vs
mehmet.3441, 1 yıl önce

Kit kurumunda yaklaşık 2,5 senedir çalışıyorum,yeniden Kpss sınavına girip puan aldım.Dsi alımına başvuru yaptım. Cimerden 3 yıl yasağını ilgili Cumhurbaşkanlığı kararını ekleyerek sordum.Dsi sözleşmenizi fesih edip kurumumuza atanmanız önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır diye cevap verdi.

31 Ocak 2023 11:22

Kit kurumuna da kpss ile mi atandınız hocam
mehmet.3441, 1 yıl önce

mehmet.3441
Aday Memur
31 Ocak 2023 15:25

Evet kpss ile atanmıştım.

mühendisim ben püff, 1 yıl önce
Kit kurumuna da kpss ile mi atandınız hocam

starrubyziraat
Daire Başkanı
31 Ocak 2023 15:36

Mehmet34 Kardeş Dsi Den Sana Verilen

Cevabı Yayınla O Zaman buraya Koy

Millet Aydınlınsın.Ayrıca Sen 2 Sene Önce Atandım Diyorsun Doğru Mu ?Yani Aynı Kpss puanı İle

Değil Doğru Mu ?

havasoguk
Memur
01 Şubat 2023 08:56

Adam demiş ki yaklaşık 2.5 senedir çalışıyorum yeniden girdim kpss diyor nasıl aynı puan

oluyor okuduğunuzu anlamakta sorun yaşıyorsunuz sanırım

starrubyziraat, 1 yıl önce

Millet Aydınlınsın.Ayrıca Sen 2 Sene Önce Atandım Diyorsun Doğru Mu ?Yani Aynı Kpss puanı İle

Değil Doğru Mu ?

mehmet.3441
Aday Memur
01 Şubat 2023 09:37

Cimere yazıp bilgi alabilirsiniz. Benim de pek umudum yoktu olumlu bir dönüş olduğu için bilgilendirmek istedim. Sınava yeniden hazırlandım diye belirtmiştim.

starrubyziraat, 1 yıl önce

Değil Doğru Mu ?

starrubyziraat
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 14:24

Kardeşim Ben Şunu Anladım Doğru mu Normal Kadrolu

Memurken Kpss İle 4B ye Atanırsak Bekleme Süresi

Yok İstifa Edip Direk Başlayabiliyoruz Değil Mi?Yardımcı

Olursan Çok Seviniriz

05 Şubat 2023 14:25

Branş nedir
mehmet.3441, 1 yıl önce

Evet kpss ile atanmıştım.

starrubyziraat
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 14:26

Ayrıca Mehmet3441 Kardeşim Özelden Beni eklesene Sana Bişey Soracağım Kardeşim Msj Gitmiyor?

05 Şubat 2023 20:54

Dsi ye mi sormuştun hocam cimer üzerinden. Yani bu cevabı dsi mi verdi sana
mehmet.3441, 1 yıl önce

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi