Editörler : E.Kayı Han

mhnds-muratt
Aday Memur
20 Aralık 2019 13:01

Kadro gelir mi gelmez mi bilmem. Ama gelirse ki bence gelir önce belediyeye sonra bakanljklara gelir. Ya da hic birine gelmez.

Esrakkkkk
Aday Memur
20 Aralık 2019 14:01

YANİ BELEDİYE PERSONELİNE KESİN KADRO GELİYO MU DİYOSUNUZ NEYE DAYANARAK?

muhendis6181, 4 yıl önce

Şuan itibariyle herkes benim dediğime geldimi gelmedimi ?

Esrakkkkk
Aday Memur
23 Aralık 2019 12:38

bu kadar kişinin de umut bağlamasına neden oldun girdiğine değmiştir inşallah

deli.divan, 4 yıl önce

bu mühendis6181 palavracının teki inanmayın sallayıp duruyor buna itibar etmeyin

muhendis6181
Kapalı
23 Aralık 2019 13:57

arkadaşlar duyum varmı diye dileniyorsunuz konularda sonra duyum söyleyincede kötü mü oluyoruz ?

Eğer kadro gelirse 1 hafta 10 gün içinde. Burada özür dileyecek misin peki ?

Duyumların söylenmesinden hoşlanmıyorsanız okumayın. Burada yazılanlara göremi hayatınızı çiziyorsunuz.

Esrakkkkk, 4 yıl önce

bu kadar kişinin de umut bağlamasına neden oldun girdiğine değmiştir inşallah

muhendis6181
Kapalı
23 Aralık 2019 13:59

Benim duyduğum hala geçerli. İnancımda tam . Negatif olan inanmayan zaten konuya hiç girmesin.

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 14:01

Duyum nerden onu da paylaşsan
muhendis6181, 4 yıl önce

Benim duyduğum hala geçerli. İnancımda tam . Negatif olan inanmayan zaten konuya hiç girmesin.

muhendis6181
Kapalı
23 Aralık 2019 14:06

Özelden soran bir kaç kişiye söyledim söylediğimede pişman oldum ağızları durmadı.

blackkuzm, 4 yıl önce

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 14:18

Bana da söylebilirsin paylaşmam kimseyle
muhendis6181, 4 yıl önce

Özelden soran bir kaç kişiye söyledim söylediğimede pişman oldum ağızları durmadı.

mhnds-muratt
Aday Memur
23 Aralık 2019 14:55

Sallıyor inanmayın.

blackkuzm, 4 yıl önce

aydibeya
Aday Memur
23 Aralık 2019 15:10

duyum nedir biz de bilelim orda burda söylemezik.

Esrakkkkk
Aday Memur
23 Aralık 2019 16:09

bak arkadaşım öncelikle dilenmek derken onu anlayamadım mühendis olmuşsun ama daha insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin.. Senin şu an yaptığının altı boş tek yaptığın millete boşa umut vermek ama eğer ki öyle olmazda kadro gelirse ben senden defalarca özür dilerim ve bundan asla gocunmam özür dilemek erdemdir.

muhendis6181, 4 yıl önce

arkadaşlar duyum varmı diye dileniyorsunuz konularda sonra duyum söyleyincede kötü mü oluyoruz ?

Eğer kadro gelirse 1 hafta 10 gün içinde. Burada özür dileyecek misin peki ?

Duyumların söylenmesinden hoşlanmıyorsanız okumayın. Burada yazılanlara göremi hayatınızı çiziyorsunuz.

Turca66
Aday Memur
27 Aralık 2019 16:32

herhangi kadro vs yoktur. hala Cumhurbaşkan lığı kararnamelerinde sozlesmeli personelin haklarıyla ilgili bazı kurumlarda düzenleme yapılıyor. hala sözleşmeli alım yapılıyor. bence tüm kamu kurumlarindaki personeli sözleşmeli gibi görecekler
Esrakkkkk, 4 yıl önce

bak arkadaşım öncelikle dilenmek derken onu anlayamadım mühendis olmuşsun ama daha insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin.. Senin şu an yaptığının altı boş tek yaptığın millete boşa umut vermek ama eğer ki öyle olmazda kadro gelirse ben senden defalarca özür dilerim ve bundan asla gocunmam özür dilemek erdemdir.

muhendis6181
Kapalı
27 Aralık 2019 16:41

Çok kalmadı göreceğiz.

furkangs
Yasaklı
25 Ekim 2020 03:31

şu mahalli idarelerdeki sözleşmeli personelin madur edildiği yalanını bir kenara bıraksanız artık yeter. Zaten buralara hakları olarak girmediler ki dayısının selamı ile geldiler halasının selamıyla da giderler bu kadar basit. Bu saçmalıklarla uğraşana kadar 5510 ile 5434 arasındaki adaletsizliğe bakın bunla ilgili haber yapın!!!!!

alıntıdır

paplo
Aday Memur
25 Ekim 2020 13:11

İnanmayın arkdaşlar sonra üzülen sizler olursunuz , kadro gelmez demiyorum belki yarın belki 2023de ama sakın bu insanlara inanıp ta gün saymayın üzülen bizler oluyoruz, mesajı okumamış gibi hayatınıza devam edin 10 gün sonra kadro gelmediği zaman bana hak vereceksiniz

paplo
Aday Memur
25 Ekim 2020 13:16

yeni konu sandım k bakmayın 2019 yayımlanmış yalan cıkmış :)

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi