Editörler : ayşegül bgm
28 Kasım 2019 04:10

Üniversitede çalışıyorum tercih vereceğim

Üniversitede çalışıyorum tercih vereceğim.En yetkili 1. ağız kişilerle konuştum bal gibi de atanıp zimmete de düşeceğim.Bu daha çok çalıştığın üninin yönetiminede bağlı...Yüksek puan aldım ve hakkımı kullanacağım kim olsa aynını yapar fakat bu sayfadaki birçok şuursuz hala ben ve aynı durumda olanlara sarmış durumda...Kardeşim bi salın artık ya.Çeşitli ceza alan sorumsuz tanıdıklarını söylüyorlar ay çok sağolun bizi düşündüğünüz için ama biz ne yapacağımızı biliyoruz.AYRICA BEN DİREK SÖYLÜYORUM DAHA BENİM GİBİ BİR ÇOK KİŞİ TERCİH VERİP ZİMMETE DE DÜŞECEK.Puanı sınırda olanlar enerjisini bize harcıyacağına 2020 kpss çalışssın

13.donem
Şube Müdürü
28 Kasım 2019 06:44

Ee tamam yapabiliyorsan yap bunu buraya yazmanin amaci ne insanlrin hevesini kirmak seni mutlu mu ediyor yani

Hayalperesthemşire
Müsteşar
28 Kasım 2019 07:12

Derece yaparak yüksek puanla atandım, hak yememek için üniversiteye gitmedim 2 yıl istedgim iller için bekledim, evt burda belki gider başlarsın çalışırsın, ama keyfi olarak girip çıktığın iş için başkasının işine engel olduğun için ahirette hesabını verecegn kul hakkını düşünen sen olucaksn, yüksek puana sahip olunca her hakka sahip olunmuyor

orthemsire7130
Aday Memur
28 Kasım 2019 07:44

klavuzda bal gibi madde var bu konu ile alakalı arkadaşlar başka alemde yaşıyorlar ceza alırlar boş konuşmuş konuyu açan
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Derece yaparak yüksek puanla atandım, hak yememek için üniversiteye gitmedim 2 yıl istedgim iller için bekledim, evt burda belki gider başlarsın çalışırsın, ama keyfi olarak girip çıktığın iş için başkasının işine engel olduğun için ahirette hesabını verecegn kul hakkını düşünen sen olucaksn, yüksek puana sahip olunca her hakka sahip olunmuyor

miraçnurse
Kapalı
28 Kasım 2019 07:57

Açık konuşuyorum bak 10 net fazla yaptık diye kendinizi bi b*k sanıyorsunuz. Düşük puan alanlarla beraber 1.5 yıldır atanmayı bekleyen yüksek puanlı insanlar aptal mi da bekliyo. Siz misiniz bi akıllı ? Allah görüyo ya en yüksek mercilere ulaşın ikisine de atanın hadi. Senin gibileri Allaha havale ediyoruz. Kardeşim cerrahpaşa tıpta okuyo bütün alanlarda türkiye derecesi ve 21 yıllık kardeşimin bir kere hava attığını görmedim. bunları anlattığım zaman diyo ki abla tusta derece yapanlar 1.olanlar bile bu sizin bölümde yüksek aldım diye hava atanlar gibi egosit değiller diyo. Gerçekten haklı . 80 üstü puan aldık diye kendinizi dünyanın merkezinde sanıyosunuz.

Hayalperest hemşire bu arada seni tebrik ederim aylardır şu forumda kimseyi kırmadan cevap veren her zaman adaletli davranan bi seni gördüm senin gibilere ihtiyacı var hastaların. Bunlar gibiler kul hakkı yiyenler hastanede hastalara da böyle davranırlar.

Mıntıka11
Kapalı
28 Kasım 2019 08:34

Yazıyor çünkü kendi de emin değil biliyor yapamayacağını insanlar onaylasın içi rahat etsin diye yazıyor
13.donem, 4 yıl önce

Ee tamam yapabiliyorsan yap bunu buraya yazmanin amaci ne insanlrin hevesini kirmak seni mutlu mu ediyor yani

Mıntıka11
Kapalı
28 Kasım 2019 08:39

Yetkili ağızlar kılavuzu gördü mü? Hani açıklandı mı kılavuz yok .Daha önceki alımda da verilir sanılıyordu .Devlet madde ekledi şu tarihde kurumlarda çalışıyor olmamak diye .Herkes saf bir siz mi akıllısınız devlet akıl yoksunu mu yüksek alıp bekleyen in aklı sizin kadar ermiyor muydu .Keşke girmeseydiniz istemediğiniz yere başka biri giderdi belki. Yüksek alıp elli yeri gezme devri eskidendi bilen yüksek puanlar boşuna bekşemedi belki düşük puanlı değil de akıllı lardır bu açıdan bak

SrknBgr
Şef
28 Kasım 2019 08:43

Bu değil miydi geçen alanımı sevmiyorum istifa edip başka alan okuyacağım diye burda ağız dişi filan soran ? Dediğin gibi olup hastane değiştirdiğinde alanını mı seveceksin anlamadım ?

destek58
Şef
28 Kasım 2019 12:32

Üniversitede çalışıyorum tercih vereceğim.En yetkili 1. ağız kişilerle konuştum bal gibi de atanıp zimmete de düşeceğim.Bu daha çok çalıştığın üninin yönetiminede bağlı...Yüksek puan aldım ve hakkımı kullanacağım kim olsa aynını yapar fakat bu sayfadaki birçok şuursuz hala ben ve aynı durumda olanlara sarmış durumda...Kardeşim bi salın artık ya.Çeşitli ceza alan sorumsuz tanıdıklarını söylüyorlar ay çok sağolun bizi düşündüğünüz için ama biz ne yapacağımızı biliyoruz.AYRICA BEN DİREK SÖYLÜYORUM DAHA BENİM GİBİ BİR ÇOK KİŞİ TERCİH VERİP ZİMMETE DE DÜŞECEK.Puanı sınırda olanlar enerjisini bize harcıyacağına 2020 kpss çalışssın

bu nasıl bir uslüp bu ne saygısızca bir hitabet şekli..Allah senin hastalarına yardım etsin

KısacaNurse
Aday Memur
28 Kasım 2019 12:40

Arkadaşın hitabetini tasvip etmiyorum bunun yanında tercih edemezsiniz ve kadronuz yanar gibi söylemlere de aynı hassasiyetle yaklaşmanızı umuyorum

destek58, 4 yıl önce

bu nasıl bir uslüp bu ne saygısızca bir hitabet şekli..Allah senin hastalarına yardım etsin

oftik
Aday Memur
28 Kasım 2019 12:43

Boş bir kefere türer bizim kenefte

bsrbnz
Aday Memur
28 Kasım 2019 12:47

Bende vereceğim tercihler ocağa sarkarsa

Hayalperesthemşire
Müsteşar
28 Kasım 2019 13:14

Teşekkürler ederim hocam, umarım empati yapabilen hakkı düşünen sağlıkcı kişiler çoğalabilir, hep bana hep bana olmaz, sınırda puanı olsa üniversiteye de devletede giremese ne hissederdi acaba, azıcık zihniyet

miraçnurse, 4 yıl önce

Açık konuşuyorum bak 10 net fazla yaptık diye kendinizi bi b*k sanıyorsunuz. Düşük puan alanlarla beraber 1.5 yıldır atanmayı bekleyen yüksek puanlı insanlar aptal mi da bekliyo. Siz misiniz bi akıllı ? Allah görüyo ya en yüksek mercilere ulaşın ikisine de atanın hadi. Senin gibileri Allaha havale ediyoruz. Kardeşim cerrahpaşa tıpta okuyo bütün alanlarda türkiye derecesi ve 21 yıllık kardeşimin bir kere hava attığını görmedim. bunları anlattığım zaman diyo ki abla tusta derece yapanlar 1.olanlar bile bu sizin bölümde yüksek aldım diye hava atanlar gibi egosit değiller diyo. Gerçekten haklı . 80 üstü puan aldık diye kendinizi dünyanın merkezinde sanıyosunuz.

Hayalperest hemşire bu arada seni tebrik ederim aylardır şu forumda kimseyi kırmadan cevap veren her zaman adaletli davranan bi seni gördüm senin gibilere ihtiyacı var hastaların. Bunlar gibiler kul hakkı yiyenler hastanede hastalara da böyle davranırlar.

okurhemşire
Aday Memur
28 Kasım 2019 13:19

Atanabilirsiniz önemli olan belki de aynı yerde saatlerce aynı nöbeti paylaşacagınız insanlara bu üslup ve tarzda konuşmanız evet puanınız sizi atar bu üslupla hayatta çok şey kaybettirir sizetavsiyem bir an önce hitabetinizi değiştirin

kayseri204
Genel Müdür
28 Kasım 2019 14:22

Ocak'a sarkarsa yaparsın ama normalde yapamazsınız.Çünkü 1 Ocak'a kadar sözleşmeniz var.

bsrbnz, 4 yıl önce

Bende vereceğim tercihler ocağa sarkarsa

bekliyah
Aday Memur
28 Kasım 2019 19:17

Sakin ol sampiyon tamam en yuksek zekali sensin xd sanki einstei nfilan hepi topu kiytirik kpssden 3 5 tane fazla soru yapmis havalara bak artiz

Laborant Bey derler
Aday Memur
28 Kasım 2019 21:01

Bu arkadaş yüksek puan aldım diyip duruyor ama puanı kaç acaba bu kadar kasılmasına değecek bir puan olsa bari..

byprestij
Aday Memur
28 Kasım 2019 21:45

Ocağa sarkarsa nasıl tercih veriliyor, klavuz yayınlandığı gün çalışmamış olmak demiyir mu

kayseri204
Genel Müdür
28 Kasım 2019 21:50

Tercihin son günü itibariyle sözleşmeli çalışmamak gerekiyor.

byprestij, 4 yıl önce

Ocağa sarkarsa nasıl tercih veriliyor, klavuz yayınlandığı gün çalışmamış olmak demiyir mu

byprestij
Aday Memur
28 Kasım 2019 22:15

Tm hocam

Sağolun aydınlattığin için

KısacaNurse
Aday Memur
29 Kasım 2019 01:13

Hocam bu söylediğiniz şeyin kaynağını verebilir misiniz?

kayseri204, 4 yıl önce

Tercihin son günü itibariyle sözleşmeli çalışmamak gerekiyor.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi