Editörler : swat3410
17 Ekim 2011 17:39

Kurumlar arası geçişle meb e geçmek kalktı mı?

milli eğitim bakanlığı artık kurumlar arası geçiş ile personel almayacak diye bişey duydum. bakanlığı aradım ama çelişkili cevaplar aldım. kurumlar arası geçiş yapmak isteyenler de artık kpss sınavına girip ilk atama yapılacak olan adayların tamamı ile yarışacaklarmış. bu konuda bilgisi olan var mı?

albatros361
Aday Memur
17 Ekim 2011 17:54

hayır,henüz böyle birşey söz konusu değil!!!Memur olup ta muvafakat alıp İlk atamaya da başvurulabiliyor.Sana bunu izah etmeye çalışmışlardır.Kurum lar arası gün sayın yetmiyorsa ilk atamaya da başvurabilirsin hepsi bu...

sogisa
Aday Memur
17 Ekim 2011 18:01

sağol inşallah öyledir. bu yaştan sonra hiç kpss çalışacak halim yok.

kartal_84
Memur
03 Kasım 2011 20:34

arkadaşlar kurumlar arası geçiş kalkıyormuş bakan geçen gün açıklama yaptı...pomem mezunuyum bütün umutlarım yıkıldı,bzi çok sevdiler ki zorla tutmaya çalışıyorlar, zorla güzellik olmaz, ben insanca yaşamak istiyorum ne ramazan bayramı gördüm ne kurban bayramı ya..istifadan başka yol yok, hem şartları düzeltmiyorlar hem zorla bizi tutmaya çalışıyorlar, kardeşim kisenin geçiş yapmasını istemiyorsan o zaman hakkımızı ver bizde kurumda kalalım..eşit işe eşit ücretmiş yalan yine bize bişey yok..

sogisa
Aday Memur
08 Kasım 2011 09:48

tam anlayamadım. milli eğitim bakanı mı açıklama yaptı? yoksa iç işleri bakanım?

Mr. LECTER
Kapalı
08 Kasım 2011 23:58

http://forum.memurlar.net/konu/1278029/?page=5

okusanız iyi olur arkadaşlar size hitabende birşeyler var.

İstan-bul-pol
Daire Başkanı
09 Kasım 2011 01:59

bende (CTE) İÇİN DUYDUM KURUMLARARASI GEÇİŞİ KALDIRMIŞ 2012 DEN SONRA ..SÖYLENTİLER OLDUĞUNA GÖRE GERÇEK OLABİLİR.HERKEZ BASAMAK OLARAK KULLANIYOR DİYE OLABİLİR.BİZDE ÖYLE BİRSEY YOK ZATEN ..

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi